Zaloguj się, aby obserwować  
Hegemon

Muzyka w grach - najlepsze kawalki

754 postów w tym temacie

Mnie urzekła muzyka z gier:
1. DeusEx
2. Divine Divinity
3. Silent Hill 2
4. Eve-Online
5. Rainbow Six

... i wiele innych, ktorych nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałbym jeszcze dodac gre asteroid . Pomio tego że jest stara jak świat to efekty dźwiękowe są zadziwiająco dobre ( jesli podczas gry puści się ulubiona muzyke) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym obstawiał muzę z walk w Heroes3, ze wszystkich gierek RPG z Black Isle, z DS i DS II, z Neverka, w Morrowindzie były świtne efekty podczas burzy.
A i tak najlepsza muza jest w serii Cm i Fm - bo tam zapuszczasz co ci sie podoba, a gra ci w tym nie przeszkadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepsza muzyka jest w grze Battlefield2. Po prostu majsterszty. Genialne połączenie arabskich kilmatów z nowoczesnym brzmieniem... Naprawdę polecam!!!

Poza tym piosenki z Most Wanted wymiatają!!! Celldwelle, Styles of Beyond - bardzo dobry metal!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 13:59, Therror napisał:

Moim zdaniem najlepsza muzyka jest w grze Battlefield2. Po prostu majsterszty. Genialne
połączenie arabskich kilmatów z nowoczesnym brzmieniem... Naprawdę polecam!!!

Poza tym piosenki z Most Wanted wymiatają!!! Celldwelle, Styles of Beyond - bardzo dobry metal!!!

ty metalem to zwiesz?????? BLUZNISZ, synu, blużnisz <a Pan, Panie Boże widzisz i nie grzmisz>[np, Manowar "The Gods Make Heavy Metal..."]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 14:08, caramondl napisał:

ty metalem to zwiesz?????? BLUZNISZ, synu, blużnisz <a Pan, Panie Boże widzisz i nie grzmisz>[np,
Manowar "The Gods Make Heavy Metal..."]


??? O co co chodzi. Przecież są tam piosenki metalowe. Chyba, że je nie wiem, co to jest metal :]. Ale raczej wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 14:16, Therror napisał:

> ty metalem to zwiesz?????? BLUZNISZ, synu, blużnisz <a Pan, Panie Boże widzisz i nie
grzmisz>[np,
> Manowar "The Gods Make Heavy Metal..."]

??? O co co chodzi. Przecież są tam piosenki metalowe. Chyba, że je nie wiem, co to jest metal
:]. Ale raczej wiem.

może i są metalowe:) ale z takim metale swiat daleko nie pociągnie:) Wiesz, to jest temat na dłuższa dyskusję, MOIM zdaniem muza z tej gierki ma tyle z metale wspólnego, co atarktyda z równikem:) < A metal to gra np. Iced Earth, Iron Maiden, Manowar>, bo o czymś cięższym w gierach raczej nie może byc mowy. Ale to tylko moje zdanie.
PS - a gra swoją drogą fajna giera, choc do NFS 4: High Stakes sie nie umywa
PS2 - trafiłeś na fana ciężkiej muzy<coc nie tylko> ze starej szkoły, który nie uznaje "metalu" w stylu tych nowych, skomercjalizowanych, lecących na okrągło w telewizji kapel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie bende mowil bo sie bende powtarzal... fallout, Final Fanrtasy, nawet Warcraft 3 z muzyka jak Arthas odwiedza tatusia.... i naprawde wiele wiele innych.... ale mam pytanie... jest możliwe wydanie na rynek muzykę z gier? tak do kupienia? bo niektóre nadają się nie tylko do tego zeby słuchać podczas grania ale również tak po prostu... co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 16:33, mefjak napisał:

nie bende mowil bo sie bende powtarzal... fallout, Final Fanrtasy, nawet Warcraft 3 z muzyka
jak Arthas odwiedza tatusia.... i naprawde wiele wiele innych.... ale mam pytanie... jest możliwe
wydanie na rynek muzykę z gier? tak do kupienia? bo niektóre nadają się nie tylko do tego zeby
słuchać podczas grania ale również tak po prostu... co wy na to?


Jest taka mozliwosc i muzyka z niektorych gier wychodzi osobno (np. seria GTA), a w innych przypadkach do gier dokladana jest plyta z muzyka. Ale masowo (tj. do wszystkich tytulow) sprzedawania sciezek dzwiekowych nie bedzie, bo kupuja je i tak tylko niektorzy posiadacze samej gry. W wielu przypadkach muzyke da sie natomiast z gier wyciagnac (przy czym nie wiem na ile to jest legalne), w wielu wypadkach muzyka w mp3 siedzi po prostu w jednym z katalogow. Wreszcie, poszperaj troche na oficjalnych stronach gier, kompozytorow i wydawcow, wiele utworow jest tam udostepniane za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi za to podobała się oldschoolowa muza z Mafii. Nie ma to jak posłuchać sobie takiej spokojnej muzyczki jadąc starym klekoczącym autkiem po miescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze sountracki, stworzone specjalnie na potrzebę gry (nie cudzych wykonawców ;p), które jestem w stanie słuchać poza grą lub są naprawdę bardzo ponadprzyzwoite to:
- Twierdza I
- Saga: Gniew Wikingów
- Anno 1602
- Knights and Merchants
- Stracraft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I oczywiście ludzie zapomnieli o czmś takim jak...
Metal Gear Solid - seria ktora muzycznie zjada wiekszosc gier w ktore graliscie. Tam nie ma "kawałkow" jakiś zespołow, to nie sztuka kupić licencje. Sztuka jest stworzyć scieżke dzwiekowa do gry tak, aby klimat muzyki przeszywał do kości. Tak jest w seri MGS (zwłaszcza MGS1 któe dla mnie wymiata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować