Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Może to być również wina jakiegoś patcha albo czegoś. ( Przy pierwszym uruchomieniu niczego ręcznie nie instalowalem ani nie sciągałem). Przepraszam za taki pośpiech, ale zależy mi na grze


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo za zamieszanie - problem już rozwiązany. Poczytalem i zobaczylem co zrobić . Sprawdzilem zawartosc plikow lokalnych przez steam. Mam nadzieje ze juz nie bedzie problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 14:47, Transylvanian_Hunger napisał:

Jestem w Świątyni w Czarnygłazie i są tutaj trzy obrotowe kamienie z wizerunkami: ryby,
ptaka i węża.
Jaka kombinacja otwiera zamkniętą bramę?


Zawsze w przy tego typu zagadkach gdzieś w pomieszczeniu jest podpowiedź w jaki sposób należy kamienie ustawić. Wystarczy tylko dokładnie się rozejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2012 o 15:01, Wojman napisał:

Zawsze w przy tego typu zagadkach gdzieś w pomieszczeniu jest podpowiedź w jaki sposób
należy kamienie ustawić. Wystarczy tylko dokładnie się rozejrzeć.

Niepotrzebnie pytałem, po chwili obserwacji można dostrzec poprawną kombinację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2012 o 15:01, Wojman napisał:

Zawsze w przy tego typu zagadkach gdzieś w pomieszczeniu jest podpowiedź w jaki sposób
należy kamienie ustawić. Wystarczy tylko dokładnie się rozejrzeć.


Kombinacja jest też na samym kluczu do każdych drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 13:03, Transylvanian_Hunger napisał:

Czy smocze łuski i kości są do czegoś potrzebne?


Przydają się na pewno przy tworzeniu Smoczej Zbroi. Ale żeby ją zrobić musisz mieć rozwiniętą umiejętność kowalstwa na 100. Czy do czegoś jeszcze tego już nie wiem, ale całkiem prawdopodobne że są potrzebne do stworzenie jeszcze jakiś innych pancerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 13:03, Transylvanian_Hunger napisał:

Czy smocze łuski i kości są do czegoś potrzebne? Są dość ciężkie i nie wiem czy jest
sens je taszczyć, czy lepiej je po prostu sprzedać.


Kup dom i w nim je schowaj. Czy się przydadzą to Ci nie powiem bo mam dopiero kowalstwo na 81 poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pobrałem aktualizacje w wersji beta i moja postać i npc nie chodzą normalnie tylko zachowują się jakby przysiady robili ;p czy ten problem da się rozwiązać jakoś, nie usuwając aktualizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2012 o 13:03, Transylvanian_Hunger napisał:

Czy smocze łuski i kości są do czegoś potrzebne? Są dość ciężkie i nie wiem czy jest
sens je taszczyć, czy lepiej je po prostu sprzedać.

Przy okazji z DLC lub update dojdzie możliwość wykonywania smoczej broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien problem z grą.Mam Skryima już od dłuższego czasu, kiedyś przez przypadek usunałem steama.Pobrałem go z oficjalnej strony, zainstalowałem ponownie gre i była po angielsku.Więc jako że mój angielski nie jest wystarczająco dobry aby grać w tymże języku odinstalowałem ponownie.Kolejną instalację przeprowadziłem z płytką Skyrima.Oczywiście przyszło mi się troche poużerać ze steamem, niby że z innego komputera wchodze(wchodziłem z teog samego), może ja złodziej jestem,tutaj mi jakieś email wyślą etc.Zainstalowałem Skyrima, wszystko fajnie, zapisy są jest jedno ale, połowa questów jest po angielsku druga połowa po polsku, jak to naprawić? Może to jest wina modów które pobrałem?
Oto ich lista:
-Lush trees
-Realistic Thunder Sound
-Beautiful Whiterun
-New bards songs
-Deeper Snow (More Snow)
-Werewolves of Skyrim
-Better Quest Objectives
-Legible Road Signs High Res
-More Village Animals
-Sounds of Skyrim - The Wilds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak przedostać na sam szczyt tej najwyżej góry w Skyrim, tam gdzie mieści się ta siedziba Hrodgartu, tam gdzie uczyli nas krzyków? Chcę wejść wyżej do tego ich całego mistrza zakonu czy jak mu tam, ale jakaś bariera mi uniemożliwia przejście, to jakaś zagadka dla mnie? czy w jakimś etapie to się odblokowuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować