Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Nie jestem w stanie uruchomić gry w trybie gdy steam jest online, w kółko wyświetla się przygotowywanie do uruchomienia gry i tyle. Przy próbie zamknięcia steam trwa niekończąca się synchronizacja z cloud. Sprawdzałem spójność plików gry wszystko jest OK. Ma ktoś jakiś pomysł jak to rozwiązać?

nieaktualne-ponoć to wina nowej poprawki dla steam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2012 o 23:20, ISAMU napisał:

Trzeba było pobiec za nim. Ja biegłem przez prawie całą mapę i warto było.


Miejsce spotkania to jakaś konkretna lokacja, czy też czysty przypadek?
Na samym początku widywałem patrole Talmorczyków i Cesarstwa, elfy nawet raz zlikwidowałem za prześladowanie wyznawców Talosa, a ostatnio zupełnie nic. Żadnych ciekawostek podczas wałęsania się po świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwnego buga.

Jestem (główny wątek) w trakcie ustawiania spotkania pokojowego między

Spoiler

Cesarskimi i Gromowładnymi. I, o ile generał Tilius zgodził sie bez problemu, to jarl Wichrowego Tronu nie załącza w ogóle opcji gadki. Mówi tylko abym pogadał z jego kumplem (jestem w trakcie robienia pobocznego questu z dołączeniem do Gromowładnych) o tym że mamy się wybrać na małą wycieczkę. Ale ten jego przyboczny (zapomniałem imienia) mówi z kolei, że nie wie jak przekonałem jarla do spotkania pokojowego (a przecież nie przekonałem). I też nie załącza mu się żadna interakcja.

Przez to wątek główny utknął w miejscu a mnie ogarnia coraz większa irytacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Mam postać orka na poziome 19.

Zrobiłem wszystkie zadania dla kompanów i dołączyłem do szkoły dla magów chce zrobić wszystkie zadania i dokończyć do innych gildii.

Co o tym myślicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2012 o 17:49, LordEnglish napisał:

Wam tez Skyrim nie działa? _^_

Owszem, zawiesił się tak, że nie pomógł nawet twardy reset, aż musiałem prąd odłączyć. Ale po restarcie działał dalej, jakby nigdy nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2012 o 17:52, mistrz917 napisał:

Co o tym myślicie.


Zapewne każdy kto grał/gra/będzie grać w Skyrima to zrobił/robi/będzie robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie. Nawet po ponownym urchomieniu komputera, nadal wyskakuje się okienko:

W tej chwili gra jest niedostępna.
Spróbuj ponownie za jakiś czas.

Wie ktoś, co co tu kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2012 o 20:37, LordEnglish napisał:

Przeszło 2 godziny grałem w TF2, wróciłem i co? Gówno, ot co. Dalej niedostępne.


Ja w tym czasie grałem normalnie w Skyrima i nie miałem żadnych problemów, aktualizacji itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2012 o 17:37, KrzychW napisał:

Miejsce spotkania to jakaś konkretna lokacja, czy też czysty przypadek?

Spotkałem go, gdy szedłem z buta do Samotni, już niedaleko miasta. Czy tu jest miejsce startowe, czy po prostu sobie krąży po całym Skyrim, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego moda już mam, co prawda ze względu na monitor (kwadrat nie panorama :P) przedmioty nachodzą ciut na listę, ale i tak jest przynajmniej przejrzyście w porównaniu do starego menu. Jednak tamten co podałem zmienia menu ulubionych, to podręczne, które w wersji oryginalnej jest jakąś kpiną i prezentuje tylko brak wyobraźni autorów (sorry, że tak jadę po bethcie "tylko" za menu). Nic to, sprawdzę jak to działa z Polską wersją, i co mi przetłumaczy na english...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dobra moi drodzy, mam problem. A że jest on z wątku głownego, to reszta będzie spoilerem, a ja podam parę słów, by Ci, co mogą mi odpowiedzieć, się domyślili, że mogą zaglądać.

Stary zwój - podróż - zegarek

Spoiler

Ok, po tym, mogę już pisać swobodnie. Jestem w misji wątku głównego... właśnie mam odbyć podróż w czasie. I tu pojawia się problem - czytam zwój, mam wizję... i ona się nie kończy. Po pokonaniu Alduina dwoje pozostałych przy życiu stoi, scena zamazuje się... i tyle. Mogę sobie czekac am mortem usranam.
Bug. Tylko co dalej?

Gdzieś na forum anglojęzycznym znalazłem widomość, że można pójść do zimowej twierdzy, dalej do samotni, przeczytać zwój (oczywiście nie uda się) i wrócić po 24h. Tyle, że gdy czytam zwój... ten działa, jakbym dalej był na górze.




Wrrrr... pomocy, bo nie mogę iść dalej z wątkiem głównym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Chodzi ci o tych dwóch pozostałych przy życiu w wizji, tak? Po zakończeniu wizji, powinien zaatakować cię Alduin i z pomocą nowo nauczonego krzyku powinieneś go pokonać. Jeżeli ci ten moment nie rusza to spróbuj załadować wcześniejszy save.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze spotkał się z chyba bugiem, że mana regeneruje się strasznie szybko? Otóż stworzyłem postać, cesarską czarodziejke, i troche poszedłem na skróty bo chciałem rozwinac szybko kowalstwo i zaklinanie wiec wklepałem kody na przedmioty i wyrobiłem sobie poziom. Później na swój pancerz i biżuterie nałożyłem kilka zaklęć regeneracji many i obniżenia kosztów czarów. Jedno zaklęcie reg many dawało 62%. Wtedy co prawda szybko się regenerowała, ale możliwe było opróżnienie paska many. Teraz jak gram, włożyłem jeden punkt umiejetnosci w perk zwiększający reg mane (przywracanie) i od pewnego czasu regeneracje magii mam strasznie szybką. Właściwie niemożliwe jest opróżnienie many, a czary jak niezłomna ochrona moge ciągle używać (nic many nie ulatuje). Ściągnąłem przedmioty wszystkie ale regeneracje nadal mam bardzo wysoką. Nie wiem co się porypało, wątpie żeby jakiś z ostatnich modów, które wgrałem coś zmieniło bo żaden tej części gry nie dotyczył. Cheaty też chyba nie bo wcześniej było w miarę normalnie. Kolejny bug?
Granie taką god postacią jest za łatwe wręcz :<
Ps. Jeszcze zastosowałem myk, bo uważałem, że nie wyrobie z lvlami i nie rozwinę dostatecznie tych dziedzin magii, które chciałem więc ustawiłem sobie niższy lvl niż miałem zachowując punkty umiejętności. Ale i to chyba nie powinno wpłynąć tak na grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 02:47, Arumantis napisał:

Spoiler

Chodzi ci o tych dwóch pozostałych przy życiu w wizji, tak? Po zakończeniu wizji,
powinien zaatakować cię Alduin i z pomocą nowo nauczonego krzyku powinieneś go pokonać.
Jeżeli ci ten moment nie rusza to spróbuj załadować wcześniejszy save.



Spoiler

Nie działa. Ten bug jest powszechny u wielu graczy. Wizja się po prostu zacina, bez względu na ilość wczytanych saveów (odtwarzałem ją już 8 razy).


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować