Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2011 o 14:40, Bongo777 napisał:

Ja pierdziele ponowan instalacja z dysku i ponownie pobiera 1,8 GB aktualizacji , na
cholere to? jak już raz pobrałem??
Z moja prędkością 2h czekania , masakra...
Kiedyś człowiek kupił gre zainstalował z dysku i wszystko hulało teraz coraz więcej kontroli
przez serwery takie jak steam - beznadzieja..


Nie rozumiem dlaczego winisz za to steama. Jak ja zainstalowalem gre to steam byl juz na 97% i szybko sciagnal reszte, tylko raz. Drugi raz 1,8? Moze to polonizacja wiec pretesje raczej nie do steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 14:40, lis_23 napisał:

Co zrobić z tą aktualizacją?, stanęła na poziomie 97% ...

Napisalem Ci juz ze ruszy w koncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, stanęło na 97% a gdy spróbowałem odpalić grę to pisze, że " gotów do gry za 1 godz. 14 min "
tyle będzie pobierać te 3%?.

Up - nie doczytałem, mam nadzieję że Twoje słowa się sprawdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 14:43, Gosu napisał:

Nie rozumiem dlaczego winisz za to steama. Jak ja zainstalowalem gre to steam byl juz
na 97% i szybko sciagnal reszte, tylko raz. Drugi raz 1,8? Moze to polonizacja wiec pretesje
raczej nie do steama.

Zgadza się - polonizacja , czy w wersji angielskiej sa do wyboru napisy polskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 14:37, Gosu napisał:

> Na razie wielu graczy podkreśla, że grafika jest słaba - ciut lepsza niż w Oblivionie

> i niewiele lepsza niż w Morrowindzie - czy tak jest w istocie, nawet na ustawieniach

> ultra?.


Grafika słaba ? Niewiele lepsza niż w morrowindzie? Prawdopodobnie te osoby należą do osób ,, łaaaaaaaaał battlefield 3 na trailerze wygląda genialnie - wszystko inne to gówno"

Prawda jest taka, że jak na swoje czasie grafika w każdym tesie począwszy od Morrowinda była świetna i prawie genialna ( prawie, bo zawsze kulała woda i modele postaci )

Pamiętam w 2005 lub 2006 roku jak grałem na P IV w Obliviona i po wyjściu z miasta , pójściu na jakąś górkę jedyne co mogłem powiedzieć to łaaaaał... widać stolicę ;>.

Zresztą, czy grafika ma być uber duper mega ? 50% Graczy itak nie odpali tej gry na full więc o czym mówimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 14:44, Bongo777 napisał:

Zgadza się - polonizacja , czy w wersji angielskiej sa do wyboru napisy polskie?


Ja nie miszkam w polsce, wiec kupilem gre tutaj w Irlandii. Nie mam wogole opcji wybrania jezyka polskiego, co jest troche dziwne, bo Deus Ex i Dead Island kupowany tutaj mial taka opcje. Co do instalacji, wlozylem CD pojawilo sie male okienko steama i napis : instaluje z dysku CD, zajelo to kolo 20 minut, po czym wlaczyl sie steam, gra byla na 97%, poczekalem kilka minut i gra byla gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zechciałby pomóc mi w kreacji postaci? Mam zamiar zakupić jutro grę i wolałbym być gotowy, by prężnie przeskoczyć przez ten proces... Podobno kompletnie zmieniono system i usunięto klasy, a więc teraz nieskrępowanie można dążyć do swojego ideału rozgrywki? Rozważam następujące archetypy:

1. Battle-Mage, może być ciężej zbrojny - Dark Elf?
2. Assassin, może być z domieszką czarodziejskich arkanów - Khajiit?
3. Ekhm... Czy system wydoli, by skonstruować coś zbliżonego do... wiedźmina? Jeśli tak, to jaką rasę dobrać?

Poza tym, czy nadal wybiera się znaki zodiaku itd.? Jeśli tak, to jakie wkomponują się najlepiej w związku z powyższymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 14:44, Neleron napisał:

Grafika słaba ? Niewiele lepsza niż w morrowindzie? Prawdopodobnie te osoby należą do
osób ,, łaaaaaaaaał battlefield 3 na trailerze wygląda genialnie - wszystko inne to gówno"

Ciach!

To chyba do lis_23 mialo byc a nie do mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 14:48, paraGaladh napisał:

Poza tym, czy nadal wybiera się znaki zodiaku itd.? Jeśli tak, to jakie wkomponują się
najlepiej w związku z powyższymi?



Wybierasz tylko i wylacznie rase. Kazda Rasa ma jakies bonusy, reszte szkolisz uzywajac danej umiejetnosci podczas gry. Nie wybierasz znaku zodiaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 14:47, Gosu napisał:

Ja nie miszkam w polsce, wiec kupilem gre tutaj w Irlandii. Nie mam wogole opcji wybrania
jezyka polskiego, co jest troche dziwne, bo Deus Ex i Dead Island kupowany tutaj mial
taka opcje. Co do instalacji, wlozylem CD pojawilo sie male okienko steama i napis :
instaluje z dysku CD, zajelo to kolo 20 minut, po czym wlaczyl sie steam, gra byla na
97%, poczekalem kilka minut i gra byla gotowa.

W przypadku polskiej werssji niestety koczy z dysku na 75% i reszte pobiera ze steamu -żenajuące.
Jak kupuję grę w polskiej wersji językowej to powinno być wszystko na płycie a nie godzinami czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2011 o 14:44, Neleron napisał:

Grafika słaba ? Niewiele lepsza niż w morrowindzie? Prawdopodobnie te osoby należą do
osób ,, łaaaaaaaaał battlefield 3 na trailerze wygląda genialnie - wszystko inne to gówno"

Cóż, miałem okazję zobaczyć BF3 na ultra / pierwsza misja singla u kumpla / i zachwycony nie jestem tą oprawą graficzną - taki trochę lepszy Crysis 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 14:50, Bongo777 napisał:

W przypadku polskiej werssji niestety koczy z dysku na 75% i reszte pobiera ze steamu
-żenajuące.
Jak kupuję grę w polskiej wersji językowej to powinno być wszystko na płycie a nie godzinami
czekac...


Dokladnie tak. Nie rozumiem tez dlaczego nie ma opcji polonizacji po zainstalowaniu gry, skoro Techland potrafil to zrobic ze swoim Dead Island to nie rozumiem dlaczego Cenega tak to utrudnila. Druga sprawa trzeba miec steam po polsku zeby miec polska wersje gry? Co za idiotyzm, ja mam po angielsku steama i wszystkie gry ktore mialy polonizacje sa po polsku tylko oczywiscie Skyrim nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 11:27, Keroth napisał:

Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak rzucać zaklęcia oburącz? Wziąłem ten skill, ale
jakoś nie mogę złapać jak to zrobić (dwa klawisze myszki na raz?) ;-)


Podpisz to samo zaklęcie pod obydwie ręce i działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 14:51, lis_23 napisał:

Cóż, miałem okazję zobaczyć BF3 na ultra / pierwsza misja singla u kumpla / i zachwycony
nie jestem tą oprawą graficzną - taki trochę lepszy Crysis 2.


Ja gralem w obydwie gry na ultra i nie powiedzialbym ze troche lepszy niz Crysis 2. Poza tym frostbite 2 ma o wiele lepsza optymalizacje niz Crysis drugi, B3 dziala mi na full detalach w HD, a Crysis tnie sie niemilosiernie.

Poszlo juz te 97% ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kliknij prawym na głośniczek (ten na pasku dolnym), wybierz "urządzenia do odtwarzania". Jeżeli np. używasz słuchawek tak jak ja to je wybierz z listy, kliknij właściwości. Potem w zakładce zaawansowane wybierz w częstotliwość w formacie domyślnym 44100 Hz, czyli tą najgorszą opcje. Daj zastosuj i wszystko śmiga. Tutaj nie chodzi o kartę graficzną bo ja mam radeona tylko właśnie o dźwięk. Teraz gra działa normalnie, skończyłem już prolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz proszę o cięcie cytatów do minimum. Jeśli wam się wydaje, że fajnie jest każdy post edytować i ucinać cytaty za was to się mylicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 14:58, Gosu napisał:

Ja gralem w obydwie gry na ultra i nie powiedzialbym ze troche lepszy niz Crysis 2. Poza
tym frostbite 2 ma o wiele lepsza optymalizacje niz Crysis drugi, B3 dziala mi na full
detalach w HD, a Crysis tnie sie niemilosiernie.

Poszlo juz te 97% ? :P


Oświetlenie jest naprawdę niezłe ale chyba tylko tyle, może to wina etapu?, może późniejsze robią lepsze wrażenie bo ten pierwszy jakoś swym pięknem nie zachwyca

tak, jest 98% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z początku byłem rozczarowany grą, intro jest średnie, ale już w nią wsiąkłem na dobre. Klimat jest niesamowity, a oprawa dźwiękowa po prostu perfekcyjna. Właśnie odwiedziłem karczmę w Riverwood - a w nim śpiewający skald Sven i dźwięk palącego się ogniska, aż chce się wypić kufel miodu. ;D O porażce jaką był Oblivion radzę zapomnieć, Skyrim zdecydowanie rządzi.

Co do grafiki - gra miewa słabsze momenty pod tym względem, ale przy tym zdaniu opinii, że jest niewiele lepsza niż w Morrowind złapałem się za głowę. Po prostu cieszcie się grą, po co przejmować się takimi pierdołami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować