Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Przepraszam za doublepost, ale... Czy komuś Skyrim Enchancer Mod sprawiał problemów? Bo zainstalowałem tylko jego, a wywaliło mnie do pulpitu. Nie chce mi się instalować od nowa Skyrima, a wiele plików podmieniono, więc wie ktoś jak bezpiecznie odinstalować te wszystkie mody, aby pojawiły się pierwotne pliki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem. Zainstalowałem grę, coś tam się ze steama zaktualizowało i jak włączam to pojawia się ekran "Wersja kinowa/wersja pełna" i jak wybieram którąkolwiek opcje to po prostu ekran znika i koniec, nic się nie włącza. Wie ktoś w czym rzecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 20:08, LordEnglish napisał:

Przepraszam za doublepost, ale... Czy komuś Skyrim Enchancer Mod sprawiał problemów?
Bo zainstalowałem tylko jego, a wywaliło mnie do pulpitu. Nie chce mi się instalować
od nowa Skyrima, a wiele plików podmieniono, więc wie ktoś jak bezpiecznie odinstalować
te wszystkie mody, aby pojawiły się pierwotne pliki?


Mnie też wywala lub wiesza grę po instalacji tego własnie moda - tyle że ja nie zainstalowałem moda w całości a tylko podmieniłem folder Data na ten z moda, zawiera on wszelkie tekstury HD i według twórcy moda jest to jego najistotniejsza część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 20:17, LordEnglish napisał:

Okej, chrzanię ten SEM, instaluję od nowa grę i będę sam sobie wybierał mody!


A którą Masz wersję? - starą czy 1.1?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 20:48, HomoNomo napisał:

Cześć, zdarzyło wam się spotkać bezgłowego jeźdźca ? Jest do czegoś potrzebny czy to
po prostu easter egg ?

Cholera wi, owszem, raz go widziałem. Ale nie dogoniłem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 22:38, Wszystkozajete napisał:

> Gdzie jest to miejsce zbrodni dokładnie przeszedłem całe miast z 10 razy i nic zadnego

> strażnika żeby do mnie zagadał w tym temacie.??

Spoiler


Jest to na jakimś cmentarzu, takim małym (parę nagrobków), obok komnaty umarłych, na
jednym z nagrobków leży ciało, a obok stoi kilka osób (strażnicy, kapłanka).

Dokładnie też tak mam nic nie można zrobić - pozostaje chyba czekac na poprawke chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 22:07, griefDIVISION napisał:

''zaginiony w akcji'', jestem po stronie Gromowładnych, jak można bezkonfliktowo rozwiązać
to zadanie?


Rozumiem, że musisz

Spoiler

uwolnić Thoralda z niewoli Thalmorczyków

. Sam kiedyś zadałem tutaj podobne pytanie i wychodzi na to, że nie da się go przejść bez rozlewu krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Witam, mam problem. Zainstalowałem grę, coś tam się ze steama zaktualizowało i jak włączam to pojawia się ekran "Wersja kinowa/wersja pełna" i jak wybieram którąkolwiek opcje to po prostu ekran znika i koniec, nic się nie włącza. Wie ktoś w czym rzecz?"

Dodam jeszcze, że jak mi się patch instalował ze steama to mi anty-virus pokazywał, że w tym wirusy są O_o, o co chodzi, cholera ma ktoś pomysł... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 20:48, HomoNomo napisał:

Cześć, zdarzyło wam się spotkać bezgłowego jeźdźca ? Jest do czegoś potrzebny czy to
po prostu easter egg ?

Trzeba było pobiec za nim. Ja biegłem przez prawie całą mapę i warto było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź pliki lokalne gry. Spróbuj też zrobić coś takiego, że jak gra się wyłączy, wejdź w menedżer zadań i zobacz, czy ma swój proces tes.exe. Wyłącz go i spróbuj włączyć grę ponownie. Możesz też dodać grę do wyjątków w antywirusie, te programy czasem się konfliktują z innymi bez konkretnego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 23:21, Jave napisał:

Sprawdź pliki lokalne gry. Spróbuj też zrobić coś takiego, że jak gra się wyłączy, wejdź
w menedżer zadań i zobacz, czy ma swój proces tes.exe. Wyłącz go i spróbuj włączyć grę
ponownie. Możesz też dodać grę do wyjątków w antywirusie, te programy czasem się konfliktują
z innymi bez konkretnego powodu.


Tak, tylko że ona praktycznie się nawet nie włącza... pojawia się ekran, ale ikonka na pasku zadań się nie pojawia, to jest taki "wstęp" żeby uruchomić właściwą grę.
Po prostu pytanie "wersja kinowa/pełna" naciskach i w tym momencie znika to, czekasz aż gra się odpali.... I czekasz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tę grę, wiem jak to wygląda. Te okno z wyborem wersji pełnej i kinowej załącza proces SkyrimLauncher.exe. Jak wybierzesz wersję, ten proces przechodzi w Launcher.exe. Zobacz, czy tam wszystko gra, a jak gra, wyłącz ten proces, który masz i odpal grę jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robię obecnie zadania dla gildii złodziei i mam taki pewien problem. Otóż

Spoiler

muszę wyciągnąć coś z domu Mercera (chyba dowieść zdrady czy coś takiego, po tym jak gość opróżnił cały skarbiec gildii), jestem w tym domu i widać na mapie że są jakieś ukryte przejścia koło szafy, szukałem dźwigni czy czego podobnego ale nic nie znalazłem;/ Wie ktoś może gdzie takie coś znajde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 23:30, Jave napisał:

Mam tę grę, wiem jak to wygląda. Te okno z wyborem wersji pełnej i kinowej załącza proces
SkyrimLauncher.exe. Jak wybierzesz wersję, ten proces przechodzi w Launcher.exe. Zobacz,
czy tam wszystko gra, a jak gra, wyłącz ten proces, który masz i odpal grę jeszcze raz.



Pobiłem się trochę z moim anty-virusem i chyba działa. Zobaczymy czy zje mi komputer, dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy. Na moim komputerze: e8400, 8800gts i 3,25 RAMu gra automatycznie ustawiła się na najniższe detale, ale gdy zmieniłem tekstury, rozdzielczośc i inne rzeczy na wyższy poziom, działa bez problemu. Jest bardzo dobrze zoptymalizowana, polecam pobawić się z opcjami graficznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 23:36, lis899 napisał:

Robię obecnie zadania dla gildii złodziei i mam taki pewien problem. Otóż

Spoiler

muszę wyciągnąć
coś z domu Mercera (chyba dowieść zdrady czy coś takiego, po tym jak gość opróżnił cały
skarbiec gildii), jestem w tym domu i widać na mapie że są jakieś ukryte przejścia koło
szafy, szukałem dźwigni czy czego podobnego ale nic nie znalazłem;/ Wie ktoś może gdzie
takie coś znajde?


Na samym dole, w piwniczce jakby, jest szafa podpisana jako ''podejrzanie wyglądająca'' czy coś takiego. Tam znajdziesz przejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować