Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2010 o 10:22, Jimmi napisał:

Na pewno obaj pozyskali MS, ponieważ Perfect MS Madary było polaczeniem oczu jednego
i drugiego (chodzi mi o wyglad)


No i właśnie tutaj jest problem. Czy użytkownik, który chce mieć Elternala MSa to musi wziąść innego MSa, czy też zwykły sharingan wystarczy, bo nie chodzi o to na jakim stopniu "rozwoju" są oczka tylko użytkownik...?
Poplątane to strasznie ; d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chapy OWNI! Koniec kropka! Nie ma co pisać co w nim jest. Ostatnia strona, WOW! Teraz to Kishi zostawił most big napięcie jakie kiedykolwiek miałem przed następnym chapem. OMG OMG OMG. CAN''T WAIT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobne odczucia... Chciałoby się już teraz wiedzieć więcej, ale niestety. Następny czwartek to dzień, w którym dowiemy się co dalej z

Spoiler

team 7

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki to jest ból to aż się wierzyć nie chce ;) No właśnie, Sasuke jest na wyczerpaniu więc Naruto nie powinien mieć z nim problemów a Sasuke żeby uciekał to coś niemożliwego chyba że Madaara wpadnie i wtedy mykną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 10:31, Sand_Wraith napisał:

Tekstury z http://www.youtube.com/watch?v=Q_coTYVAayU
No zobaczymy ...

Hmm mam rozumieć że to się miało odnosić to naszej wymiany znań na temat LOGN`a ? Bo jeśli tak to napisałem "miało" bo dałeś link do gry z x360 która wyszła ze 3 lata temu, ba wyszła już jej nawet kontynuacja Broken Bond:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 16:40, Infes napisał:

Jaki to jest ból to aż się wierzyć nie chce ;) No właśnie, Sasuke jest na wyczerpaniu
więc Naruto nie powinien mieć z nim problemów a Sasuke żeby uciekał to coś niemożliwego
chyba że Madaara wpadnie i wtedy mykną.


Madara na 100 procent wróci po Saska, a wcześniej tylko moralizatorska gadka, że Sasio źle robi by Naruto i spółka. Zobaczymy jak to będzie. Ja mam dziwne wrażenie, że Sasio trochę ostygnie, ale wtedy Madara zrobi pranie mózgu part 2 ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 20:02, Sand_Wraith napisał:

Nom, ten domek i domki w rise of ninja wyglądają prawie identycznie, o to mi chodziło
;]



Sugerujesz plagiat ?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 20:02, Sand_Wraith napisał:

Nom, ten domek i domki w rise of ninja wyglądają prawie identycznie, o to mi chodziło
;]


To chyba logiczne, że będą "prawie identyczne" jak gra jest robiona w tym samym uniwersum i podobną techniką (komiksową).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2010 o 20:07, nightfaler napisał:

Sugerujesz plagiat ?;]

Żeby sugerować takie rzeczy musiałbym zagrać w OBIE produkcje. Jedną znam tylko z filmików, drugą z ... domku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 20:21, Sand_Wraith napisał:


> Sugerujesz plagiat ?;]
Żeby sugerować takie rzeczy musiałbym zagrać w OBIE produkcje. Jedną znam tylko z filmików,
drugą z ... domku ;]


Nie wiadomo póki co, czy będzie nam dane w ogóle zagrać w pierwsza przez ciebie wymienioną produkcję :P. A jeśli już w temacie gier opartych o Naruto to nie wiesz może kiedy i czy w ogóle powstanie coś po broken bond ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 21:02, Sand_Wraith napisał:

Szczerze to nie mam pojęcia ... nawet xboxa nie mam więc nie śledzę za bardzo tego tematu
;]

Aaaaaa teraz wiem co miałeś namyśli mówiąc drugą z ... domku ;] :P
Swoją drogą gra ktoś w Naruto Naiteki Kensei ja właśnie jestem po sesji i gra naprawdę miodna ^^

na zachętę : http://www.youtube.com/watch?v=sbG8czUg_pY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2010 o 22:42, KuroNeko napisał:

Może miodna... Ale na filmiku wygląda paskudnie. Te animacje i w ogóle... Paskuda jak
nie wiem ;p


A co ty się spodziewałeś czegoś pokroju silników U3 wzwyż ? To kolego jest mod do HL1, i wg mnie wygląda zajeb*ście. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szok. Jeśli to jest mod do Half-lifea to naprawdę szok. Grafika świetna ;). I przynajmniej na filmiku robi wrażenie. Można to skądś pobrać czy trzeba HL mieć i śćiągnąć jakąś łatkę. (to w ogóle darmowe jest?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 23:18, Jakli napisał:

Szok. Jeśli to jest mod do Half-lifea to naprawdę szok. Grafika świetna ;). I przynajmniej
na filmiku robi wrażenie. Można to skądś pobrać czy trzeba HL mieć i śćiągnąć jakąś łatkę.
(to w ogóle darmowe jest?).


Mod jest darmowy ... w grywasz go albo na HL albo na CS 1.6 + patch działa na wersjach non steam i steam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki.. ;P Bo ja HL i CS ni mam... Jakoś nigdy mnie nie korciło by kupić, któryś z tych tytułów, no ale może jednak warto zwłaszcza, że jest taki mod ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba muszę znowu oglądać Anime, bo przypomniałem sobie jak to oczarowany byłem gdy zacząłem oglądać Naruto ^^ Piękne czasy, szkoda, że już nie wrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować