Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Żółwie Ninja na szczycie brytyjskiej listy sprzedaży

13 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2007 o 11:55, neozeus napisał:

Ten boom na tę grę jest pewnie ze względu na film, który w kinach leci/ma lecieć. Bo inaczej
sobie tego nie mogę wyjaśnić :P


No i masa platform na które to wyszło też robi swoje. :) Czysto PeCetowe C&C3 nadal radzi sobie w tym kontekście naprawdę dobrze.
Mnie za to dziwi ten nagły powrót drugiego Raymana, toż to staroć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teenage Mutant Ninja Turtles znowu w natarciu. Pamietam pojawienie się pierwszego filmu potem drugi i ucichło. Wielki powrót na kinowe ekrany oraz monitory/telewizory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 12:17, turtlesomaniak1 napisał:

niechce nic mowic ale Prawdziwy turtles jest tylko 1 ^^


No pewnie - widzę, że uwielbiasz ich - no mają coś w sobie =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzyłbym w tą listę. Rayman 2 na trzecim miejscu?

(Nie mówię, że gra jest słaba, sam się w nią zagrywałem jakieś 5 lat temu, ale teraz to jednak staroć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to Ubisoft znów udowadnia swą wyższość! ;)
Jak już wielokrotnie powtarzałem przy okazji tego typu newsów, Ubisoft to mój ulubiony wydawca/developer, a przygodę z nim zaczynałem (co prawda to był Hype: The Time Quest, ale na enginie Raymana2) właśnie z Raymanem (widziałem kilka wywiadów z jego twórcą - fajny gość z tego Ancela), ach... wspomniena wróciły... ;)
Fajnie, że gra z pierwszej pozycji - Teenage Mutant Ninja Turtles (chyba sobie kupię) została stworzona przez Ubisoft Montreal, czyli twórców gry z pozycji zamykającej najlepszą 10 - Prince of Persia: Piaski Czasu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię UbiSoft prawie tak bardzo jak CDP ;)
Najbardziej zadziwia mnie pozycja już starej gry Rayman 2 chociaż u nas w kraju Diablo II również mimo tego, że nie młody wciąż dzielnie utrzymuje się w top10 na liście empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A według mnie Ubisoft to jeden z najgorszych wydawców. Mają bardzo dobre tytuły, ale zupełnie olewają klientów. Sprzedają zbugowane gry, a potem wogóle nie wydają patcha... albo patch wydają po pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować