Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Ja niestety musiałem obejrzeć to w złej jakości ponieważ nie wytrzymywałem już psychicznie :D
ale i tak warto było nawet jeżeli ma to mi zepsuć początkek gry ( w końcu początek to nie koniec :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A filmiki już usunięte, więc nie zdążyłem nic zobaczyć ;)
jeszcze tylko niecałe dwa tygodnie, na razie jest " Uncharted 3 "," Batman AC " i " Rage ", wytrzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No... sześć stówek... Wiem, że posążek smoka to zajebistość sama w sobie, ale... Za tyle miałbym kartę graficzną na BFa... Ja kupię dwa dni po premierze na konsolę, jak stanieje do 130 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2011 o 21:51, Sipso2008 napisał:

No... sześć stówek... Wiem, że posążek smoka to zajebistość sama w sobie, ale... Za tyle
miałbym kartę graficzną na BFa... Ja kupię dwa dni po premierze na konsolę, jak stanieje
do 130 zł.


Właśnie mam dla ciebie dobrą wiadomość. Na muve jak i na allegro (ich aukcja) jest dostępna EK na konsole za 399zł i na PC 349zł. Dziwiło mnie to ale tylko ich aukcja jest na allegro i jak na razie tylko oni oferują chyba EK w Polsce. Myślę że to nie jest wygórowana cena w porównaniu z tą którą proponowali na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do premiery 11 dni. 11.11.11 - wtedy skończę życie socjalne. Niestety będę musiał udawać niepełnosprawnego Rumuna pod jednym z bełchatowskich kościołów żeby móc pobiec w dniu premiery do empiku czy gdziekolwiek indziej. No ale TES to TES. Bez Skyrima się nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2011 o 22:33, Naymar napisał:

Do premiery 11 dni. 11.11.11 - wtedy skończę życie socjalne. Niestety będę musiał udawać niepełnosprawnego Rumuna pod jednym z bełchatowskich kościołów żeby móc pobiec w dniu premiery do empiku czy gdziekolwiek indziej. No ale TES to TES. Bez Skyrima się nie obejdzie.

Zamówienie na ową kolekcjonerkę właśnie złożyłem ale jak pierwszy raz zobaczyłem cenę to mi na chwilę dech zaparło... 360 PLN to lekka przeginka :/

EDIT:
Ups. Przepraszam, to miała być odpowiedź na posta powyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2011 o 23:13, Karharot napisał:

to mi na chwilę dech zaparło... 360 PLN to lekka przeginka :/


Etam "przeginka" ludzie już zapłaciliby 500 dolarów żeby pograć :)
naprzykład taki komentarz "GIVE ME THE DAMN GAME ALREADY, HERE''S 500 DOLLARS, TAKE MY F*CKING MONEY!!!!!!!!!!!!!!!! "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nabrałem się przed premierą Obliviona na tę nakręconą atmosferę, na te piękne filmiki i zapowiedzi. Mając w pamięci niezły Morrowind zamówiłe pre order i do dzisiaj żałuję wydanych pieniędzy.
Nauczony doświadczeniem, poczekam jakiś miesiąc od premiery i poczytam opinie tych którzy grali ( recenzje z góry wiadomo że będą przesadzone :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 10:36, Damianuss1 napisał:

Jakby ktoś już wytrzymać nie mógł, początek Skyrim. Oczywiście uwaga na spoilery :).



Moim skromnym zdaniem, sam początek już wprowadza klimat, jedyne co mnie chwilowo irytuje to ekran ekwipunku, będę musiał się przyzwyczaić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 11:50, Isildur napisał:

Moim skromnym zdaniem

Ja sobie zabawy za bardzo psuć nie chcę :p, chcę mieć dobre pierwsze wrażenie z padem w dłoni. Obejrzałem sobie skacząc z klatki na klatkę, zapowiada się naprawdę obiecująco. Byle do premiery, jeszcze tylko 11 dni :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 12:07, Budo napisał:


No i co żeście zrobili, teraz walczę ze sobą, żeby nie odpalić filmiku :/



To lepiej nie oglądaj, bo sobie zepsujesz :)

I prośba do tych co oglądali, nie spoilerujcie tych filmików, nie psujcie zabawy tym, którzy nie chcą oglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować