Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2009 o 13:55, Tymonius napisał:

Jak i większości forumowiczów, czy fanów Naruto. Naprawdę nie rozumiem co oni w nim widzą.

Spoko, ja też nie rozumiem co oni widza w Sasuke, i w Hinacie zresztą też xD Ludzie powinni lubić Kakashiego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2009 o 13:55, Tymonius napisał:

Nie ma jednak co narzekać. Fillery Naruto są przynajmniej jakieś spójne i nieco wkomponowane
w oryginalną fabułę z mangi. Zobaczcie na fillery Bleach-a. Włosy wam się zjeżą jaka
tam jest fuszerka.


Tu nawet o jakość filerów nie chodzi(chociaż często też) tylko o ich beznadziejną ilość. W podstawowym naruto większość opierała się na tym samym czyli na honorze, braterstwie i zawsze nawet świetni ninja przegrywali a wtedy wkraczał Naruciak robił klony , rozwalano je i ponownie klony tylko że z Rasenganem i Naruciak znowu wygrał a wszyscy inni leżą. Dziwi mnie że nie mogą robić flierów tak jak w One piece. Tam niektóre były naprawdę fajne(niektóre uzupełniały historię). W tym tempie to Anime Naruto nasze wnuki będą oglądać.( jak moda na sukces)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 15:20, qrex napisał:

Tu nawet o jakość filerów nie chodzi(chociaż często też) tylko o ich beznadziejną ilość.
W podstawowym naruto większość opierała się na tym samym czyli na honorze, braterstwie
i zawsze nawet świetni ninja przegrywali a wtedy wkraczał Naruciak robił klony , rozwalano
je i ponownie klony tylko że z Rasenganem i Naruciak znowu wygrał a wszyscy inni leżą.
Dziwi mnie że nie mogą robić flierów tak jak w One piece. Tam niektóre były naprawdę
fajne(niektóre uzupełniały historię). W tym tempie to Anime Naruto nasze wnuki będą oglądać.(
jak moda na sukces)


Niestety masz rację. Kolejny tasiemiec... Mimo wszystko wolę jednak fillery typu 12 strażników ninja, od Kasumi-Ojii. Gdzie bohater został przeniesiony o dwa... wymiary, a później wrócił gdyby nigdy nic.

Co do pierwszej serii. Masz rację. Ilość fillerów była zabójcza, a ponad to śmieszna, czy może nawet żałosna. Gość z takimi słabymi technikami (których nawet nie używał w 1/n) powalał wszystkich.

Mysterum:

Taak... Kakashi jest cool. Nie napisałem że go nie lubię;). Jest na trzecim miejscu jeśli chodzi o klasyfikację bohaterów tegoż anime/mangi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 13:55, Tymonius napisał:


> bo Sasuke jest ulubioną postacią Kishi
> :/

Jak i większości forumowiczów, czy fanów Naruto. Naprawdę nie rozumiem co oni w nim widzą.


A ja naprawdę nie rozumiem, czemu wy go tak nie lubicie :) Sasuke jest fajny, tak samo jak Naruto :) Ale i tak muszę przyznać, że moją ulubioną postacią jest chyba Suigetsu :P Szkoda, że tak mało i nim jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 19:28, Peres00 napisał:

A ja naprawdę nie rozumiem, czemu wy go tak nie lubicie :)


Nie wiem jak inni, ale ja nie lubię go z powodu braku mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 19:28, Peres00 napisał:

A ja naprawdę nie rozumiem, czemu wy go tak nie lubicie :)

Ma skilla, ale jest zadufany w sobie, irytująco obojętny na wszystko co z nim nie związane i flegmatyczny. O.

Może powoli się zaczyna zmieniać, ale bardzo powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za mój wierny opis :) No, może prócz skilla, ale zależy do czego :)

Sasuke jest mi obojętny. Za to bardzo lubię Shikamaru. Geez, ależ to upierdliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 11:39, Karol44 napisał:

Infes coś ucichł .


Spoko. Może jeszcze przemyca spoiler przez granicę i firewall :) Chwała chłopakowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2009 o 14:07, Leos8 napisał:

Spoko. Może jeszcze przemyca spoiler przez granicę i firewall :) Chwała chłopakowi!


W dobie Internetu spojlery są powszechnie dostępne, tylko widzę że ludziom się nie chce ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chapter 454:

Spoiler

Odprawy wszystkich kage na spotkanie(Mizukage <3) i poznajemy trochę nowych postaci. Naruto sobie ględzi, że nie może Sasuke zdradzić(i daje się pobić... masochista). Także dowiadujemy się, że Danzo miał jakiś związek z Orochimaru, albo miał. Teraz pewnie spróbuje zdobyć od Kabuto techniki, dzięki którym odzyska rękę i oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 09:29, Gol_Galad napisał:

Chapter 454:

Spoiler

Odprawy wszystkich kage na spotkanie(Mizukage <3) i poznajemy trochę nowych postaci.
Naruto sobie ględzi, że nie może Sasuke zdradzić(i daje się pobić... masochista). Także
dowiadujemy się, że Danzo miał jakiś związek z Orochimaru, albo miał. Teraz pewnie spróbuje
zdobyć od Kabuto techniki, dzięki którym odzyska rękę i oko.


Spoiler


Akcja z Naruto - żałosne

Kage - super, szczególnie wszystkie nowe przedstawicielki płci żeńskiej ładnie powychodziły, z drugiej strony obala to teorię, że Madara jest Mizukage...

Danzo x Orochimaru - co prawda było to trochę dawno, ale po trzyletniej przerwie fabualrnej jak Sai dołączył do teamu Kakashi (arc gdzie Naruto przemienił się w czteroogoniastą wersje miniliska) autystyczny artysta przekazał Orochimaru listę agentów Anbu od Danzo ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować