Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

c696

Spoiler

Trzeba przyznać, Sasuke powiedział mądrą rzecz - shinobi połączyli siły, bo mieli wspólnego wroga. Gdy go zabraknie, to znowu się poróżnią. Rewolucjonista chce temu zapobiec. Chłopak ma plan, przeciwieństwie do Naruciaka.

Dalej to już słabo - wygląd Susanno po połączeniu z chakrą ogoniastych bestii, wygląda... dziwnie. Naruto używa swych standardowych technik. Zastanawia mnie też, jakim cudem chłopaki znowu znaleźli się przy ściętym drzewie.

Jeszcze trzy tygodnie. Jak to autor rozwiąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chap 697

Spoiler

Dobra, w nastepnych chapterze to się powinno zakończyć. Nie wierzę, żeby Kyuubi i Naruto tak łatwo dali się nabrać. :P Anyway, chapter był całkiem przyjmny, mało gadania, sama walka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

697

Spoiler

Takie rozdziały to mogę czytać. Piękna, brutalna, bez żadnych atomówek(nie liczę tego wybuchu na początku rozdziału) walka. Naruto i Sasuke tracą chakrę, siły. Obaj panowie są mocno poobijani... Rozdział stoi na zaskakująco wysokim poziomie, nawet ten wybuch z rodem ataku Dziesięcioogoniastego nie przeszkadza.

Kto powstrzyma Sasuke przed zadaniem ostatecznego ciosu?
1. Rewolucjonista sam się powstrzyma - ale to będzie wtedy mega słabe.
2. Sakura to zrobi - ten jej krótki występ w tym chapku może mieć znaczenie. To też jednak będzie słabe :)
Trzeciej opcji nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2014 o 01:10, Andrzej15 napisał:

Trzeciej opcji nie mam.

Mnie cały czas gryzie to, że Sasuke przecież dostał chakrę Kuramy (do teleportu poza barierę Złego Obito), a że ta chakra nie znikała tylko zanikała do minimalnego poziomu, to ciągle NAruto powinien go mieć. I tak sobie myślę, że zabawne by było, jakby Naruto potrafił anulować chidori Sasuke, ponieważ zostało ono zrobionę dzięki chakrze Kuramy, która należy do niego.

Z drugiej strony, Sasuke cholernie dobrze potrafi miksować chakry każdego z bijuu.

I jeszcze pytanie:
Ile tych Kyuubich mamy?
Jeden siedzi w Naruto. Drugi siedzi(ał) w Czwartym. Ale jest jeszcze trzeci, który wyjeciał z Kaguyi. Z jakiej paki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 26.10.2014 o 21:27, Piciambeer napisał:

I jeszcze pytanie:
Ile tych Kyuubich mamy?
Jeden siedzi w Naruto. Drugi siedzi(ał) w Czwartym. Ale jest jeszcze trzeci, który wyjeciał
z Kaguyi. Z jakiej paki?

Spoiler

A nie było tak, że Minato przekazał drugą połowę Kuramy Naruciakowi, by go ratować przed śmiercią po utracie bestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

> A nie było tak, że Minato przekazał drugą połowę Kuramy Naruciakowi, by go ratować

Dnia 28.10.2014 o 02:01, Andrzej15 napisał:

przed śmiercią po utracie bestii?

Bestie uzyte do respawnu dresiarza były wzięte od Madary. 9 bestii, pomimo, że narysowane były tylko 3... Zapomniałem, że Kurama został wyciągnięty. Ale to nadal zostają 3 bijuu:
- w Naruto po respawnie
- z Kaguyi po wygranej
- w Minato, bo nie znamy chyba losu tego złego Kyuubiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

O jejku. Okaże się że Sasuke bije klona. Oryginał czeka z boku ale wyskoczy z ziemi. Wiem że od klona chakry by nie mógł wyssać ale HELOŁ ! To jest Naruto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2014 o 09:46, LastOrder napisał:

Spoiler

O jejku. Okaże się że Sasuke bije klona. Oryginał czeka z boku ale wyskoczy z ziemi.
Wiem że od klona chakry by nie mógł wyssać ale HELOŁ ! To jest Naruto :)


Spoiler

Chyba może, gdzieś wiele wcześniej było, że Naruciak umie tworzyć klony z chakrą, tam gdzieś w początkowych chapterach bodaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Wolałbym żeby uwaliło Saskaczowi jego pusty łeb, ale cóż począć... Friendship no jutsu nie pokonasz, nawet u cieczka w objęcia śmierci nie uchroni cię przed dresiarzem O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2014 o 13:53, Rick napisał:

Spoiler

A mi się nawet podobało. :D Nie samo połączenie krwią (bo to tanie), ale to, że uwaliło
im ręce. :D


Spoiler

Dziwne jak oni w ogóle przeżyli to krwawienie? W końcu leżeli tam trochę godzin, w ciągu których zdążyli się zdrzemnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2014 o 21:55, Arcling napisał:

Spoiler

Dziwne jak oni w ogóle przeżyli to krwawienie? W końcu leżeli tam trochę godzin, w
ciągu których zdążyli się zdrzemnąć.


Spoiler

Ja się dziwię, że nikt tam nie przyszedł. :P Ktoś z tej grupy sojuszu musiał zauważyć, że ich chakra spadła do prawie zerowego poziomu i nie są aktywni. :P No dobra, zobaczymy w następnym chapterze. Liczę na kilka stron w stylu "20 lat później" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2014 o 22:31, Rick napisał:

Spoiler

Ja się dziwię, że nikt tam nie przyszedł. :P Ktoś z tej grupy sojuszu musiał zauważyć,
że ich chakra spadła do prawie zerowego poziomu i nie są aktywni. :P No dobra, zobaczymy
w następnym chapterze. Liczę na kilka stron w stylu "20 lat później" :)



Nie jestem pewien czy to potwierdzona informacja, ale chaptery 699 i 700 mają podobno ukazać się jednocześnie. Ten drugi całkiem w kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2014 o 22:31, Rick napisał:

Spoiler

Ja się dziwię, że nikt tam nie przyszedł. :P Ktoś z tej grupy sojuszu musiał zauważyć,
że ich chakra spadła do prawie zerowego poziomu i nie są aktywni. :P No dobra, zobaczymy
w następnym chapterze. Liczę na kilka stron w stylu "20 lat później" :)


Spoiler

No właśnie, w końcu zostało tam przynajmniej kilka(naście) tysięcy żywych ninja w pobliżu i nikt nie wpadł na pomysł żeby wysłać jakiś zwiad? :D Trochę szkoda, że wątek Orochimaru sprawia wrażenie nieco przedwcześnie zakończonego. Stał się "dobry" i... tyle.


Na marginesie, w tym ostatnim filmie Shippuudena Naruto ma zabandażowaną prawą rękę... Zarys fabuły wygląda jednak na typowy filler. Trochę to dziwne, bo bohaterowie wyglądają inaczej, jakby akcja działa się już po zakończeniu mangi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2014 o 00:07, Arcling napisał:

Na marginesie, w tym ostatnim filmie Shippuudena Naruto ma zabandażowaną prawą rękę...
Zarys fabuły wygląda jednak na typowy filler. Trochę to dziwne, bo bohaterowie wyglądają
inaczej, jakby akcja działa się już po zakończeniu mangi.


Bo tak się właśnie sprawy mają ^^ To, że zaczęli promocję na kilka tygodni przed zakończeniem mangi miało ten niemiły spojler,

Spoiler

że Saskacz przeżyje -.-

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko w tym sęk, że nie wiadomo czy film to w ogóle kanon, bo jego zapowiedź brzmi jak typowy filler. Będzie typowa fabuła z ratowaniem, tym razem Hanabi, siostry Hinaty, bo jakiś nowy antagonista ją porwał. Niedługo pewnie będzie więcej wiadomo na ten temat, zawsze te inne stroje mogły się okazać tylko tak dla picu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować