Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Knight

Harry Potter

1459 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2005 o 23:54, DigiSoul napisał:

I oto tutaj chodzi, trzeba wzbudzić zainteresowanie, nie to żebym był jakiś wredny (muhahaha ]:-) )


Okrutnik :P

Dnia 08.10.2005 o 23:54, DigiSoul napisał:

pozatym nie wspomniałem kto ''''xP


Ale dałeś jasno do zrozumienia, to już prawie jak wymienić nazwisko. Staraj się tak nie czynić, przynajmniej do premiery polskiego wydania i przez kilka nastęonych dni. Już tu było (a raczej było na starym forum) kilku takich, co zdradzili ten i inne sekrety. Nikomu nie wyszło to na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 15:56, lajt napisał:

Jeżeli dobrze pamiętam to premiera ma być 28 stycznia tak ? Wtakim razie narazie trzeba czekać na film czary .... jA już
niemogę się doczekać ;)



Też jestem ciekaw nowego filmu. Jak to wszystko bedzie przedstawione ale w sumie już nie tak wiele czasu do premiery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądnąłem trailer nowego filmu i muszę swierdzić , że zaintrygował mnie zarówno pod względme wizualnym jak i treściowym ale i tak uważam , że do tej pory książki są lepsze od filmów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 21:20, upiordliwy napisał:

Właśnie oglądnąłem trailer nowego filmu i muszę swierdzić , że zaintrygował mnie zarówno pod względme wizualnym jak i treściowym
ale i tak uważam , że do tej pory książki są lepsze od filmów!



Jak dla mnie to wogóle jeszcze nie było takiego filmu który byłby lepszy od książki no ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 12:49, Black Knight napisał:

> Właśnie oglądnąłem trailer nowego filmu i muszę swierdzić , że zaintrygował mnie zarówno pod względme wizualnym jak
i treściowym
> ale i tak uważam , że do tej pory książki są lepsze od filmów!


Jak dla mnie to wogóle jeszcze nie
było takiego filmu który byłby lepszy od książki no ale to tylko moje zdanie.


W żadnym przypadku kopia nie jest lepsza od oryginału. A jak ktos tak uważa, to się zamienimy - ja ci dam kopię 100 zł a ty mi prawdziwe :]. Ale jak np. książka robiona jest na podstawie filmu?

Wracająć do tematu - jak myślicie, jaki będzie film? Ja myślę że będzie słaby :/. A przynajmniej na pewno ze zmarnowanym potencjałem. Dlatego do kina nie ide...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 15:58, upiordliwy napisał:

Wiadomo jednak , że trailery zrobione są w celach promocji i tak poziomu filmu nie przedstawią.



No właśnie trailer ma za zadanie jedynie zachęcić więc wiadomo że nie umieszczą w nim jakichś nudnych fragmentów, tylko te bardziej "soczyste"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 14:06, zari2 napisał:

JAk sądzicie co może być w 7 części HP czytałem streszczenie 6 części i stwierdziłem że napewno będzielepsza od poprzedznich



Ja jestem w trakcie czytania szóstej części po angielsku - mniej więcej przeczytałem 1/3 już i muszę stwierdzić , że jak na razie jest bardzo ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2005 o 13:21, Therror napisał:

Wracająć do tematu - jak myślicie, jaki będzie film? Ja myślę
że będzie słaby :/.


Ja się z tym zgadzam, filmy o HP są coraz słabsze :/ najlepsza była 1 część, ale tylko dlatego że książka jest krótka, czara natomiast jest o wiele bardziej rozwinięta i już zapowiedzieli że będą tylko najważniejsze momenty i niebędzie scen u Dursleyów - jadnym słowem K I C H A :(
PS. Ale na film i tak się wybiore ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 20:55, lajt napisał:

czara natomiast jest o wiele bardziej rozwinięta i już zapowiedzieli że będą tylko najważniejsze momenty i
niebędzie scen u Dursleyów - jadnym słowem K I C H A :(


Właśnie obejrzałem jeden z trailerów do 4 części. Nie powiem, żebym był zachwycony, ale... ale nie jest tak źle, choć to nie wynika z reżyserii tego fragmenciku, tylko miłych wspomnień jakie budzi 4 tom, w którym wreszcie zacznie się coś dziać! Nie żebym pasjonował się śmiercią... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Książki o Harrym bardzo lubię czytać, filmy są dobre ale gry to mogą być dużo, dużo lepsze
jak widać producent nie przejmuje się tym i liczy na to że tytuł ściągnie nabywców
i wszystko się sprzeda jednym słowem skandal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem czytać szóstą część HP po niecałym tygoniu lektury.Książkę czyta się dosyć łatwo , bardzo wciąga. Ostatnie 150 - 200 stron czytałem na bezdechu do pierwszej w nocy - naprawę niewiele książek tak wciąga. Ogólnie muszę wytknąć Rowling jeden mankament- chciała wrzucić za dużo wątków miłosnych do jednego kotła;p Książka wzrusza, straszy, ciekawi , mniej jest tu wątków humorystycznych ale niecierpliwym mogę polecić ją od razu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 14:18, upiordliwy napisał:

Wczoraj skończyłem czytać szóstą część HP po niecałym tygoniu lektury.Książkę czyta się dosyć łatwo , bardzo wciąga. Ostatnie
150 - 200 stron czytałem na bezdechu do pierwszej w nocy - naprawę niewiele książek tak wciąga. Ogólnie muszę wytknąć Rowling
jeden mankament- chciała wrzucić za dużo wątków miłosnych do jednego kotła;p Książka wzrusza, straszy, ciekawi , mniej
jest tu wątków humorystycznych ale niecierpliwym mogę polecić ją od razu !


Ja różwnież nie mogłem sie doczekać i poprosiłem kolege, żeby mi dał na tydzień. Nie kupiłem, bo 100zł za książkę dla dzieci to trochę za dużo. Również gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 14:29, Don Lizak napisał:

Ja różwnież
nie mogłem sie doczekać i poprosiłem kolege, żeby mi dał na tydzień. Nie kupiłem, bo 100zł za książkę dla dzieci to trochę
za dużo. Również gorąco polecam :)



Ja nie kupywałem jej , tak samo jak Ty pożyczyłem od kolegi . Jednak u Niemców kosztowała ta książka 15 Euro ( w Anglii 15 Funtów!) i to tam ją kupił. Czasami jest dobrze mieszkać w mieście granicznym:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 15:37, Mehrunes Dagon napisał:

Jeśli ktoś ma na kompie 3 część książki hp to bardzo prosze o wysłanie jej na :))


No na pewno to ty pajac jesteś, na bumelanta się nadajesz :). Czytaj regulamin - nie wolno propagować kradzierzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 15:37, Mehrunes Dagon napisał:

Jeśli ktoś ma na kompie 3 część książki hp to bardzo prosze o wysłanie jej na :))



Lepiej chłopie przeczytaj regulamin. A poza tym , jeśli naprawdę nie możesz tych kilku złotych wydać na książkę to pożycz ją z biblioteki - z pewnością mają kilka egzemplarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować