Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2011 o 12:51, Sniper222 napisał:

klikasz na grę ppm. właściwości, usuń zawartość lokalna


Najpierw przerwać aktualizację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak musisz przerwać. Później klikasz ppm na na grę i usuń zawartość lokalną. Następnie wchodzisz na dvd i przez setup uruchamiasz instalację gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 12:56, lis_23 napisał:

Teraz się już chyba instaluje normalnie:


Tak teraz instaluje się z płyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 12:36, Varo napisał:

Po wielogodzinnej męczarni nad ściąganiem łatki w końcu uruchomiłem grę. No właśnie w
tym problem ... Po uruchomeniu gry pojawia się logo bethesdy, następnie logo Skyrim i
... gra się wyłącza. Żadnego błędu, żadnej informacji, tak po prostu. Ma ktoś podobny
problem lub wie jak go rozwiązać ?


Ponawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 13:03, Varo napisał:

Ponawiam


Twój post nie zaginał pisałeś go pół godziny temu... Poczekaj znajdzie się osoba, która zna rozwiązanie to Ci odpowie... Skontaktuj się również z pomocą techniczną firmy Cenega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się obudziłem i staram się zainstalować Skyrima, wyskakuje jak zwykle, że serwery zajęte. Instalacja nie zaskakuje ale za to gra się zaczyna ściągać.
Nie chce mi się przeglądać poprzednich stron czy ktoś miał taki problem.
Ale napiszę jak mi się go udało naprawić, tak wiele razy już miąłem problemy z premierami na steamie, że nic nie jest mi straszne xD.
Jeżeli gra Wam się nie chce zainstalować z płyty tylko wyskakują jakiekolwiek komunikaty i zaczyna się ściągać z internetu, to "usuwajcie zawartość lokalną" gry i ponownie ładujcie instalacje z płytki aż zaskoczy. Mi się udało za 3 czy 4 razem :P. Jeżeli wyskoczą mi jakieś kolejne problemy to postaram się napisać jak je rozwiązałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 13:03, Varo napisał:

> Po wielogodzinnej męczarni nad ściąganiem łatki w końcu uruchomiłem grę. No właśnie
w
> tym problem ... Po uruchomeniu gry pojawia się logo bethesdy, następnie logo Skyrim
i
> ... gra się wyłącza. Żadnego błędu, żadnej informacji, tak po prostu. Ma ktoś podobny

> problem lub wie jak go rozwiązać ?

Ponawiam

Mam to samo , u mnie musi być coś związane z kartą i wyświetlaniem wielu monitorów, jak włącze TV i powielanie monitorów to wtedy chodzi normalnie ale jak już wyłącze TV gra schodzi do pulpitu , nie wiem co jest grane? Karta Ge Force 4600SE 1GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 13:07, ja33no napisał:



Miałem ten sam problem, już rozwiązany
swoją drogą, gra instaluje się ekspresowo jak na tytuł o takich rozmiarach
zobaczymy, czy nie będzie problemów z uruchomieniem gry, jak u niektórych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wlozylem plyte i gra sie zainstalowala jak kazda inna, nie wiem dlaczego macie takie problemy...potem po instalacji odpalil sie steam i gra byla gotowa w 97%. Poczekalem 2 minutki i gra chodzi. Poki co na 3 h grania, raz mi wyrzucilo gre do pulpitu ale to chyba dlatego ze zrzucalem gre czesto do paska i moglo sie cos walnac. Ogolnie nie doswiadczylem zadnych bugow, scin czy czegos takiego. Ja tam lubie steama, nie mam z nim problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie...ściągałem ten durny patch od 9 rano tylko po to, aby nie móc odpalić gry. Włącza się lanchuer, wybieram pełną polską wersje, potem klikam gram...i...włącza się jeszcze raz lanchuer i za każdym razem jak klikam "gram" to program się nie odpala, a w kółko odpala mi to menu...wspaniale....

Miał ktoś ten problem, bo nie mam zamiaru od nowa wszystkiego robić : /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie wydaje ze te wszystkie problemy z odpaleniem gry biora sie z polskiej wersji. Ja nie mam wogole opcji grania po polsku i nie mam zadnych problemow. Wiadomo komu pogratulowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jeszcze taki problem że po chwili grania wyłącza się monitor a po tymi w akompaniamencie zacinanej muzyki umiera też dźwięk ? Niestety ani instalacja najnowszych sterowników do grafiki (radeon 6870) ani inne cuda jak na razie nie przyniosły żadnego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj pokombinować z wersjami językowymi, bo z tego co tu przeczytałem i przez co sam przechodziłem to one też mogą powodować problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam coś podobnego - wywala mnie do tego lanchuera ~10 sec po włączeniu się gry. Straciłem cierpliwość i reinstalluję grę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 13:28, Varo napisał:

Mam coś podobnego - wywala mnie do tego lanchuera ~10 sec po włączeniu się gry. Straciłem
cierpliwość i reinstalluję grę ...

Jaką masz karte graficzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie wielu graczy podkreśla, że grafika jest słaba - ciut lepsza niż w Oblivionie i niewiele lepsza niż w Morrowindzie - czy tak jest w istocie, nawet na ustawieniach ultra?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować