Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2009 o 22:40, Infes napisał:

Wybieram C). Jest jak Piciambeer :DDDDD

nie wmojwisz mi ze ja niewurzźnie puisze!

Dnia 11.04.2009 o 22:40, Infes napisał:

No ja już chce Oro vs Sasuke :]

Prf, to będzie moment :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 12:30, Piciambeer napisał:

> Wybieram C). Jest jak Piciambeer :DDDDD
nie wmojwisz mi ze ja niewurzźnie puisze!

Jeezzuuuu Chryste, przestań bo cię zaraz zamkną za gwałt na Języku Polskim :-P

W ramach zejścia z kursu na offtop
Jak sądzicie czy Naruto zarąbie Nagato i przerobi go na karmę dla rybek czy też może się jakoś dogadają, ewentualnie Nagato z pomocą Konan, ucieknie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 12:36, Hubi_Koshi napisał:

Jak sądzicie czy Naruto zarąbie Nagato i przerobi go na karmę dla rybek czy też może
się jakoś dogadają, ewentualnie Nagato z pomocą Konan, ucieknie ??


Wydaje mi się, że skoro już tak dużo gadania o pokoju jest w Naruto, główny bohater będzie próbował dogadać się z Nagato. Nie wiem w jaki sposób, ale poprzez opowiastke o bólu dotrze do jego serca. Niemniej jednak nie widze innego rozwiązania dla Nagato niż rychła śmierć, bo po co fabularnie miałby dalej żyć? Obróciłby się przeciwko madarze? Kto, po wykryciu spisku, będzie mu dostarczał kolejne ciała? Chyba że nie przeżyje nikt kto o tym wiedział (o tym, że pain ma wiele ciał). Zresztą, wydaj mi się że w ostatniej chwili Nagato nawróci się na dobrą drogę i powie Naruto gdzie ukrywa się "człowiek za maską", po czym zejdzie. Konan się rozpłacze (Nagato, I love you ;)) a Naruto pomknie dalej. Oto moja wizja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Bardzo ciekawa wizja. Wydaje mi się, że Kishimoto chce już zakończyć wątek Paina, więc koleś raczej umrze. Ale raczej nie nawróci się, tylko wyjaśni Naruto dokładniejsze motywy działania, może wyjawi coś nt. Madary, lecz zostanie do śmierci przy swojej idei, w końcu i tak bardzo dużo dla niej zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 16:14, Piciambeer napisał:

Zawsze mogą go oszczędzić i trzymać w wiosce, jednak nie pozwalając mu rozwijać się [czyt:
dostarczać mu ciał].


Szczerze wątpie. Nie po to wywołał Kyuubiego z Naruto, żeby żyć w wiosce przez którą zginęli jego rodzice. Z resztą, to tak jakby roślinie nie pozwolić rosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam że będzie znów ala "romantyczna rozmowa" , Nagato wytłumaczy ponownie że On również cierpi że chciał stworzyć lepszy świat ale ma teraz nadzieje że to Naruto stworzy ten lepszy świat. Ostatkiem sił powie że to Tobi kieruje Akatsuki i to on jest najpotężniejszym a tuż za nim jest Zetsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 18:28, Infes napisał:

Obstawiam że będzie znów ala "romantyczna rozmowa" , Nagato wytłumaczy ponownie że On
również cierpi że chciał stworzyć lepszy świat ale ma teraz nadzieje że to Naruto stworzy
ten lepszy świat. Ostatkiem sił powie że to Tobi kieruje Akatsuki i to on jest najpotężniejszym
a tuż za nim jest Zetsu.

No właśnie co z Zetsu ? Niewiele się o nim mówi, zazwyczaj jest tylko obserwatorem. IMO może się okazać megakillahdestrojerem = walka na kolejne 10 chapów co najmniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto wie..no tak tylko Kishi. W ogóle to strasznie zabawnie Tobi''ego przedstawiają w anime jestem ciekaw czy podczas walki również będzie sobie robić żarty czy tam już spoważnieje. Na pewno z nim walka będzie dłuuuga ale jak będzie z Zetsu to nie wiadomo bo wręcz nic o nim nie wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 19:43, Infes napisał:

Kto wie..no tak tylko Kishi. W ogóle to strasznie zabawnie Tobi''ego przedstawiają w
anime jestem ciekaw czy podczas walki również będzie sobie robić żarty czy tam już spoważnieje.

Podczas pierwszego spotkania z Konoha Team wciąż se jaja robił :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 22:32, Piciambeer napisał:

Pf, nic ciekawego :P

I jaka nielogiczność - dlaczego za brak marchewki obrywa God Realm? :>


Leżącego się nie bije, więc tylko ten był dostępny ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, w którym odcinku Tsunade i Jiraiya mówili że Naruto jest Synem Namikaze Minato? Bardzo mnie to ciekawi bo kumpel mi o tym opowiadał a ja tego nie zauważyłem, czy w ogóle doszło do takiej rozmowy? Jeżeli tak to proszę was o Numer Odcinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 22:55, Banned napisał:

Mam pytanie, w którym odcinku Tsunade i Jiraiya mówili że Naruto jest Synem Namikaze
Minato? Bardzo mnie to ciekawi bo kumpel mi o tym opowiadał a ja tego nie zauważyłem,
czy w ogóle doszło do takiej rozmowy? Jeżeli tak to proszę was o Numer Odcinka :)

W odcinkach tego nie znajdziesz - ta rozmowa była w mandze, gdzieś za 340 chapterem... Na oko... Ale moge się sporo mylić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się nie wydamy Cie JPF ;) Swoją drogą aż łezka się w oku kręci jak widze jaki Kakashi bym mały nie ogarnięty i tylko walka samodzielna była mu w głowie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować