Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs ASUSa i gram.pl na premierę gry S.T.A.L.K.E.R.!

80 postów w tym temacie

Co do tytułu tej gry to chyba się nie pomyliłem i czas mam nawet dobry, więc liczę na jakąś nagrodę! Jeśli ktoś zwraca uwagę na szczegóły i jest spostrzegawczy to na obrazku można znaleść podpowiedź do zadania. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, z tego wszystkiego wysłałem maila nie z tego maila, na którym jestem zarejestrowany na gram.pl :/. Także jakby coś, to informuje tutaj o owym fakcie :P (piątek 13... echh..).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

News:
"Otrzymają je osoby, które najszybciej uporają się z zadaniem konkursowym."

Regulamin konkursu:
5.3. Po zakończeniu konkursu jury złożone z pracowników CD Projekt oceni wszystkie prace konkursowe i
przyzna nagrody.

Jakie prace? Swoją drogą to ciekawa rozbierzność :P. Czyżby ktoś skopiował wcześniejszy regulanim i zmienił tylko kilka danych? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 20:01, ZaYeR napisał:

Jakie prace? Swoją drogą to ciekawa rozbierzność :P. Czyżby ktoś skopiował wcześniejszy regulanim
i zmienił tylko kilka danych? ;)

Zapewne regulamin będzie taki sam w poniedziałkowym konkursie. I chyba prace odnoszą się do kunkursu, który startuje pojutrze. Swoją drogą, szkoda że tylko osoby, które przyślą najszybicej odpowiedź mogą wygrać, więc ja już chyba nie mam co liczyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHA no tym screenie jest GORSZA grafika niż ja mam na max detalach w MOJEJ limitowanej edycji RADIATOR(ale powaga mam tą edycje) no ale gra nei jest taka zła tylko jak wchodze na gram.pl i mi sie pokazuje obrazek STALKERA to mi sie słabo robi... dlaczego oni tak okłamują ludzi to ja nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba jest.. a nie powiem... :P ! Mogę spróbować wziąć udział... tyle, że poczta coś mi się zepsuła... :/ Szkoda. Może bym zawalczył. Może. :(
----------
www.[m]- Zapraszam na moje forum o grach (MMO)RPG! - Esc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować