Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2012 o 22:47, Lykenos napisał:

wszedlem do miasta ale zadnego ataku nie bylo wiec o co chodzi? 10 lvl i wszystko inne
mam ale samego dodatku nie moge jakos "zanlezc" w samej grze jak sie bujam po tych miasteczkach
itp... :/

Ok hmm. Masz zaznaczony mod w Skyrim data files? Powinien byc dziobek przy "Dawnguard.esm". Ktos napisal na stronce internetowej, ze osiagnawszy 10lvl mozna uslyszec plotki o Dawnguard od straznikow w duzych miastach albo kurier do nas podejdzie. Mozna tez samemu rozpoczac zadanie udawszy sie do ich siedziby na poludniowy wschod od Riften. Tak jest napisane, ale ja pamietam atak choc byc moze plotki uslyszalam juz przed. Moze pogadaj, ze straznikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 19:11, Revar napisał:

Witam, dawno nie było mnie na ''forum'', a jeszcze dawniej porzuciłem temat gier - wiadomo
coś nt. nowych dodatków, modów, dlc dla Skyrima : D ?



poki co w polsce wyszedl dawnguard - dodatek z nowymi misjami i dodatkami jak bronie potwory itp. co do innych jest jeszcze hearthfire traktujacy o dzialkach bodowlanych itp oraz dragonborn o ktorym wstepnie niewiele wiadomo ale ogolnie ma byc ciekawy ze wzgledu na latanie na smoku chociazby ;) poza tym oczywiscie nowe misje i potworuy zbroje itd. o poremierze dwoich ostatnich w polsce nic niewiadomo ale zapewne mozna je znalezc na zagranicznych stronach.
zycze milego grania :)

ps zajrzyj na skyrim.pl tam jest duzo info o tym (dragonborn zapowiada sie naprawde interesujaco wiec warto poczekac bo premiera jkos niedlugo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2012 o 08:17, Eilene napisał:

Ok hmm. Masz zaznaczony mod w Skyrim data files? Powinien byc dziobek przy "Dawnguard.esm".
Ktos napisal na stronce internetowej, ze osiagnawszy 10lvl mozna uslyszec plotki o Dawnguard
od straznikow w duzych miastach albo kurier do nas podejdzie. Mozna tez samemu rozpoczac
zadanie udawszy sie do ich siedziby na poludniowy wschod od Riften. Tak jest napisane,
ale ja pamietam atak choc byc moze plotki uslyszalam juz przed. Moze pogadaj, ze straznikami?



ghm... zacznijmy od tego ze nawet nie moge znalezc tego pliku (juz dawno instalowalem skyrim na lapku, win 7)i teraz albo nie wiem gdzie albo to jakos inaczej sie instalowalo przez steam i samego folderu z gra nie moge znalezc a tymbardziej tego pliku nawet przez wyszukiwarke wiec lipa :/ jakies pomysly? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>jakies pomysly? ;)
Włączasz Steam.
Właczasz Skyrim.
Wybierasz jak chcesz grać (pełna lokalizacja, wersja kinowa itp).
Treaz pokazuje Ci się plansza z opcjami (Graj, Opcje, Pliki Danych itp.)
Klikasz Pliki Danych i "optaszkowujesz" to co Cię interesuje.
Klikasz OK i wciskasz Graj.

Grasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2012 o 11:52, Abi_Dalzim napisał:

Włączasz Steam.
Właczasz Skyrim.
Wybierasz jak chcesz grać (pełna lokalizacja, wersja kinowa itp).
Treaz pokazuje Ci się plansza z opcjami (Graj, Opcje, Pliki Danych itp.)
Klikasz Pliki Danych i "optaszkowujesz" to co Cię interesuje.
Klikasz OK i wciskasz Graj.

Grasz :)



wszystko to sprawdzilem tyle ze u mnie napis "pliki danych" nie jest podswietlony i nie moge tam nic sprawdzic wiec jeszcze jakies pomysly? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 11:58, Lykenos napisał:

u mnie napis "pliki danych" nie jest podswietlony i nie moge tam nic sprawdzic wiec jeszcze jakies pomysly?

Zrób na Steamie weryfikację plików gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2012 o 12:04, Abi_Dalzim napisał:

Zrób na Steamie weryfikację plików gry.



szukam szukam jakichs kluczkow i nie moge nawet znalezc opcji z ta weryfikacja...? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 12:14, Lykenos napisał:


> Zrób na Steamie weryfikację plików gry.


szukam szukam jakichs kluczkow i nie moge nawet znalezc opcji z ta weryfikacja...? :/



u mnie to sie nazywa spojnosc plikow gry i po tym pokazalo sie nastepnie wlaczylem ten dawnguard.esm i zaraz zobaczymy czy podzialalo.
poki co dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 12:36, Lykenos napisał:

u mnie to sie nazywa spojnosc plikow gry

Bo tak to się nazywa, ale mi się pomieszało (jestem w pracy i pisałem z pamięci) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh padaka ;p wszystko dziala jesli chodzi o sam dodatek (juz mnie zaczepiaja...)
tylko ze teraz nie mam napisow w wersji pelnej :/
i znowu...
jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 12:48, Lykenos napisał:

tylko ze teraz nie mam napisow w wersji pelnej :/

Wejdź podczas gry w Opcje --> Gra --> i musisz zaznaczyć tak napisy (znowu piszę z pamięci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zacząłem zastanawiać, czy w pewnym momencie lvl scalling nie zaczyna stać w miejscu (obecnie mam 38 lvl)? Wydaje mi się, aż nadto podejrzane, że zabijam gianta na p.trudności master, bo ja wiem, 4-5 ciosami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 13:00, Abi_Dalzim napisał:

> tylko ze teraz nie mam napisow w wersji pelnej :/
Wejdź podczas gry w Opcje --> Gra --> i musisz zaznaczyć tak napisy (znowu piszę
z pamięci)



jak mozesz to napisz jak to sprawdzisz co i jak w grze bo z pamieci "nie dziala" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2012 o 13:00, Abi_Dalzim napisał:

Wejdź podczas gry w Opcje --> Gra --> i musisz zaznaczyć tak napisy (znowu piszę
z pamięci)


nie wiem jak ale dzis te napisy same zadzialaly... ;)

nie wie moze ktos czemu jak chce isc w kowalstwo majac 41 pkt a do magicznego kowala jest wymagane 30 to nic nie moge dalej rozbudowac mimo ze klikam na lewo i prawo...? :/
pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 13:48, Lykenos napisał:

nie wie moze ktos czemu jak chce isc w kowalstwo majac 41 pkt a do magicznego kowala
jest wymagane 30 to nic nie moge dalej rozbudowac mimo ze klikam na lewo i prawo...?
:/
pomocy!


Masz wolny punkt do rozdana na perki? Dostajesz jeden na każdy poziom postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2012 o 15:27, Minamir napisał:

Masz wolny punkt do rozdana na perki? Dostajesz jeden na każdy poziom postaci.


jesli chodzi Ci o "Cechy do rowinięcia: 1" to mam i jakos nie moge nic zrobic :/ kowalstwo stalowe jest na biale czyli podswietlone ale klikam i nic albo tylko mnie odsyla gdzies w bok i lipa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 21:28, jadam napisał:

Czy skyrim i steam chodzą wam pod windows 8


Tak działają bardzo dobrze i bez problemu. Nie wiem czy to złudzenie, ale gry pod Win 8 śmigają mi jak by lepiej - ale to pewnie efekt placebo :P Czyli wszystko działa jak działało pod win 7 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio wróciłem sobie do Skyrim , z zamiarem stworzenia nowej postaci- konkretnie łucznika. Prosiłbym o jakieś wskazówki, jak się rozwijać (wiem, rzecz jasna, że trzeba pakować w łucznictwo i lekką zbroję), jak rozłożyć punkty na zdrowie/kondycję (bo many chyba nie trzeba) i co jeszcze może sie łucznikowi przydać? Garścia porad również nie pogardzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować