Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2011 o 16:33, Niflheim napisał:


Prawda. W górach klimat srogi bardzo jest i jak ten NPC z gołymi plecami wytrzymuje, trudno zrozumieć. :-)
A tak na poważnie, to szczyty górskie we mgle wyglądają super. Jeżeli widoki w trakcie rozgrywki będą do tego zbliżone, to czeka nas kawał świetnego zwiedzania, a karty graficzne ciężka praca. Oby nie ponad siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2011 o 16:57, KrzychW napisał:

A tak na poważnie, to szczyty górskie we mgle wyglądają super. Jeżeli widoki w trakcie
rozgrywki będą do tego zbliżone, to czeka nas kawał świetnego zwiedzania, a karty graficzne
ciężka praca. Oby nie ponad siły.


Krajobrazy wyglądają wspaniale :D jeśli znam Bethesdę gra będzie się prezentować podobnie do tego, co widzimy na screenach :D czyli czas zacząć zbierać na nowego kompa :) tradycją jest, że każdy nowy TES wyznacza minimalne wymagania dla innych produkcji w ciągu następnego roku czy dwóch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2011 o 17:07, pawbuk napisał:

Krajobrazy wyglądają wspaniale :D jeśli znam Bethesdę gra będzie się prezentować podobnie


Z Oblivionem tak nie było. Screeny zaprezentowane przed premierą gry zostały mocno podrasowane i chociaż sama gra wyglądała bardzo dobrze, poziomu materiałów przedpremierowych nie osiągnęła.

Dnia 03.04.2011 o 17:07, pawbuk napisał:

do tego, co widzimy na screenach :D czyli czas zacząć zbierać na nowego kompa :)


Niedawno GTX 260OC zamieniłem w ramach reklamacji na GTX 460OC z 1GB pamięci. Jeżeli to nie wystarczy, to trudno. Będę grał na niezbyt wysokich ustawieniach, bo dla jednego tytułu nie dam się zwariować. Z drugiej strony, przy dobrej optymalizacji, mój sprzęt powinien jeszcze pozwolić na całkiem sporo. Ciekawe tylko, jak będą wyglądać zawieje śnieżne, bo np w Morrowind, komputer spisujący się zupełnie dobrze, na Solstheim podczas zadymki dostawał zadyszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2011 o 20:59, KrzychW napisał:

Z Oblivionem tak nie było. Screeny zaprezentowane przed premierą gry zostały mocno podrasowane
i chociaż sama gra wyglądała bardzo dobrze, poziomu materiałów przedpremierowych nie
osiągnęła.


Jak grałem 2 lata temu na nowym kompie na wysokich detalach to wyglądała podobnie jak na tamtych screenach :D ale w 3 czy 4 lata po premierze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość materiałów z gry pochodzi z wersji konsolowych, więc spokojnie - skoro tam wygląda przyzwoicie gorzej na PC nie będzie. Pozostaje czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde felek, ten rok bedzie piekny: Wiedzmin II, Fable 3, Skyrim i prawdopodobnie Risen II... czego tu wiecej chciec?! Jestem szczesliwy! Dlugo czekalem na taki tlok ciekawych rpgów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały ten rok jest/będzie świetny dla całej branży, ale masz rację, jak dobrze pójdzie RPG-owcy będą mogli zaliczyć ten rok do bardzo udanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 14:18, Almarcino napisał:

Kurde felek, ten rok bedzie piekny: Wiedzmin II, Fable 3, Skyrim i prawdopodobnie Risen
II... czego tu wiecej chciec?! Jestem szczesliwy! Dlugo czekalem na taki tlok ciekawych
rpgów


Witam.

Zgadzam się. Ten rok chyba jest najlepszy pod względem premier :D oraz oczekiwań. Nie zapomniłmy że jeszczte 8 września wychodzi Heroes VI a może przy dobrych wiatrach (w co wątpię) Diablo ]I[ wyjdzie z mroku. Jezeli chodzi o Skyrima to fajnie wiedzieć ile i gdzie po oblivionie się dzieje :D 200 lat to chyba już kolejny cesarz gnije na tronie xD. Trailer do tej gry tak mi się podoba że nie ma dnia żebym go chociaż raz nie obejżał. Klimat i świat jest wyj****y. Ciekawe jakie wymagania będą. Pewnie spore jak przech** xD. Wiem ze ja już także tej grze zaprzedałem duszę jak Esergie. i wiem drugie. Gdy ta gra wyjdzie to przez miesiąc nie wychodzę z domu (po co mi znajomi xD). Bedę NoLifeił totalnie. Pełno browarów i Skyrim. Dobrze że już nie mam na sobie szkolnych kajdan. Premiera gry też oryginalna 11.11.2011

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 00:09, Minamir napisał:



Ciekawe czy te mamuty będą w grze spełniać rolę koni i będziemy się na nich poruszać, czy po prostu będą to jedne z wielu stworzeń z którymi przyjdzie nam walczyć w świeci Skyrima (ciekawie by wyglądała walka z takim monstrum) ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 21:56, Niflheim napisał:

Co tu dużo mówić, rewelacyjnie to wygląda. ;) Nie wiem co z questami, ale świat gry jest
tak piękny i klimatyczny że spędze dziesiątki godzin się po nim po prostu wałęsając.


Witam.

Właśnie ja zrobię to samo. Będę łaził i zwiedzał. Czuł się jakbym tam na serio był, właśnie w takim świecie. Ktoś urzeczywistnił moje marzenia o takim świecie :D. W Oblivionie też tak robiłem. Z buta tam to mile przełaziłem co chwile spotykając jakieś ruiny choć często powtarzające się wyglądem ale co tam

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak tam świat gry może i duży ale na tym kiepski filmiku z e3 niewiele widać z grafiki bardziej mnie zachwyciła animacja postaci zachowania przeciwników i te smoki takie naturalne a nie tylko w jednym miejscu ciągle przemieszcają sie robi to niezłe wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2011 o 00:47, benq20 napisał:

Nie wiem jak tam świat gry może i duży ale na tym kiepski filmiku z e3 niewiele widać
z grafiki bardziej mnie zachwyciła animacja postaci zachowania przeciwników i te smoki
takie naturalne a nie tylko w jednym miejscu ciągle przemieszcają sie robi to niezłe
wrażenie.


Witaj.

Tak. Z wrażenia zapomniałem opisać całości. Bo grafika i świat mnie uderzyły z pierwszego frontu. Zgadzam się z tym co napisałeś. Filmik był słaby jakościowo. Późniejsze gamameplay''e pewnie będą o niebo lepszej jakości. Animacja postaci wypas. Możność czarowania lewa/prawa ręka oraz łączenia z dwóch w jedną. No i smoki o których wspomniałeś. To są smoki. Z filmiku można było zauważyć że groźnie wyglądają. Ostre zarysy. Nie są takie ciotowate. No i nie stoją klasycznie w miejscu, jak w niektórych grach. Ten ich lot i szybowanie oraz atak.i Widzisz przeciwnika a tu nagle go smok paszczą hyc i do góry. Jak z jakiegoś filmu. W między czasie też można było zauważyć że kolejną postać gdzieś wystrzelił w przestrzeń zamachem paszczy.To im na prawdę wyszło. Fajna sprawa z absorbowaniem duszy oraz ten cios ostateczny. Robi wrażenie. Oczywiście czekamy na więcej :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2011 o 00:35, Braveheart napisał:

Właśnie ja zrobię to samo. Będę łaził i zwiedzał.


Zwiedzania na pewno, jak zresztą i w poprzednich częściach, nie zabraknie. O świat gry raczej nie ma co się martwić, ale sam gameplay dość mocno przypomina Obliviona. Walkę trudno nazwać widowiskową i trochę obawiam się, jaka będzie jej płynność i grywalność. Troszkę wygląda na to, że cechy charakterystyczne dla serii, czyli wielki różnorodny świat oraz znacznie mniej udany gameplay, mogą w dalszym ciągu być znakiem rozpoznawczym TES. Oczywiście grę na pewno kupię i pogram przez wiele godzin z przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten sam problem co w Oblivionie.
Piękny świat, który prosi się o zwiedzanie, całkiem ładna grafika...
... a zarazem nudnawa fabuła, i mało widowiskowa walka (ale przynajmniej nie sprowadza się do walenia jednego klawisza)
Mimo wszystko, gra raczej strawna. No i 300 godzin gry.
W zasadzie to Must Have, ale nadziei na porządne dialogi sobie raczej nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 21:32, Minamir napisał:

Gameplay z dzisiejszego E3: http://www.youtube.com/watch?v=W2CzsJ4K_qo

Jak wrażenia?

Jak dla mnie seria rozwija sie liniowo czyli pewne elementy sa rozwijane jak zawsze, a pewne problemy omijane. Jak na razie najwiecej mowi sie o zwiedzamiu i walce, ale czy to jedyne wazne elementy? Gdzie jakies dobre informacje o wspanialej fabule? Owszem fajnie pozwiedzac duzy swiat, ale jak questy wieja nuda i glowny watek jest ciekawy na raz to szybko nie ma co robic...tylko instalowac mody. Jak na razie podoba mi sie gra, ale jestem zawiedziona, ze nie ma zadnego info o poglebieniu fabuly i interakcji miedzy postaciami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować