Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2010 o 21:06, Piciambeer napisał:

Nie... Mów... Że... Naprawdę... Myślisz, że to przypadkowe...

Na początku pomyślałem że to jakiś błąd, tak to jest jak się czyta na szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 21:12, Tomoya-kun napisał:

> Nie... Mów... Że... Naprawdę... Myślisz, że to przypadkowe...
Na początku pomyślałem że to jakiś błąd, tak to jest jak się czyta na szybko.


Zresztą Kishi myślę, że podczas rysowania skapnąłby się, że coś jest nie tak, bo gdyby to był błąd to całkiem niemały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 12:12, Pablo1989 napisał:

:D Kurde tak szypko przeczytałem że nie zauwarzyłem tego :P

o.o umm...A teraz chyba bardzo "szypko" pisałeś, że nie zauważyłeś "tego" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naruto 486

Spoiler

No i się zaczęła moralizująca mowa Naruto która nawraca ludzi. Oczywiście dumne teksty o tym że zginą razem oraz o tym jakimi dobrymi są przyjaciółmi, jeszcze tylko brakowało aby Naruto w końcu wyznał miłość dla Sasuke (nawet panele do tego pasowały). To jeszcze dało się przetrzymać ale jak zobaczyłem rekcje Sakury na tę mowę to już prawie padłem ze śmiechu http://static.mangastream.com/manga/1/70/17.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Reakacja Sakury jak najbardziej właściwa, zabrakło tylko 1 słowa w tłumaczeniu - pewnie za sprawą cenzury. Prawdziwy tekst brzmiał: Naruto .. you''re.. gay .. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 11:30, Flagun napisał:

Spoiler

Reakacja Sakury jak najbardziej w3aściwa, zabrak3o tylko 1 s3owa w t3umaczeniu - pewnie
za sprawą cenzury. Prawdziwy tekst brzmia3: Naruto .. you''re.. gay .. :D


Wystarczy drobna zrobiona na szybko modyfikacja i cały dialog nadal ma sens, pasuje nawet lepiej no i tłumaczy motywacje Naruto.

20100311114627

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 11:47, Tomoya-kun napisał:

Wystarczy drobna zrobiona na szybko modyfikacja i cały dialog nadal ma sens, pasuje nawet
lepiej no i tłumaczy motywacje Naruto.


Sakura ma dlatego taką minę bo:

a) wreszcie zdała sobie sprawę, że gość za którym szalała przez x lat nie dość, że emo to jest jeszcze najprawdopodobniej gejem
b) drugi facet, ostatnia deska ratunku, żeby mieć reprezentatywnego męża (Lee raczej taki nie jest xD), w wyniku tego, że x razy dawała mu kosza i się z niego wyśmiewała stał się gejem przez nią
c) obydwaj lecą na siebie, a trzeci rówieśnik Sai na 100% nie jest hetero xD
d) zostawałby jeszcze Kakashi, ale... kto by kupował kota w worku? Przecież nikt nie wie jak ten gość naprawdę wygląda ^^

No i koniec końców Sakura zostanie starą Panną xD

Mimo wszystko, biorąc nawet to u góry za prawdę, los Hinaty jest jeszcze bardziej pożałowania godny. Wyznała miłość, odstawiła last standa, Naruto ją totalnie zignorował i podsumowując zredukowali jej akcję tylko do fanservicu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 11:47, Tomoya-kun napisał:

Wystarczy drobna zrobiona na szybko modyfikacja i cały dialog nadal ma sens, pasuje nawet
lepiej no i tłumaczy motywacje Naruto.

[Unosi brew] Communicate with our Fists (przypomina sobie co Nanoha zrobiła Fate-chan) Taaa to zdecydowanie ma sens. GO NARUTO, BEFRIEND HIM XD A biedną Hinatę-chan czeka los taki sam jak Yuuno T_T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 12:08, Hubi_Koshi napisał:

[Unosi brew] Communicate with our Fists (przypomina sobie co Nanoha zrobiła Fate-chan)
Taaa to zdecydowanie ma sens. GO NARUTO, BEFRIEND HIM XD A biedną Hinatę-chan czeka los
taki sam jak Yuuno T_T

Bogowie przez Ciebie mi się niedobrze zrobiło :? Jak sobie wyobraziłem co oni w tym kontekście będą pięściami robić... brrr... mam zbyt chorą psychikę i rozbudowana wyobraźnię na takie insynuacje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 12:10, Alamut napisał:

Bogowie przez Ciebie mi się niedobrze zrobiło :? Jak sobie wyobraziłem co oni w tym kontekście
będą pięściami robić... brrr... mam zbyt chorą psychikę i rozbudowana wyobraźnię na takie
insynuacje xD

Och bez obawy na razie to oni się jedynie tymi pięściami będą okładać, Fun Times przyjdą dopiero później XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 12:13, Hubi_Koshi napisał:

Och bez obawy na razie to oni się jedynie tymi pięściami będą okładać, Fun Times przyjdą
dopiero później XD

Mnie właśnie te fun times przerażają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 12:15, Alamut napisał:

Mnie właśnie te fun times przerażają :P

Na pewno nie będzie tak źle, Kishi raczej mi Yaoi fangirlki nie przypomina... chociaż kto wie... Postacie kobiece trochę olewa i w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 12:19, Hubi_Koshi napisał:

Na pewno nie będzie tak źle, Kishi raczej mi Yaoi fangirlki nie przypomina... chociaż
kto wie... Postacie kobiece trochę olewa i w ogóle...

W najlepszym świetle jak na razie pod względem gracji, romantyczności i "miłości od pierwszego wejrzenia" w przypadku Naruto to nam Kishi pokazał... Haku... to daje do myślenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 12:19, Hubi_Koshi napisał:

Na pewno nie będzie tak źle, Kishi raczej mi Yaoi fangirlki nie przypomina... chociaż
kto wie... Postacie kobiece trochę olewa i w ogóle...

To raczej dotyczy od długiego już czasu ogólnie większości postaci drugo i trzecioplanowych, nie tylko tych żeńskich. No bo np. kiedy ostatnio (nie licząc fillerów z anime) jaką swoją walkę mieli Kiba, Lee czy taki Shino?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 13:17, Arcling napisał:

To raczej dotyczy od długiego już czasu ogólnie większości postaci drugo i trzecioplanowych,
nie tylko tych żeńskich. No bo np. kiedy ostatnio (nie licząc fillerów z anime) jaką
swoją walkę mieli Kiba, Lee czy taki Shino?

To prawda. O ich "wadze" dla historii obecnie dużo mówi to, że potrzebowałem chwili żeby przypomnieć sobie kim jest Shino :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chap 486

Naruto. Po co tak obijasz w bawełnę i tak wiemy o co ci chodzi. Przynajmniej akcja by poszła o kilka chapów do przodu. Ale saskacz i tak cię nie chcę. Rzucił cię w dolinie końca. Nie łódź się na powtórkę bo cię znowu wyśmieje. UCHIHAHA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ROFL, wierzcie lub nie ale kropka w kropkę o takiej samej przeróbce pomyśla3em przeglądając te stronę xD

No i spodoba3a mi się minka saskacza na tej stronie, na dole po prawej. Takie " :''< "

20100311163407

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować