Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2008 o 18:02, Infes napisał:

> ... Byłbym w stanie wytrzymać ten tydzień, ale cenzura?! O nie!

Może jakieś jeszcze studie kupi czy coś i oni nie będą cenzurować. Oby :s


W cuda nie ma co wierzyć ;p
Poza tym dalej można załatwiać japońskie, niecenzurowane RAWy i na podstawie angielskich wersji dostosowywać do nich napisy. Różnice w czasie i tak będą kilkusekundowe więc dużego problemu stanowić to nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 11:56, kowboj3 napisał:

> > ... Byłbym w stanie wytrzymać ten tydzień, ale cenzura?! O nie!
>
> Może jakieś jeszcze studie kupi czy coś i oni nie będą cenzurować. Oby :s

W cuda nie ma co wierzyć ;p
Poza tym dalej można załatwiać japońskie, niecenzurowane RAWy i na podstawie angielskich
wersji dostosowywać do nich napisy. Różnice w czasie i tak będą kilkusekundowe więc dużego
problemu stanowić to nie będzie.

Znasz jakąś stronę z Mangą prztłumaczoną na Polski ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Z tłumaczoną mangą tak ; Z tłumaczonym anime też ;p ) Ale na forum nie wolno podawać linków, więc możesz napisać na GG: 4177589 ;)
P.S. Jednak dopiero od Shippuuden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2008 o 12:16, Zagul napisał:

Znasz jakąś stronę z Mangą prztłumaczoną na Polski ?? :)

Na Youtube masz chapy tłumaczone ale dopiero od około 400..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się chaptel 429. Pein zostawia porzegnalny prezent dla wioski i kieruje się w strone wioski żab. Widać walka Pein vs Naruto zbliża się wielkimi krokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2008 o 17:42, kowboj3 napisał:

Pod koniec dzisiejszego odcinka linia fabularna wymieszała się z fillerami. Masakra,
co dzieje się z tymi ludźmi.

A ja wam mówię - Naruto się kończy i twórcy anime stuff muszą zdawać siebie z tego sprawę. Nie ma innego powodu dawać fillery w sytuacji, gdy manga ma 90 chapterów przewagi ... Ewentualnie dowalili by coś w stylu Dragon Ball GT - Kishimoto projektuje kilka postaci - ekipa od anime tworzy fabułę i jazda ... No ale zawsze mogę się mylić, chociaż od początku Shippuudena wiedziałem, że seria zakończy się walką Naruto i Sasuke, a ta zbliża się nieuchronnie (ewentualnie zaraz po -> Naruto i Sasuke będą musieli połączyć siły by pokonać Madarę) ...Co do tego chaptera => Trening niedokończony (znowu) ... ale jestem ciekaw czy wezwą Naruto czy też może Bossa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naruto 429

Spoiler

Ogólnie rzecz biorąc, nie spodziewałem się dzisiaj takiej masakry. Przecież Konoha przestała istnieć. Logicznie rzecz biorąc wszystkie osoby znajdujące się w niej zginęły, a więc Tsunade, Kakashi itp., jednak nie wierzę, żeby Kishimoto zrobił aż taką rzeźnię.
Jednak jeżeli tak jest, Naruto zbliża się faktycznie do końca. A walka Naruto vs Pain jest jednak trochę za wcześnie. Naruto źle operuje Sage Mode, a nad liskiem nie panuje. Pewnie do walki jeszcze nie dojdzie.
I biedna Konoha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 16:00, kowboj3 napisał:

Spoiler

Ogólnie rzecz biorąc, nie spodziewałem się dzisiaj takiej masakry. Przecież Konoha
przestała istnieć. Logicznie rzecz biorąc wszystkie osoby znajdujące się w niej zginęły,
a więc Tsunade, Kakashi itp., jednak nie wierzę, żeby Kishimoto zrobił aż taką rzeźnię.



Taa.. wszystko było Genjutsu Kakashiego, jasne (kolejna zwariowana teoria) ;P

Dnia 19.12.2008 o 16:00, kowboj3 napisał:

Spoiler

Jednak jeżeli tak jest, Naruto zbliża się faktycznie do końca. A walka Naruto vs Pain
jest jednak trochę za wcześnie. Naruto źle operuje Sage Mode, a nad liskiem nie panuje.
Pewnie do walki jeszcze nie dojdzie.
I biedna Konoha.



Spoiler

To co w takim razie: Wszyscy drugoplanowi na rozgniecenie. Tak się nie kończy wątków fabuły. Panie Kishimoto tak się nie robi!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woow... najnowszy czapter rozwala całą terie Naruto w drobny mak, przeca jeżeli wioska jest zniszczona, wszystko straciło sens. Toż to gorsze niż nine-tails. Co do śmierci tych wszystkich osób to nie byłbym taki pewien, przeciez Sakura przeżyła, a była w zasięgu ślimaka. Innymi słowy ślimaków było dużo, a chroniąc reszte głównych bohaterów przed wybuchem pobrały wszystek czakre z Tsunade, a ta kipnęła. Innymi słowy, Kakashi (bardzo prawdopodobnie) dead, Tsunade tak samo, wioska zniszczona i bez kandydata na Hokage ( no bo nie mówcie mi że Danzou przeżyłby takie coś). Czyżby pierwszy tasiemiec który zakończy się niszczęśliwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Hokage czego? Kupy gruzów? Mało kto przeżył, ślimaki nie były wszędzie. Trzeba się pogodzić ze śmiercią większości osób (przy Aburame i pokrewnych nie było widać ślimaków). Wydaje mi się też, że Danzou jest poza wioską.
Jednak chapter totalny odlot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 20:15, Shini napisał:

Nie przesadzajcie, jakoś wątpię by cokolwiek stało się głównym i tym mniej głównym postaciom
;)


No bez przesady. Myślę, że tak połowa znanych postaci zginęła. Tych bardziej, i tych mniej znanych.
No i szkoda, że Shizune zginęła, ale za bardzo rozpaczać za nią nie będę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2008 o 21:02, Wintesun napisał:

Przynajmniej nie została starą panną, a tak się tego obawiała ;[


Czasami marzenia się spełniają ;p
Ciekawi mnie natomiast kiedy będzie wiadomo, ile i jakie osoby zginęły. Śmierć Kakashiego przyjąłem do wiadomości, Shizune - wiadomo, może jeszcze Choji, ci, co ukazali się na chwilę przed wybuchem, czyli Kiba, Shino itp.
Dobrze chociaż, że Sakura żyje, chociaż też mogłaby zginąć. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 11:36, kowboj3 napisał:

Ciekawi mnie natomiast kiedy będzie wiadomo, ile i jakie osoby zginęły. Śmierć Kakashiego
przyjąłem do wiadomości, Shizune - wiadomo, może jeszcze Choji, ci, co ukazali się na
chwilę przed wybuchem, czyli Kiba, Shino itp.
Dobrze chociaż, że Sakura żyje, chociaż też mogłaby zginąć. ;p


Ja i tak wiem że w jakiś cudowny sposób twórca mangi ożywi głównych bohaterów.
Bo jak sobie wyobrażacie naruciaka bez jego kumpli, chłopak chyba by sobie żyły podciął ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2008 o 12:05, Arti 101 napisał:


Ja i tak wiem że w jakiś cudowny sposób twórca mangi ożywi głównych bohaterów.
Bo jak sobie wyobrażacie naruciaka bez jego kumpli, chłopak chyba by sobie żyły podciął
;(


W sumie tak, Kishimoto na pewno coś wymyśli. Jednak widać, że wioska jest kompletnie zniszczona, przeżyło tylko niewiele postaci. Kakashi raczej nie miał szans, nie wiem jak z Konohamaru i Ebisu, Tsunade raczej żyje, w końcu powinna zginąć z rąk Sasuke, tak samo jak Danzou.
I cieszę się, że nie ma teraz dwutygodniowej przerwy, bo chyba bym nie wyrobił w czekaniu na nowy chapter ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 12:44, kowboj3 napisał:

I cieszę się, że nie ma teraz dwutygodniowej przerwy, bo chyba bym nie wyrobił w czekaniu
na nowy chapter ;p

To jesteś niedoinformowany. Obecny Shonen Jump był podwójny więc za tydzień go nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 12:44, kowboj3 napisał:

W sumie tak, Kishimoto na pewno coś wymyśli. Jednak widać, że wioska jest kompletnie
zniszczona, przeżyło tylko niewiele postaci. Kakashi raczej nie miał szans, nie wiem
jak z Konohamaru i Ebisu, Tsunade raczej żyje, w końcu powinna zginąć z rąk Sasuke, tak
samo jak Danzou.


A ja mimo wszystko mam nadzieję, że większość przeżyje. A już na pewno Hinata. A Kakashiego zawsze mogą uratować jego psy - tylko nie wiem, jak by się dowiedziały o kłopotach swojego opiekuna o ratunku nie wspominając.

Dnia 20.12.2008 o 12:44, kowboj3 napisał:

I cieszę się, że nie ma teraz dwutygodniowej przerwy, bo chyba bym nie wyrobił w czekaniu
na nowy chapter ;p


Kowboj, ja nie mogę się doczekać następnego chaptera. Kishi chyba chce, żebyśmy nie spędzili tak miło i przyjemnie świąt, jak planowaliśmy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować