Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Ma ktoś tak, że nie może włączyć AA w ustawieniach ? FXAA zaznaczam i jest, ale jak daje AA to mi ciągle przestawia się do wył. (najlepsza wydajność).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pozytywnie zaskoczony, bo gra pomimo leciwego lapka gra wyśmienicie, choć nieco tnie, ale da się grać. Choć w sumie cos dalej czuje ze to gamebryo tylko pod inna nazwa nowsza wersja. Nie mniej jestem pozytywnie zaskoczony nową odsłoną TES''a ;].

paraGaladh---> apropo klas się nieźle zdziwiłem ze nie ma ich ale sam próbuję moja bretonkę na maga bitewnego kreować. Wybierasz ścieżkę 1 z 3 która skille będą szybciej wybijać poziom. Osobiście wybrałem bretonkę bo ma passyw rasowy z odbijaniem zaklęć i zbroje magiczna ale używam zaklęć i miecza równocześnie przez co i spelle lvluja jak i bron ze zbroja ciężka ;]. Krótko ujmując jak chcesz grac tak graj nie masz narzuconych ram i tylko od ciebie zależny jak dana postać będzie wyglądać.

Sam nie mogę się doczekać aż wydadzą narzędzia do modów tyle teraz jest możliwości ;]

Śmieszna sprawa gdy komuś zabijecie kurę już wystawiają list gończy ^^
A przy okazji warto zainstalować pl wersje, bo sam póki, co gram na ang i wołałbym, aby glosy były dalej angielskie a napisy polskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na rozdzielczości 1680x1050 myszka w pionie chodziła wolniej niż w poziomie, było to bardzo wkurzające. Dla tych, którzy mają ten sam problem, rozwiązanie jest następujące:

Wchodzimy w Program Files\Steam\steamapps\common\skyrim\Skyrim
Otwieramy plik SkyrimPrefs.ini
pod CONTROLS wklejamy:

fForegroundMouseAccelBase=0
fForegroundMouseAccelTop=0
fForegroundMouseBase=0
fForegroundMouseMult=0

i działa bardzo dobrze.

Ponadto polecam w grze wcisnąć tyldę i wpisać "fov 90" -> domyślny fov jest trochę za mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem nieco i muszę przyznać, że jest dobrze ;) Trochę zawiodłem się na grafice, skały wyglądają nieco strasznie, ale poza tym w porządku. Szkoda, że otwieranie zamków nie pozostało takie jakie było w Oblivionie (zamiast tego jest jak w F3).

Natomiast kombinacje związane z używanym orężem jest genialne, bardzo wygodne, ale właśnie z tej okazji mam pytanie czy da się bronić 'trzymając' broń w jednej i czar w drugiej ręce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 15:27, Gosu napisał:

Kiedys trzeba bylo ucinac jak byly bardzo dlugie, to co teraz trzeba ucinac calosc??


Wystarczy jak cytujecie jednego posta, ucinać proszę cytaty z posta, który cytujecie, bo się robi piramidka...

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 14:38, Varo napisał:

A co ze sterownikami ? Ściągnąłeś jakieś najnowsze ?

Nie ściągałem żadnych nowych sterowników, niestety nie pamiętam jakie dokładnie mam, ale aktualizowałem je ostatnio przy premierze Wiedźmina 2, bo miałem małe problemy z wydajnością, a te sterowniki poprawiły ją.
Od tamtego czasu nie instalowałem nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da się jakoś przypisać określone bronie do klawiszy 1,2,3 itp? Wiem, że jest dodawanie do ulubionych i Q, ale grając łuczniko-wojakiem jest to trochę upierdliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 15:24, Ifym napisał:

Rano dałem to ja, potem jeszcze ktoś, teraz Ty, co nie zmienia faktu że jak jutro dorwę
grę, pierwsze co robię to właśnie zakładam komuś wiadro na łeb. :D


Nie widziałem, że ktoś już wklejał tego linka :P
W każdym razie beczka niezła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 15:44, Astropath napisał:

Czy da się jakoś przypisać określone bronie do klawiszy 1,2,3 itp? Wiem, że jest dodawanie
do ulubionych i Q, ale grając łuczniko-wojakiem jest to trochę upierdliwe.


Otwierasz Q menu ulubionych, wybierasz klawiszami przedmiot i klikasz cyfrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować