Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry na komórki atakują!

25 postów w tym temacie

Domek

Tyle się ostatnio mówi o zapaści w growej branży, o mniejszych od spodziewanych zyskach, nawet o kryzysie, który przełamać mają konsole następnej generacji. Tymczasem na boku niczym nie niepokojony kwitnie sobie rynek gier na komórki - wart już 1,7 miliarda euro.

Przeczytaj cały tekst "Gry na komórki atakują!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te gierki to żenada, przynajmniej na dzień dzisiejszy. Ja ściągnąłem sobie Baldurs Gate i to były jedne z najgorzej wydanych w tym roku pieniędzy. Zresztą używam komórki głównie do komunikacji, nie do grania i nigdy nie bedzie pociagal mnie ten rynek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

komórki mogą powlaczyć co najwyżej z psp albo dsem ale nie z pełnowymiarowym sprzętem do gry typu pc albo konsola. ps ciekawe ile jescze będzie sie dalo z nich dzwonić? bo to już chyba jedna z najmniej waznych funkcji(i słusznie zreszŧą, telefon to przeżytek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 15:42, sig. napisał:

telefon to przeżytek


O kurcze, chyba coś przegapiłem. A co zastępuje na dzień dzisiejszy ten, jak to mówisz, przeżytek?? Zawsze lubie nowinki techniczne i staram się być na bierząco, więc chętnie wyrzuce moją komórkę i zastąpię czymś nowym. Tylko plz powiedz co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 15:46, Koleś napisał:

i zastąpię czymś nowym. Tylko plz powiedz co to jest?

email ew komunikator internetowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 16:38, sig. napisał:

> i zastąpię czymś nowym. Tylko plz powiedz co to jest?
email ew komunikator internetowy

ale zauwazyles, ze tu jest mowa o komorkach? to taki telefon co sie nosi przy sobie i uzywa w dowolnym miejscu. wiesz, na baterie, bezprzewodowy... te sprawy.

;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 16:38, sig. napisał:

email ew komunikator internetowy


To super, a jak się z tego korzysta na ulicy, z dala od kompa?? Czy juz w calym kraju jest zasieg WiFi i wszedzie mozna sie "rozlozyc" z laptopem.


Telefon jest takim samym przeżytkiem jak papierowe gazety i radio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 17:03, sig. napisał:

dowolnym? z dala od kompa? co z was za gracze?


Hmm, normalni. Tzn. mamy znajomych poza ekranem komputera i wychodzimy z domu. Co za dużo to zawsze niezdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL niezle. Wydaje mi sie, ze wskaznik ludzi uzaleznionych od gier rosnie (ostatnio bardzo goracy temat). Sa juz tacy maniacy, ze jak tylko nie ma ich przy kochanym kompie to przerzucaja sie chociaz na proste gry w ich komorce. Hmm do czego ten swiat zmierza.

Przez takich kolesi gry traktuje sie jak niebezpieczenstwo dla zycia i zdrowia ludzkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 15:35, Keohun napisał:

A Orange POP nadal nie obsluguje wapu...przynajmniej u mnie


Działa, ale tylko na komórkach z kolorowym wyświetlaczem - Idea, a teraz Orange, zaniedbuje klientów, którzy nie są maniakami i nie muszą mieć do normalnego funkcjonowania najnowszej komórki.
Jeżeli nie możesz się połączyć z wapem mimo tego, że masz nową komórkę, to sprawdź jej ustawienia (prawidłowe znahjdziesz gdzieś głęboko na www.orange.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja na swojej motce e398 mam 20 gierek i za kazda dałem 9+ vat :) hehe szkoda ze nie mam javy 3d to miałym jeszcze wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 15:35, Keohun napisał:

A Orange POP nadal nie obsluguje wapu...przynajmniej u mnie


Musisz skonfigurować telefon udaj sie do najbliższego salonu Orange

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować