Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Nie wiem jak inne sklepy, ale gram.pl z racji święta wysyła bodajże 9.11 aby dziesiątego gracze już mieli. Ale na PC nie odpalą pewnie i tak bo Steam nie pozwoli im przed 11...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 16:15, Sipso2008 napisał:

Nie wiem jak inne sklepy, ale gram.pl z racji święta wysyła bodajże 9.11 aby dziesiątego
gracze już mieli. Ale na PC nie odpalą pewnie i tak bo Steam nie pozwoli im przed 11...

O, dzięki za info na temat wysyłki, bo właśnie się zastanawiałem jak to z nią będzie. Trzeba by jutro zamówionko złożyć. Kupujesz może EK? Ciekawy jestem kto się na nią pokusi, ja niby bym mógł, ale mam w planie jeszcze MW3 więc sobie odpuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh :D Nie, zwykłą i do tego używkę kupię bo budżet nieco mi się ostatnio ukrócił. Ale posążek może oddzielnie gdzieś dorwę w swoim czasie bo... no kusi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 19:08, kryst90 napisał:

W jakich dokładnie sklepach sprzedają EK bo widziałem jedynie w muve w całkiem interesującej
cenie 399zł.


W Polsce tylko na muve.pl (mają jeszcze ofertę na allegro, taka sama ale jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 19:16, Sipso2008 napisał:


W Polsce tylko na muve.pl (mają jeszcze ofertę na allegro, taka sama ale jest).


Tak właśnie się domyślałem. Ale cena myślę że w sam raz. Pewnie się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 20:30, Karharot napisał:

Wersja na PC była jeszcze do niedawna dostępna na gram.pl a wszystkie wersje można chyba
wciąż zamówić w Kompanii Graczy.


W kompanii graczy czyli w muve. Tak tam są wszystkie edycje i na wszystkie platformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 21:34, Leos8 napisał:

Z teorii spiskowych: sądzicie, że jednym ze smoków w Skyrim będzie

Spoiler

Martin?


Wątpliwe

Spoiler

Martin z tego co pamiętam zmienił się w kamień i nie żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym Martin zamienił się w awatar Akatosha, który jest dobrym smokiem. No w końcu jest najważniejszym z Dziewiątki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 21:57, Sipso2008 napisał:

Poza tym Martin zamienił się w awatar Akatosha, który jest dobrym smokiem. No w końcu jest najważniejszym z Dziewiątki...

Tyle, że Alduin (wielki zły smok) = Akatosh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie coś tak kojarzyłem...

Martin jak mówiłem przywołał tylko awatar Akatosha... Jeżeli się nie mylę to w historii TES przywoływanie awatarów było częste. A teraz sam Akatosh wraca i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Ale dziękuję za wyjaśnienie.

Spoiler

Liczyłem na coś w stylu reinkarnacji Neverejczyka, ale ok ;)
Możliwe jednak, że powrót Akatosha będzie związany z upadkiem Cesarstwa?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 23:14, Leos8 napisał:

Spoiler

Możliwe jednak, że powrót Akatosha będzie związany z upadkiem Cesarstwa?


Spoiler

Myślę że byłoby to całkiem możliwe. Jeszcze kilka dni i sami zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny preview: http://www.ripten.com/2011/10/29/three-hours-with-skyrim-two-brave-bosmers-and-one-lying-khajiit/

Gość grał 3 godziny. Zorientował się że towarzysz jest nieśmiertelny i że wobec tego można go używać jako przynęty na potężnych wrogów, dzięki temu omijając ich. Ech...

No i jeszcze gość narzeka ogólnie na interface komunikacji z towarzyszem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 00:41, Elwro napisał:

Kolejny preview: http://www.ripten.com/2011/10/29/three-hours-with-skyrim-two-brave-bosmers-and-one-lying-khajiit/

Gość grał 3 godziny. Zorientował się że towarzysz jest nieśmiertelny i że wobec tego
można go używać jako przynęty na potężnych wrogów, dzięki temu omijając ich. Ech...

(Przypomniałem sobie, że w NV poza trybem hardcore''owym towarzysze również byli nieśmiertelni. Ciekawe, czy w Skyrimie również będzie taki tryb...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ofkoz Beth nie wpadła jeszcze na to, że można zrobić Npc''a nieśmiertelnym ale nie niepokonanym: spada mu energia do zera i traci przytomność do końca walki zamiast umrzeć...po co się sugerować latami doświadczeń i kilkudziesięcioma grami skoro zabawniej będzie wysłać żebraka/ Npc''a na smoka iść do knajpy na 2 - 3 godziny i jak wrócimy smoczek ubity... (wiem, wiem przesadzam, ale wiadomo co mam na myśli chyba ;))
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 01:02, Pariah napisał:

ofkoz Beth nie wpadła jeszcze na to, że można zrobić Npc''a nieśmiertelnym ale nie niepokonanym:
spada mu energia do zera i traci przytomność do końca walki zamiast umrzeć...po co się
sugerować latami doświadczeń i kilkudziesięcioma grami skoro zabawniej będzie wysłać
żebraka/ Npc''a na smoka iść do knajpy na 2 - 3 godziny i jak wrócimy smoczek ubity...
(wiem, wiem przesadzam, ale wiadomo co mam na myśli chyba ;))
Pozdrawiam

Jesteś pewien że to tak działa? Zrozumiałem ten preview jakoś tak, że po prostu można bez problemu wysyłać towarzysza na stracenie (dzięki czemu zyskujemy czas) bo wiadomo, że później wstanie - ale żeby miał pokonywać wszystkich wrogów? To chyba przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować