• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 17.02.2009 o 19:58, DarkMarian napisał:

> > > Szukam darmowego programu do miksowania muzyki, najlepiej z polskim interfejsem.

>
> > Jest
> > > jakiś godny polecenia program tego typu ?
> > UltraMixer 2.3.4 Tylko nie wiem czy on po polsku jest, ale na pewno sobie z
nim
> poradzisz.
> Korzystałem już z niego, może jakiś inny ?
>
>
A co powiesz na The Hot Mix MC 1.4?

Dzięki, zawsze można spróbować :) Jest jakiś bezpieczny program do podkręcenia karty graficznej od GeForca ? Byle nie był to Evga Precision.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.02.2009 o 16:02, marcinshinoda napisał:

Szukam programu to obróbki nagranego dźwieku z mikrofonu. Pogłośnienie go, wyciszenie
szumy, polepszenie jakość? Jest taki program?

Darmowy Audacity lub już nieco mniej sony forge

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=662&Audacity+1.2.6
http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1381&Sound+Forge+9.0e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zna któs program do zmieniania formatu filmów, bo chce przerobić film AVI na 3gp aby móc oglądać go na telefonie.
Program najlepiej darmowy i taki aby przerabiał cały film a nie np. połowę bo to tylko wersja demo programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.02.2009 o 22:32, GringoG3 napisał:

Zna któs program do zmieniania formatu filmów, bo chce przerobić film AVI na 3gp aby
móc oglądać go na telefonie.

A nie dostałeś do telefonu żadnego programu do zarządzania plikami?
Jeśli dostałeś, poszukaj opcji konwersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.02.2009 o 22:34, krl.krl napisał:

> Zna któs program do zmieniania formatu filmów, bo chce przerobić film AVI na 3gp
aby
> móc oglądać go na telefonie.
A nie dostałeś do telefonu żadnego programu do zarządzania plikami?
Jeśli dostałeś, poszukaj opcji konwersji.


Dostałem ale płytka została w Polsce a nie chce mi się czekać pół roku zanim będę na wakacje w domu, także ponawiam swoją prośbę a nazwę jakiego programu do przeróbki filmów z avi na 3gp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.02.2009 o 22:41, GringoG3 napisał:

Dostałem ale płytka została w Polsce a nie chce mi się czekać pół roku zanim będę na
wakacje w domu, także ponawiam swoją prośbę a nazwę jakiego programu do przeróbki filmów
z avi na 3gp.

Total video converter. Pełna wersja jest płatna ale możesz ściągnąć trial. No i jeszcze zostaje soft od producenta który zapewne da się ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam dobrego, najlepiej darmowego i bezpiecznego programu do upiększania systemu. Gdzie mogę taki znaleźć? Głównie chodzi mnie o zmianę wyglądu okien i wielkości ikon. Dobrze też by było, gdybym nie musiał używać standardowego paska zadań ale np. takiego jaki oferuje program RockerDock. Z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No to sobie zainstaluj Rocket Docka...
Ja używam Vista Inspirat, zawiera w sobie (oprócz kompletnej zmiany skinów i dźwięków) także RocketDocka i parę innych programów, które umożliwiają korzystanie z częściowej przezroczystości, dodają nowe animacje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.02.2009 o 22:31, szypek26 napisał:

No to sobie zainstaluj Rocket Docka...
Ja używam Vista Inspirat, zawiera w sobie (oprócz kompletnej zmiany skinów i dźwięków)
także RocketDocka i parę innych programów, które umożliwiają korzystanie z częściowej
przezroczystości, dodają nowe animacje itp.

Ten program jest bezpeczniejszy od Vista Transformation Pack ? Nie wpływa znacząco na wydajność komputera i nie ma problemów z jego odinstalowaniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.02.2009 o 22:34, heaton 1992 bdg napisał:

Ten program jest bezpeczniejszy od Vista Transformation Pack ? Nie wpływa znacząco na
wydajność komputera i nie ma problemów z jego odinstalowaniem ?

Na Athlonie 1.5 + 512 MB RAM (i o ile to ma znaczenie - Radeonie 9000) różnicy nie było wcale. Ja żadnych nie miałem, chociaż dwa czy trzy razy łatka samoczynnie zmieniał mi kolory z 32- na 16-bitowe i wszystko wyglądało do bani, ale to problem rozwiązywalny w trzy sekundy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam programu do nagrywania płyt CD, klucz do NERO 8 gdzieś wcieło, znacie jakieś dobre odpowiedniki? Albo czy jest jakieś darmowe Nero? O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.02.2009 o 22:55, Xlol1 napisał:

Witam, szukam jakiegoś programu którym w dość łatwy sposób można by wyciąć z tła postać.

Gimp, Photoshop, coś w ten deseń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam problem mianowicie w grze przez przeglądarkę mam sojusz i forum tego soja zapomniałem hasła jest jakiś prgram co mi te hasło złamie ps opcjia zpomniałem hasła na tym forum jest jakas zwalona

pomozcie mi mamy teraz wojne i potrzebuje wejsc do swoojego konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

1) Pisz po naszemu
2) Gdyby był taki program to by znaczyło że w grę niewarto grać (bo każdy może wejść na konto innego gracza i zająć się sabotażem)
3) no chyba że przeglądarka pamięta to hasło, wtedy szukaj w opcjach takowej wyświetlenia haseł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.03.2009 o 13:02, duh89 napisał:

Mógłby ktoś mi polecić jakiś programik do zwiększania głośności piosenek? :)


Audacity chociażby :)

Szukam programu którym mógłbym usuwać różne rzeczy (gry programy etc. ). Gdyż nie mogę poradzić sobie z usunięciem zrąbanego Framwework''a 3.0....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować