Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2010 o 00:20, Peres00 napisał:

Chyba muszę znowu oglądać Anime, bo przypomniałem sobie jak to oczarowany byłem gdy zacząłem
oglądać Naruto ^^ Piękne czasy, szkoda, że już nie wrócą.


E tam... Shippuden wporównaniu z 1 serią za przeproszeniem ssie... Niestety, ale w sumie i tak jest całkiem nieźle... Niestety tylko te fillery. Za dużo tego ; D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, chodź pierwsze odcinki Shippudena nie były takie złe :) Teraz trzeba czekać, aż wreszcie Pain pojawi się w kolorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 23:00, nightfaler napisał:


> Może miodna... Ale na filmiku wygląda paskudnie. Te animacje i w ogóle... Paskuda
jak
> nie wiem ;p
>

A co ty się spodziewałeś czegoś pokroju silników U3 wzwyż ? To kolego jest mod do HL1,
i wg mnie wygląda zajeb*ście. :P

Trza było od razu gadać, że to mod pod HL1! To zupełnie zmienia postać rzeczy! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 18:06, Ichibanboshi-kun napisał:

Hurra, Naruto jednak żyje!
Teraz pewnie czeka nas czapter spod znaku "Sweetie, why you do that?" Mam nadzieję, że
się mylę i bedzie to 16 stron walki.

Marzyciel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to ostatni fillerek też mi się podobał. Nie było dużo smęcenia, a pokazanie (to była chwila, ale zawsze) dwóch jinchuuriki jak korzystają z czakry swojego bijuu. Sympatycznie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 12:08, Piciambeer napisał:

W sumie, to ostatni fillerek też mi się podobał. Nie było dużo smęcenia, a pokazanie
(to była chwila, ale zawsze) dwóch jinchuuriki jak korzystają z czakry swojego bijuu.
Sympatycznie :>


Najsympatyczniejsza scena to ta w której dziewczynka wręcza Naruto

Spoiler

kartkę z życzeniami

:D
Zawsze drażniło mnie to, że całe tło fabularne : te wcześniejsze wojny shinobi, śmierć wielu ludzi itd. nie były jakoś wyraźnie pokazane, zawsze brakowało mi takiego obrazu który by (brakuje słowa ...) zmusił do refleksji ? Że to naprawdę była taka prawdziwa wojna, że ludzkie życie się nie liczyło, a tu proszę. Scena która w końcu pozwoliła mi to sobie uświadomić. Szkoda tylko, że w filerach.

Szczerze to wątpie, żeby ktoś zajarzył o co mi biega ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 13:30, orzel286 napisał:


Jak chcesz prawdziwej wojny to obejrzyj legend of the galactic heroes! :3


Nie w tym rzecz gdyż oglądam inne serie, ale czegoś takiego brakowało mi w Naruto. Czyli jednak nie zrozumiałeś o co dokładnie mi chodzi, ale jak polecasz to kiedyś obejrzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 14:05, nightfaler napisał:

Nie w tym rzecz gdyż oglądam inne serie, ale czegoś takiego brakowało mi w Naruto. Czyli
jednak nie zrozumiałeś o co dokładnie mi chodzi, ale jak polecasz to kiedyś obejrzę
:P

On teraz ten tytuł poleca przy każdej możliwej okazji więc nie zależnie czy zapytasz o wojenne czy ecchi i tak usłyszysz legend of the galactic heroes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 18:12, Ichibanboshi-kun napisał:

> Marzyciel :P

Szybko niszczysz moje nadzieje ;P
W każdym ądź razie z ulga możemy powiedzieć,

Spoiler

że wreszcie tych dwóch się spotkało



Coś czuję, że nie na długo ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 14:06, Piciambeer napisał:

Gdzie tu jest fail?

Heheh następnym razem jak zobaczysz czyjeś ślady to spróbuj wywnioskować co, ile, jak niósł - powodzenia! :D


@Tomoya
Ecchi? Po co ktoś ma to oglądać skoro jest LotGH? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 14:24, orzel286 napisał:

Ecchi? Po co ktoś ma to oglądać skoro jest LotGH? :D

A co jeśli ktoś jest uczulony na Space Opery i Szkopów w Kosmosie :-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 14:24, orzel286 napisał:

Heheh następnym razem jak zobaczysz czyjeś ślady to spróbuj wywnioskować co, ile, jak
niósł - powodzenia! :D

Primo: Shinobi to praktycznie super żołnierze więc na pewno odczytywanie śladów mają wpisane w swoje Curriculum
Secundo: Człowiek który kogoś niesie będzie zostawiał głębsze ślady niż człowiek bez takiego obciążenia. Mężczyźni mają zazwyczaj Mniej Więcej podobną budowę więc różnica wagowa nie sięga dalej jak... 30-35 kg. Jeśli ktoś zostawia ślady jakby miał 180-200 kilogramów to widać że Chyba coś niesie, a przy sporej przewadze wagowej całkiem możliwe że to człowiek. Co do "pod ramieniem" to wystarczy przyjrzeć się śladom, jeśli z jednej strony są głębsze to widać że niesie to "coś" pod/nad którymś ramieniem bo ślady po tej stronie są widocznie głębsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli po jednej stronie ma się twardy grunt a drugą nogą wdepnie się w krowie łajno (innymi słowy - struktura gruntu różni się w dwóch niezbyt odległych od siebie miejscach)? Tyż można dojść do podobnych wniosków :] - to raz.

Dwa - trza by było przeprowadzić eksperymenta (jacyś chętni?) - ochotnik dźwiga worek cementu pod pachą (najpierw jedą, potem drugą i na koniec na plecach) - zobaczymy jakie "ślady" na trawie zostawi (wątpię żeby jakieś zostawił... co innego np samochód/czołg :P)

Trzy - to jest filer - fabuła prosi się o dobicie - jak zwykle :P - i trzeba było w jakiś sposób naprowadzić random typka i bezmózga do celu... Wybrano chyba najgorszy :|


*no ale to uniwersum Naruto gdzie masa rzeczy może nie trzymać się kupy - fani i tak będą hepi :/*

@Hubi - random bad guy też jest shinobi więc powinien też umieć zacierać swoje ślady... A z tego co pamiętam masz chyba jakąś cud wiertarkę na leczenie z niechęci na jakieś anime, nie? :D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 19:51, orzel286 napisał:

@Hubi - random bad guy też jest shinobi więc powinien też umieć zacierać swoje ślady...
A z tego co pamiętam masz chyba jakąś cud wiertarkę na leczenie z niechęci na jakieś
anime, nie? :D

Cóż, nic nie jest doskonałe XD Może mu się śpieszyło i nie mógł zatrzeć śladów. Co do wiertarki, przykro mi ona ma własną osobowość i może przekabacać na ludzi jedynie na te anime które obejrzała i które jej się spodobały :-) Jak ktoś raz ją próbował zmusić do przekonwertowania kogoś na Boku no Pico to... powiedzmy że widok nie był przyjemny, a biedaczysko do końca swoich dni będzie panicznie uciekał na dźwięk wiertła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować