Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2011 o 19:25, lechion napisał:

Cenega wysyła kody zniżkowe na gry raz w tygodniu , w każdą środę . Ja zamówiłem od razu
trzy.


No to kicha, bo wtedy pre ordera już nie złożę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 13:20, Ifym napisał:

> Doświadczenie uczy
> że połączenie RPG i konosli w 90% wychodzi marnie :) a dodać do tego Bethesde i
robi
Chyba mało widziałeś RPG na konsolach...


Wystarczająco wiele :) i moim zdaniem RPG na konsolach nabrało troszkę innego znaczenia, szczególnie przy tych medialnych tytułach Ale to już zupełnie inna historia, a podobnych tematów było pewnie tysiące więc nie ma sensu tego po raz n-ty przerabiać :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 15:38, Minamir napisał:

Miałem okazję przesłuchać 6 ścieżek z OSTa Skyrim i jestem pod wrażeniem, szczególnie
Main Theme (długa, 4 minutowa wersja).


A gdzie można dostać tą okazję ?:) Chętnie bym przesłuchał, co by się nastawić duchowo na klimat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można podjąć próbę zadzwonienia do Cenegi lub ewentualnie wysłania meila ( choć tu nie liczyłbym na szybką odpowiedź ) z prośbą o szybsze wysłanie tego kodu na zniżkę? - chciałbym zamówić pre order Skyrim ale jak mi przyślą ten kod w środę to już po ptokach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 12:24, lis_23 napisał:

Czy można podjąć próbę zadzwonienia do Cenegi lub ewentualnie wysłania meila ( choć tu
nie liczyłbym na szybką odpowiedź ) z prośbą o szybsze wysłanie tego kodu na zniżkę?
- chciałbym zamówić pre order Skyrim ale jak mi przyślą ten kod w środę to już po ptokach
...

Zawsze możesz spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie kiedy i czy jeszcze będzie można zamówić edycję kolekcjonerską na PC? bo już czatuje od ładnych paru dni i ciągle jest niedostępna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 12:53, Dudson napisał:

Czy ktoś wie kiedy i czy jeszcze będzie można zamówić edycję kolekcjonerską na PC? bo
już czatuje od ładnych paru dni i ciągle jest niedostępna...

Zapytaj się Akne w jej wątku, bo to ona w sklepie zajmuje się grami na PC: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&u=9414
Osobiście myślę, że będzie można zamówić EK dopiero, gdy zwolnią się jakieś nieodebrane zamówienia, ale zawsze można zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 12:57, Renzov napisał:

Zapytaj się Akne w jej wątku, bo to ona w sklepie zajmuje się grami na PC: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&u=9414

Osobiście myślę, że będzie można zamówić EK dopiero, gdy zwolnią się jakieś nieodebrane
zamówienia, ale zawsze można zapytać.


Tak zrobiłem, dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, głupie pytanie, ale właśnie odpaliłem po raz n-ty Wiedźmina 2 i nurtuje mnie pewne pytanie...
Czy w Skyrim, mać jego gamratka, będę pochwy na miecze? Bo po W2 jakoś sobie nie wyobrażam znów nosić goły półtorak na plerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 15:13, Leos8 napisał:

Panowie, głupie pytanie, ale właśnie odpaliłem po raz n-ty Wiedźmina 2 i nurtuje mnie
pewne pytanie...
Czy w Skyrim, mać jego gamratka, będę pochwy na miecze? Bo po W2 jakoś sobie nie wyobrażam
znów nosić goły półtorak na plerach.

A zamierzasz grać TPP? :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 15:13, Leos8 napisał:

Czy w Skyrim, mać jego gamratka, będę pochwy na miecze? Bo po W2 jakoś sobie nie wyobrażam
znów nosić goły półtorak na plerach.


Nie to, żebym bezkrytycznie chwalił Wieśka 2, który swoje wady posiada, ale z pochwami na miecze, to wyszło im bezbłędnie. Teraz, jak oglądam filmiki z innych gier, łącznie z zajawkami jeszcze nie wydanych tytułów, to aż mnie skręca, jak obrzydliwie i nienaturalnie wygląda żelazo lewitujące luzem na plecach gracza. Bo brak pochwy czy innego pokrowca, to tylko pół biedy. Często odstęp broni od pleców jest spory i przy widoku z boku postaci, to już w ogóle padaczka.
A w Skyrim? Nie wiem, ale i tak wielkiej różnicy nie będzie, ponieważ trzeba grać z widokiem FPP, czyli pleców nie widać. Zapowiadana możliwość rozgrywki TPP, przynajmniej moim zdaniem, to takie same kłam... znaczy się marketing, jak i przed Oblivionem i przed Falloutem 3. Niby można, ale nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, dostałem odpowiedź z Kompanii Graczy, ze kody rozsyłają w środę, czyli na pre ordera nie mam co liczyć ...
że też nie wiedziałem o tym wcześniej, złożyłbym zamówienie we wtorek a nie w środę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;)
Ja będę grał z TPP - grałem tak od czasów Morrowinda i po prostu tak się przyzwyczaiłem. A z walką nie mam większych problemów - jeśli jest jakiś trudniejszy przeciwnik to wtedy tylko przełączę się na FPP, miotnę czarem, walnę mieczem i powrót do TPP - czyli wesołe wywijasy żelazem.
W takim razie czeka mnie przygoda z jednoręcznymi/półtoraręcznymi mieczami z pochwą przy pasie. Szkoda, że nie można ich przerzucić przez plecy, ale tam ;) Na plecach będzie kusza i tarcza.

@KrzychW--> Da radę, naprawdę. Czasem trzeba przełączyć, ale można grać i jest naprawdę fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik o tworzeniu ścieżki dźwiękowej do gry;
http://polygamia.pl/Polygamia/1,107165,10584844,Dzwieki_swiata_Skyrim___jak_powstaje_muzyka_do_oczekiwanego.html

Co do widoku w grze: serię TES charakteryzują dwie cechy: otwartość świata gry i widok z pierwszej osoby
to jedyna taka gra RPG, gdzie takowy widok występuje i min. dlatego gram w te gry - żadnego widoku zza pleców bohatera, zgiń i przepadnij ;)

Kompania Graczy odpisała mi ponownie, ze mają więcej takich zgłoszeń jak moje i że postarają się wysłać kody na wtorek ale niczego nie obiecują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować