• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 02.03.2009 o 17:46, Carnage13 napisał:

Szukam programu którym mógłbym usuwać różne rzeczy (gry programy etc. ). Gdyż nie mogę
poradzić sobie z usunięciem zrąbanego Framwework''a 3.0....

Ashampoo UnInstaller 3.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.03.2009 o 18:21, Carnage13 napisał:

Coś takiego można zrobić w Sony Vegasie usuwając ścieżkę wideo i zapisują w formacie
MP3

Ale to jest darmowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.03.2009 o 20:08, peter000 napisał:

Szukam programiku do tworzenia filmów animowanych. Mój kolega taki posiadał i miał przy
nim kupe zabawy. Znacie wogole taki?


A może byś się spytał kolegi czy nie ma takiego programu na płytce albo czy nie zna stronki skąd można go pobrać(oczywiście legalnie)? To może ułatwić ci szukanie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.03.2009 o 20:08, peter000 napisał:

Szukam programiku do tworzenia filmów animowanych. Mój kolega taki posiadał i miał przy
nim kupe zabawy. Znacie wogole taki?



Może Pivot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.03.2009 o 19:53, Zabuza95 napisał:

Potrzebuje programu do usuniecia slow z piosenki... Jest moze takie cuus?

Ja mam opcję karaoke w sterach do karty dźwiękowej i tam sobie mogę wyłączyć głos. Jednak to jest pic na wodę różne dodatki do Winampa też mało dają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.03.2009 o 17:54, Gothic 12 napisał:

Istnieje program do robienia własnych motywów? Oczywiście za free najlepiej...mam Sony
Ericssona K770i.
Z góry dzięki.


Theme Creator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam programu do nagrywania dźwięków z gier. Fraps niestety nie nagrywa mi dźwięków w najlepszej jakości, a potrzebny jest mi film z dźwiękiem. Próbowałem użyć Hi-Q Recordera, ale jakość najlepsza nie jest, a z gier (Supreme Commander) dźwięków nie nagrywa wcale. A może winna jest karta dźwiękowa? Tą niestety mam zintegrowaną (HD Realtek). Co poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam programu którego używałem na lekcjach informatyki. Był to amatorski programik do tworzenia filmów ze slajdów. Mogłeś malować tak jak w paincie, i robic z tego slajda, i nastepny. Znacie tytuł tego programu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować