• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 01.02.2009 o 23:04, 21question napisał:

> Zwykłym Movie Makerem można to zrobić. Łatwo, szybko (zależy na jakim komputerze)
i nie
> zawsze przyjemnie.
A cos bardziej rozbudowanego i mniej awaryjnego od Movie Makera?

Może znajdziesz coś dla siebie :)
http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=51&Tworzenie+i+edycja+filmow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.02.2009 o 17:58, heaton 1992 bdg napisał:

Szukam wiarygodnej alternatywy dla programu Fraps, najlepiej darmowego, abym mógł nagrywać
filmiki z gier :)

Chyba nie znajdziesz nic darmowego do nagrywania gier ale alternatywą dla frapsa jest game cam. Wydaje mi się, że ładniej nagrywa obraz i chyba tak bardzo nie muli kompa jak fraps. Można robić specjalny profil pod każdą grę (specjalne opcje jak ma nagrywać dany program) jest może trudniejszy w obsłudze ale zdecydowanie bardziej zaawansowany niż fraps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja potrzebuje programu podobnego do FL Studio, ale o wiele prostrzego w obsłudze... Chodzi mi o tworzenie własnych bitów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.02.2009 o 18:48, THE WITCHER1990 napisał:

> Szukam wiarygodnej alternatywy dla programu Fraps, najlepiej darmowego, abym mógł
nagrywać
> filmiki z gier :)
Chyba nie znajdziesz nic darmowego do nagrywania gier ale alternatywą dla frapsa jest
game cam. Wydaje mi się, że ładniej nagrywa obraz i chyba tak bardzo nie muli kompa jak
fraps. Można robić specjalny profil pod każdą grę (specjalne opcje jak ma nagrywać dany
program) jest może trudniejszy w obsłudze ale zdecydowanie bardziej zaawansowany niż
fraps

Na lepszym kompie nie mam internetu, a game cam próbowałem i nie mogę nagrywać, trzeba się zarejestrować ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.02.2009 o 12:47, DarkMarian napisał:

Szukam programu do zmian napisów w internecie. Zna ktoś może taki?

??? mógłbyś napisać dokładniej co ci trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak w temacie :P szukam dobrego programu do obcinania muzyki. MP3 Knife już mam, ale mi się zepsuło bo ucięty kawałek muzyki ma tylko 4 sek, a powinien mieć (w miom przypadku) więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.02.2009 o 21:16, FoZz napisał:

Jak w temacie :P szukam dobrego programu do obcinania muzyki. MP3 Knife już mam, ale
mi się zepsuło bo ucięty kawałek muzyki ma tylko 4 sek, a powinien mieć (w miom przypadku)
więcej.

Gold Wave?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Używam taki program do czyszczenia dysku z niepotrzebnych plików, rejestrów itp itd jak EasyCleaner. Istnieje jakiś lepszy program od niego ? Czy w ogóle jest sens używania takich programów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.02.2009 o 22:17, 4ny4 napisał:

Używam taki program do czyszczenia dysku z niepotrzebnych plików, rejestrów itp itd jak
EasyCleaner. Istnieje jakiś lepszy program od niego ? Czy w ogóle jest sens używania
takich programów ?

Jak najbardziej, chociaż ja raczej mam kiepskie zdanie o EC :P
Osobiście regularnie używam combo: Odkurzacz, CCleaner, RegSeeker i NTRegOpt. Do tego dochodzi skanowanko AV / ad-aware oraz deframentacja. I jest pięknie ;)
Możesz też użyć jakieś zintegrowanego programu (all in one) ale nie używam żadnego, więc nie polecę jakiegoś konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam darmowego programu do miksowania muzyki, najlepiej z polskim interfejsem. Jest jakiś godny polecenia program tego typu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.02.2009 o 19:13, Ajacu15 napisał:

Szukam programu do nagrywania filmów w grach i żeby nie zamulał on za bardzo gry.

Fraps na pewno, Xfire chyba też ma opcję nagrywania.

Edit: Wyżej podawali też GameCam-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.02.2009 o 19:00, heaton 1992 bdg napisał:

Szukam darmowego programu do miksowania muzyki, najlepiej z polskim interfejsem. Jest
jakiś godny polecenia program tego typu ?

UltraMixer 2.3.4 Tylko nie wiem czy on po polsku jest, ale na pewno sobie z nim poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.02.2009 o 20:00, DarkMarian napisał:

> Szukam darmowego programu do miksowania muzyki, najlepiej z polskim interfejsem.
Jest
> jakiś godny polecenia program tego typu ?
UltraMixer 2.3.4 Tylko nie wiem czy on po polsku jest, ale na pewno sobie z nim poradzisz.

Korzystałem już z niego, może jakiś inny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam programu, który pozwoli mi rozpakować plik .arc , konkretnie Music.arc z Titan Questa ;s
Na Google szukałem długo, próbowałem już chyba czterema programami, ale wszystkie uznają plik za nieprawidłowy(WinZip, WinRar, jakiś tam ArcExplorer i jeszcze jakiś tam inny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam programu to obróbki nagranego dźwieku z mikrofonu. Pogłośnienie go, wyciszenie szumy, polepszenie jakość? Jest taki program?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.02.2009 o 01:48, Lfdracon napisał:

Szukam programu, który pozwoli mi rozpakować plik .arc , konkretnie Music.arc z Titan
Questa ;s
Na Google szukałem długo, próbowałem już chyba czterema programami, ale wszystkie uznają
plik za nieprawidłowy(WinZip, WinRar, jakiś tam ArcExplorer i jeszcze jakiś tam inny).


Z tej stronki możesz ściągnąć ARC Explorer http://wiki.titanquest.net/wiki/ARC_Explorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.02.2009 o 22:00, heaton 1992 bdg napisał:

> > Szukam darmowego programu do miksowania muzyki, najlepiej z polskim interfejsem.

> Jest
> > jakiś godny polecenia program tego typu ?
> UltraMixer 2.3.4 Tylko nie wiem czy on po polsku jest, ale na pewno sobie z nim
poradzisz.
Korzystałem już z niego, może jakiś inny ?


A co powiesz na The Hot Mix MC 1.4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować