Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

W empiku gra jest dostępna leży ładnie na półeczce, ale cena straszy 139 sic!
W media też dziś u mnie po - południu gra będzie na półkach - 129 zł
Ja tam czekam na Vobis - 99 zł - gra dziś do odbioru ok 15-16.00 (czekają na kuriera)
Tak więc u mnie ( cz-wa) raczej nikt nie przestrzega tego 11.11.2011
A i dobrze - jutro wolne od pracy można będzie pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 12:33, Prophett napisał:

Ponawiam pytanie, czy w systemie GO24 można zwykle odebrać paczkę na drugi dzień? Dostarcza
firma UPS.


Tak, choc SMS i mail z informacja o mozliwosci odbioru moze sie pojawic i pod wieczor. W razie watpliwosci zawsze mozesz zadzwonic do takiego punktu i sie zapytac czy juz przyszly zamowienia do odbioru osobistego z gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, przesyłka już dotarła choć pudło ledwie się zmieściło w drzwiach (strach pomyśleć w jaki sposób gram.pl pakuje obudowy od komputerów). Póki co na szybko przejrzałem sobie jedynie artbook i zrobił na mnie pozytywne wrażenie a choć figurki to nie moja rzecz to muszę przyznać że smoczek również sprawia wrażenie porządnie wykonanego (z tym że nawet pomimo instrukcji nie mogę go dopasować do podstawki - widać za stary na to jestem). Ma jednak pytanie do innych osób które zamówiły (i już otrzymały) kolekcjonerkę - czy oprócz wielkiego pudła samej EK otrzymaliście też osobne pudełko z grą? Trochę mi to wygląda tak jakby do całkowicie angielskiego wydania EK dodano normalną edycję gry zawierającą spolszczenie ale nie chcę jej odfoliowywać jeśli to jakaś pomyłka sklepu i dodali mi do zamówienia dodatkową kopię gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktos juz odebral EK Skyrim ? :> Czy tez ma bebechy full z UK ? czyli plytka, instrukcja i kod na steama ?

//edit

aa teraz juz wiem ze ta kulka z folii bombelkowej to nie zabezpieczenie pudla tylko w srodku byla jeszcze polska edycja :P

dzieki Karharot :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 12:47, Ali_G napisał:

dzieki Karharot :P

I nawzajem ;) Wątpliwości rozwiane więc dobieram się też do drugiego pudełka.

EDIT:
Ja już zdążyłem zarejestrować tą angielską kopię która była wewnątrz EK ale podejrzewam że można ją spokojnie sprezentować znajomemu (razem z drugą mapą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 12:51, Karharot napisał:

EDIT:
Ja już zdążyłem zarejestrować tą angielską kopię która była wewnątrz EK ale podejrzewam
że można ją spokojnie sprezentować znajomemu (razem z drugą mapą).

Jest wersja PL na tym kodzie z UK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 12:59, logray napisał:

Jest wersja PL na tym kodzie z UK?

Nie mogę jej jeszcze zainstalować więc nie mam potwierdzenia ale jestem na 99% pewien że nie. Wszystko wewnątrz pudła EK jest w całości po angielsku więc wygląda na to że Cenega po prostu ściągnęła je a Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem w saturnie po szkole, skyrim 99 zł lecz zauważyłem że to tylko taka chwilowa promocja ponieważ następne egzemplarze po 119 ale tych za 99zł jest dość dużo.
PS Mapka lepiej prezentowała się w Wiedzminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skyrim przyszedł. W pudle gdzie zmieściło by się ok 30 Skyrimów xD Na początku myślałem, że w pudełku jest tylko faktura, dopiero po chwili znalazłem w tym kontenerze małą kieszonkę gdzie było wciśnięte pudełko xD

Papier na którym wydrukowano mapkę jest absolutnie genialny (nawet lepszy niż ten z Wiedźmina 2), jakość wykonania pudełka też niczego sobie, przypomina te od Gothica 3. Teraz tylko wziąć się za robienie pracy na uczelniane zajęcia, żeby można było grać do oporu ;) Wiadomo już o której jutro zniknie ta blokada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem dzisiaj w empiku, taka dziwna sytuacja,masz gre, a nie możesz zagrać dzisiaj przez ten steam.5 lat czekałem na nowego TES-a,mam nadzieje że bylo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sms z potwierdzeniem możliwości odbioru osobistego w Legnickim punkcie nie przychodził więc wsiadłem do auta i pojechałem do Empiku, nie mogłem znaleźć Skyrima na regale, więc zaczął mi pomagać miły ochroniarz :) Stwierdziliśmy, że nie ma więc podszedłem do kasy zapytać czy spodziewają się dzisiaj Skyrima, czekając w kolejce zobaczyłem ochroniarz który machał Skyrimem w podniesionej dłoni między regałami z pytającym wzrokiem czy to to xD Koszt - 119 zł więc zaoszczędziłem 30 zł na gram.pl które w ciągu tygodniai zwróci mi opłacony już wcześniej przelew :)
Oby do północy!

ps: fajna mapka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra juz dotarla i do mnie. Troche mi czasu zajelo zanim do mnie dotarlo, ze sobie nie pogram przed premiera. W sumie preorder, a i tak nie da sie grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować