Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Coś mi się widzi, że znając prawdę o swoich narodzinach, Naruto będzie bardzo wkurzony na Madarę. Dość, by tamtego wgnieść w pierwszych 10 sekundach od kolejnego spotkania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 09:56, McFlash napisał:

Coś mi się widzi, że znając prawdę o swoich narodzinach, Naruto będzie bardzo wkurzony
na Madarę. Dość, by tamtego wgnieść w pierwszych 10 sekundach od kolejnego spotkania...

Nom, jak się dowie, że to pośrednio przy użyciu Naruto Madara uśmiercił Kushinę, to będzie jak z mangekyou reagującym na Madarę w przypadku Saska - na widok Tobiego Naruto od razu wybuchnie Kyuubim+SenJutsu i po ptokach ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam wrażenie, że ten odcinek miał strasznie dziwną kreskę miejscami niepodobną do poprzednich odcinków?
Ale za to scena w której

Spoiler

Kyuubi wbija Nagato w ziemię

była boska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu kreska anime jest dziwaczna.

A odcinka nie oglądałem - ta scena o której wspomniałeś pewnie będzie ładniejsza w HD :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi ten sposób rysowania przypamina m.in. "Spirited Away". Postacie się tak samo uginają, rozciągają. Chyba zmienili się rysownicy. Przydałby się ktoś kto zna "krzaczki" żeby to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy odcinek to dla mnie parodia ... ;p Niektore ujecia twarzy (np. zmeczenie Nagato), a wbijanie Paina w ziemie to "gwóźdź" odcinka sa po prostu smiesznie slabe ;P Chibaku Tensei zrobione dobrze, tylko czemu Nagato robi ta technike ukryty w drzewku? Klimat trzymalo wnetrze Naruto , rozmowa z liskiem . Troche nie spodobalo mi sie wejscie Yondaime, takie malo epickie.
Ocena to 3/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie skopany odcinek jedynie muzyka na przyzwoitym poziomie, tak jak Kizami zauważył twarze, ruchy postaci jak i cała walka dużo lepiej to w mandze wyglądało a nawet na jakimś animacji fanowskiej którą kiedyś widziałem wyglądało to lepiej. Co do zmiany rysowników jest to bardzo prawdopodobne ale liczę że to tylko chwilowe, jeśli nadal tak będzie chyba już będę tylko mangę czytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj studio się nie popisało, kreska strasznie słaba, walka faktycznie wygląda jak parodia. Co prawda było dynamicznie, ale nie o to chodziło, jak już robić filler do takiego odcinka, to niech on będzie na poziomie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 13:21, Piciambeer napisał:

Nom, jak się dowie, że to pośrednio przy użyciu Naruto Madara uśmiercił Kushinę, to będzie
jak z mangekyou reagującym na Madarę w przypadku Saska - na widok Tobiego Naruto od razu
wybuchnie Kyuubim+SenJutsu i po ptokach ^^


I mam tylko cichą (w porównaniu do ryku wuwuzel) nadzieję, że Naruciak nie będzie się powstrzymywał i normalnie, jak każdy człowiek, da Madarze w mordę za tę akcję :D I bez żadnej gadki!

========> Animowcy
I dlatego ja już od dawien dawna nie oglądam anime. Manga rulez! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 20:10, McFlash napisał:

I mam tylko cichą (w porównaniu do ryku wuwuzel) nadzieję, że Naruciak nie będzie się
powstrzymywał i normalnie, jak każdy człowiek, da Madarze w mordę za tę akcję :D I bez
żadnej gadki!

Nie ma szans. Na bank będzie moralizatorska gadka, to jest więcej niż pewne. Może jeszcze będzie be friends no jutsu, w Naruto wszystko jest niestety możliwe. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijając "krzywy" ryj Nagato, to epek wcale nie był taki zły. Przynajmniej akcja lepsza, niż w takim Bliczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jassssny gwint! To naprawdę tragedia, co jest w tym anime!

Ryje - bo to już nie twarze - RYJE Nagato mnie po prostu zmiażdżyły.
A czarę goryczy przelały takie drobnostki jak nogi wirujące podczas biegu (jak w bajkach WB sprzed 10 lat), powiązanie Kyuubiego z wodą i "szur" [?!] Nagato po skale podczas ucieczki. Żenujące!

Co było w miarę OK to Chibaku Tensei, efekty to nawet da się oglądać, w przeciwieństwie do twarzy.

Masakrejszyyyn. Zbyt się ekipa sili na epickość :/

Szkłeda.

~~~~~~~~~~~~~~~
A jeszcze co do mangi to podobały mi się dwie następujące strony i dialogi:
- Don''t go screaming your head off, even when the contractions start.
- R-right... OH GOD IT HURRRRRRRRRRRTS!!!!!!! KHRAAAA!!!!

Takie to Uzumakie =D

Ciekawa też więż przeznaczenia z tym Sasukiem, hehe, już przed narodzeniem go poznał :]
[-BTW... Does it hurt? Like, bad? <--- też dobre =D]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 21:05, KuroNeko napisał:

Nie ma szans. Na bank będzie moralizatorska gadka, to jest więcej niż pewne. Może jeszcze
będzie be friends no jutsu, w Naruto wszystko jest niestety możliwe. :/


To by już była przesada.

Spoiler

Nie dość, że ten mu zabił matkę (a przynajmniej tak podejrzewam po lekturze najnowszego chaptera, choć pewności nabiorę za tydzień), nie dość, że próbował wyeliminować pierwszego Hokage, nie dość, że ściągnął Sasuke na ciemną stronę mocy już na dobre, nie dość, że chce wywołać wojnę o zasięgu całego świata, to mimo to miałby przeżyć/dostać Friends no jutsu!? Co to, to nie. Nawet w tej mandze musi być gdzieś granica szaleństwa. KILL THE BASTARD! Niech go Kyuubi rozerwie na kawałki, niech dostanie 100000 Rasen Shurikenów...ale ma wąchać kwiatki od spodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 00:01, ziptofaf napisał:

/cut/

Ale z Peinem który:
Zabił Hinatę (Tak myślał Naruto)
Zabił Kakashiego
Zniszczył wioskę
Był odpowiedzialny za wszelkie zUo popełnione przez Akatsuki (tak myślał Naruto)
Chciał go zabić
To jakoś mógł poniekąd zrobić friend no jutsu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można się sprzeczać, że co jak co, ale rodzice > reszta otoczenia.

Tym bardziej że jego rodzice byli mu nieznani i ich historia była trzymana w tajemnicy. Bądź niewiedzy. A fakty, które teraz mogą być przedstawione, jeszcze bardziej wpłyną na Naruto niż te czynniki które wymieniłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy odcinek = nowe animacje = najlepszy krap świata. To co zrobili z "mordą"(zaprzeproszeniem) Pain''a w wielu, WIELU momentach w jednym odcinku to jest porażka. P O R A Ż K A !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie na tą animację tylko. Widać, że jedynym anime, które oglądacie jest Naruto (no i może Bleach). Taka animacja jest dość popularna, obczajcie sobie np. TTGL''a. Ona nie jest zła, tylko jest inna, dynamiczna, nie to co twórcy pokazywali wcześniej. Niemożliwe jest, że przez cała walkę Pain miał kamienny wyraz twarzy, teraz jest o wiele bardziej naturalnie. Jestem pewien, że gdyby Kishimoto szczegółowo przedstawiał grymasy twarzy w mandze podczas walki, byłyby one podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować