Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

A nowy chap miażdży!

Spoiler

Rączka Danzou oprócz mocy sharinganów stanowi chyba jakąś formę kilku żyć (coś jak śmierć kota 9 razy ;P), jak ginie to jedno oko się wyłącza, a Ciało powraca całe z -1 sharinganem. Co tam dalej... A nagły come back Itachiego? Czyżby genjutsu by odwrócić uwagę Danzou czy też może po walce Itachi się zapieczętował, by być blisko Saska? Dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 16:12, Jakli napisał:

Spoiler

Czyżby genjutsu by odwrócić
uwagę Danzou czy też może po walce Itachi się zapieczętował, by być blisko Saska? Dziwne...


Spoiler

Mi się to skojarzyło z Minato we wnętrzu Naruto. Tyle, że na zewnątrz :D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie nowy odcinek i jedna rzecz mnie cieszy. W następnym odcinku 8tails vs. Taka. Anime goni Mange, oj goni. Mam nadzieję, że jak będą filery to będą to pojedyncze odcinki a nie jak było z kryształową i SSJ. Tak wiem jest kalendarz, ale ja wole z odcinka na odcinek dowiadywać się co będzie w następnym, a nie z wyprzedzeniem.

Chaptera najnowszego nie czytałem, ale przez roztargnienie przeczytałem, że wystąpi w niej Itaś, więc nie będzie to zwykły rozdział. Przeczytam sobie jutro na spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 22:09, Mange napisał:

Obejrzałem sobie nowy odcinek i jedna rzecz mnie cieszy. W następnym odcinku 8tails vs.
Taka. Anime goni Mange, oj goni. Mam nadzieję, że jak będą filery to będą to pojedyncze
odcinki a nie jak było z kryształową i SSJ. Tak wiem jest kalendarz, ale ja wole z odcinka
na odcinek dowiadywać się co będzie w następnym, a nie z wyprzedzeniem.

Chaptera najnowszego nie czytałem, ale przez roztargnienie przeczytałem, że wystąpi w
niej Itaś, więc nie będzie to zwykły rozdział. Przeczytam sobie jutro na spokojnie.

E tam goni, manga ma jeszcze 75 chapterów przewagi, na dłuższy czas starczy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 11:18, Sand_Wraith napisał:

E tam goni, manga ma jeszcze 75 chapterów przewagi, na dłuższy czas starczy ;]

Oby nie na za długi.
Mi by fillery pasowały i Pain vs Naruto. Nie wcześniej. Ten power up jest tak zaje*iście zaje*isty że chce go zobaczyć w ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej co do nowego chapterka mangi znalazłem na forum jednym taką wypowiedz

Spoiler

Może Danzou jest przyjacielem Itachiego, który to ponoć został zabity. To by nawet tłumaczyło czemu tak sprawnie posługuje się taką ilością sharinganów [członek klanu]. Mógł oszukać Itachiego tak jak to robi teraz z Sasuke -Itachi mógł nie chcieć wykonać rozkazu wybicia klanu przez co nawiązała się walka, w której to Shisui Uchiha "zobaczył" Amateratsu co sparaliżowało jego połowę ciała.
Potem Itachi [po "śmierci" Danzou"] zaczyna sadzić iż jednak Shisui Uchiha miał racje i sam musi zapobiec wojnie, nie zabija jednak Sasuke. Shisui Uchiha zbiera oczka członków klanu [wojna domowa to był pretekst] i chowa się w cieniu Konohy.

Ale to by znaczyło iż Shisui Uchiha = Danzou.

Ale to tylko takie moje rozmyślanie.




Mogło by być to prawdą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 15:51, Infes napisał:

Prędzej z Tobim jeszcze wszyscy w trzech zaczną szaleć i będzie koniec serii shippuuden
i nastanie Naruto:Revenge.
//
Brissingr chyba nie czytasz mangi. Manga jest o wiele dalej i póki co jeszcze się na
to nie zanosi. To będzie coś finalnego, co zakończy całą epicką powieść Naruto. Starcie
Uzumaki Naruto vs Uchiha, Sasuke.


Zacząłem czytać idzie mi powoli, ale dobrnę do ostatniego chaptera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze, to ostatni chapter nie powala, a nawet zawodzi :/
nie wiem, co kishi chce osiagnac tą walka - tak po prawdzie, to o Danzo i jego zamiarach nic nie wiemy, Tobi znów siedzi z boku i obserwuje... Danzo pewnie przezyje, bo Naruto bedzie sie musial z nim rozprawic, a dla Sasuke nie wiem jakie to bedize mialo znaczenie
Jak jest Itachi,m to jeszcze tylko do kolekcji Orochimaru brakuje
Oh, well...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 14:38, Jimmi napisał:

Jak jest Itachi,m to jeszcze tylko do kolekcji Orochimaru brakuje
Oh, well...


Zapomniałeś że Kabuto sobie przyszył jego ręke ?? I że to próbuje nad nim przejąć kontrole ?:D KTo wie może się jeszcze pojawi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 14:56, Brone_K napisał:

> Jak jest Itachi,m to jeszcze tylko do kolekcji Orochimaru brakuje
> Oh, well...

Zapomniałeś że Kabuto sobie przyszył jego ręke ?? I że to próbuje nad nim przejąć kontrole
?:D KTo wie może się jeszcze pojawi :P


Mnie to tam zastanawia czy Oro sobie podzielił duszę czy jak? Bo część chakry była w Sasku (ta została wciągnięta przez Itasia i mieczyk od Susano), a część jest w Kabuto, to co gdyby nie zniszczenie pieczęci, mielibyśmy 2 Oro?
(Przyjmując, że Kabuto ulegnie i z KabuOro będzie po prostu Oro).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Spoiler

Może jest tak jak z ręką Liquida z MGSów :D (Tam ręka chciała przejąć ciało do którego została przyszyta w zastępstwie)

? Skończyłem oglądać wszystkie anime jakie znalazłem (do 141 Shippuundena- na tym się na razie skończyło?) i mam dwa pytania:

- Czy opłaca się zaczynać mangę od początku czy może od tego miejsca? (byłbym wdzięczny za numerek następnego chapteru w mandze odpowiadającemu temu miejscu w fabule, czyli kiedy
Spoiler

Sasuke zarpyał Itachiego

)
-
Spoiler

Słyszałem gdzieś głosy że w anime Sakura i Hinata wyznały Naruto miłość

, ale ja tego nigdzie nie zauważyłem. To moje zagapialstwo czy może głupoty z neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2009 o 17:18, Buhahahahaha napisał:

-

Spoiler

Słyszałem gdzieś głosy że w anime Sakura i Hinata wyznały Naruto miłość

, ale
ja tego nigdzie nie zauważyłem. To moje zagapialstwo czy może głupoty z neta?


Nie w anime tylko w mandze i zacznij czytać od 1 chapterka mangi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 17:18, Buhahahahaha napisał:

- Czy opłaca się zaczynać mangę od początku czy może od tego miejsca?


no to zależy co kto lubi ;) ... czytając mangę od początku można sobie trochę rzeczy przypomnieć, a i zobaczyć styl rysowania Kishiego jak zaczynal :P { bo fakt faktem - trochę się różni od teraźniejszego :P }
a jeśli nie chce Ci się czytać to leć od numeru chapka, który podal KrisK91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 14:56, Brone_K napisał:

Zapomniałeś że Kabuto sobie przyszył jego ręke ?? I że to próbuje nad nim przejąć kontrole
?:D KTo wie może się jeszcze pojawi :P


przyszyl jak przysyzl, ale dawno juz nie bylo wzmianki ani o kabuto, ani o orochimaru, ktory mogl przejac nad cialem kabuto calkowita kontrole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować