Zaloguj się, aby obserwować  
felkon

ZAWIODŁEM SIĘ NA CDPROJEKT - cała prawda o promocji z kuflem w AoE III

34 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2005 o 09:24, Vovin napisał:

> Zastanówcie się wogóle co piszecie. felkon nie napisał, że to CDP wysłało mu paczkę bez
cd-keya

Oho - ale może i nie napisał fakt, ale winę za to wszystko obarczył CDP (vide temat topica).
Osobiście, WĄTPIE, że ktoś (listonosz ? pani basia z 3 okienka ?) otworzyła paczkę, zrywając
taśmy, i szyderczo & haniebnie ukradła manuala z cd keyem. A może ? Słyszałem, że na giełdzie
jest popyt na kserokopie manuali więc może ktoś sobie dorobił :D


Mało w życiu przerzyłeś. Myślisz, że wszyscy złodzieje nie mają pracy, a na poczcie i w firmach wysyłkowych pracują sami rzetelni i odpowiedzialni ludzie z dlugoletnim stażem, którzy dostają mnóstwo kasy więc nie muszą kraść..... powtórzyłbym jeszcze raz to co napisałem na początku ale daruję sobie.

Dnia 09.12.2005 o 09:24, Vovin napisał:

BTW - wyśmiałeś nas, drogich scpetyków za to że mieliśmy czelność wyrazić swoje zdanie.


Ile Ty masz lat ? Wyśmiałem Wasze zdanie, a nie to, że wogóle ośmieliliście się je mieć. Ktoś tu nie rozrużnia pewnych pojęć. Opinię każdy może mieć - po to jest forum. Nie zgadzać się z nią też każdy może i ja to właśnie zrobiłem.

Dnia 09.12.2005 o 09:24, Vovin napisał:

Ale dla ludzi, którzy kupują paczki z rzekomymi śladami otwierania jesteś wyrozumiały.


Czytaj i pisz ze zrozumieniem. Taa, falkon kupił uszkodzoną paczkę :DDDD Nie wiem czy się zorientowałeś ale on kupował grę..do tego nową.... a gdybyś jeszcze trochę poczytał to byś się zorientował, że paczka (nie, nie pudełeczko z grą) była w nienaruszonym stanie... może należało rentgen zrobić i prześwietlić ? Ty byś pewnie wiedział i nie przyjął....

>Faktycznie w dziwnym świecie żyjemy...

No Ty chyba tego nie dostrzegasz. Na pocztach są tylko uczciwi ludzie, CDP nigdy się nie myli, a każdy kto ma jakieś problemy dotyczące pośrednio/bezpośrednio firmy CDP to spiskowieci :D LoooooooooooooL....gratuluję podejścia do życia.

Dnia 09.12.2005 o 09:24, Vovin napisał:

PS. - > Sajmon widzę, że jesteś doświadczony, wysyłasz komputery DHLem etc. itd. to powiem
Ci, że prowokację może zrobić każdy. Idą święta i zaczyna się bój o klienta - a nuż ktoś przeczyta
ten topic i zrezygnuje z CDP ? Zresztą podobne rzeczy dzieją się czesto na forach dystrybutorów
- wystarczy poszukać :)


Nie sądzę, żeby taka prowokacja znięchęciła znaczącą liczbę klientów, aby CDP mógł na tym stracić. Po pierwsze, ten post jest do odczytu tylko na forum - nie ma go ani w gazetach itp. więc nie jest to jakaś afera na większą skalę. Po drugie - ile osób zainteresowanych kupnem gry po raz pierwszy w firmie CDP przeczyta ten post, gdzie temat nie jest podwieszony ? Bo raczej tylko takie osoby może on zniechęcić do korzystania z usług firmy CDP, ponieważ kto już raz zakupił u nich grę nie powinien mieć żadnych pretensji co do firmy, a poza tym CDP z taką renomą jaką ma w Polsce i na świecie nie straci tak łatwo jakiegokolwiek klienta przez "jakiś" jeden incydent.... ale owszem...jasne.... SPISEK przez duże S :DDDDD loooool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie postępowanie @felkona. Czemu nie otworzył paczki w obecności kuriera? Ma do tego prawo. Co więcej, ma prawo odmówić odbioru, musi tylko napisać oświadczenie i się podpisać. Ja zawsze otwieram i sprawdzam, jakoś nigdy się nie przejechałem na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich,
w maju tego roku kupilem laptopa, zaraz potem musialem go reklamowac, wszedlem na strone producenta i napisalem co mnei boli. nie bede wnikal w szczegoly, ale pracownicy salonu nie kwapoli sie ze spelnieniem moich oczekiwan. opis calj sytuacji zamiescilem rowniez na innych forach. rzecz trudna do zlekcewazenia dla szanujacej sie firmy. wszstko dobrze sie skonczylo - w calym starciu ledwo zachaczylem o swoja wiedze prawnicza, a i to w zupelnosci wystarczylo - poza tym z pracownikiem centrali duzo latwiej sie dogadalem niz z handlowcami dzialajacymi w terenie. nie bede do tego wracal, tak to juz jest, ze ze wszystkim trzeba uderzac do siedziby, choc powinno byc zalatwiane w terenie.
w kazdym razie
1) nie ma co bagatelizowac forum jako miejsca do wyrazenia swojej aprobaty lub dezaprobaty,
2) podziwiam Twoj spokoj falcon, po przeczytaniu niektorych postow niezle bym sie wkurzyl,
3) trudno mi sobie wyobrazic sytuacje, w ktorej CD Projekt buduje kamienny mur wokol sprawy, dlatego tez w najblizszym Twoje oczekiwania na pewno zostana spelnione; oby zdazyli do Swiat,
4) po Twojej interwencji CD Projekt zwroci baczniejsza uwage na sprawy zwiazane z pakowaniem przesylek - mam przynajmniej taka nadzieje - co nam wszystkim wyjdzie na zdrowie.
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2005 o 16:43, S4jm0n napisał:

Mało w życiu przerzyłeś.


Sądząc po Twojej ortografii wnioskuje, że chyba jednak mało... A może i dobrze ? Nikt nie lubi być bity po głowie...
Ogólnie post mi się podobał. Taki typowo polski wiecie - Ja (koniecznie z dużej) wiem lepiej, wszyscy co myślą inaczej to : (przymiotniki). Oczywiście swoją mądrość nie poprę arguemntami bo te (przymiotniki) na nią nie zasługują.

Ale już WŁASNE zdanie wyraźić - to już grzech wielki.

Tak więc drogi Sajmonie - rzyj i ciesz się rzyciem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

felkon - skoro ta paczka taka mala jest ze kubek by sie tam nie zmiescil to mozesz w latwy sposob udowodnic ze to wina pracownika CDP. Otoz napisales ze plomby byly itp. CDP na kazdej paczce daje plomby CDP.
Zakladam ze nie wpadles w szal i nie rozwaliles calego opakowania. Jesli tak dramatycznie nie bylo - przeslij do CDP to pudelko i zadaj pytanie co w czyms takim im sie zmiesci i gdzie ten obiecany kufel. Poza tym popros o zadoscuczynienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 14:04, Vovin napisał:

> Mało w życiu przerzyłeś.

Sądząc po Twojej ortografii wnioskuje, że chyba jednak mało... A może i dobrze ? Nikt nie lubi
być bity po głowie...


I nie wierzyć w to, że jednak można dostać nie ? ...felkon niestety dostał.

Dnia 13.12.2005 o 14:04, Vovin napisał:

Ogólnie post mi się podobał. Taki typowo polski wiecie - Ja (koniecznie z dużej) wiem lepiej,
wszyscy co myślą inaczej to : (przymiotniki). Oczywiście swoją mądrość nie poprę arguemntami
bo te (przymiotniki) na nią nie zasługują.

Ale już WŁASNE zdanie wyraźić - to już grzech wielki.

Tak więc drogi Sajmonie - rzyj i ciesz się rzyciem....


Nie będę sie powtarzał. Swoje zdanie i argumenty wyraziłem w pierwszym moim wątku w tym temacie. Jeśli jesteś nie czytaty i nie potrafisz wiązać ze sobą pewnych faktów to już tylko zasługa wychowania w przedszkolu albo podstawówce...jeśli ją skńczyłeś. Ty za to wzorowo w każdym poście, tak jak i tym, wyrażasz ''pełną gębą'' swoje zdanie prawda ? Żenada....
Typowo Polski post ? Spójrz na swój pierwszy post w tym wątku..z góry założyłeś, że niemożliwe jest to o czym pisze felkon i Ty na pewno masz rację i już.... szkoda mi Ciebie, gubisz się w gąszczu literek.
Co do ortografi to nie każdy musi być jej mistrzem....no ale cóż - zapewne Ty jesteś doskonały i to Ci daje prawo drwić z innych ? Chociaż nie, składnia niektórych Twoich zdań woła o pomstę do nieba.
Zresztą po co ten OT z Twojej strony.... ? Masz jakieś kompleksy ? Czujesz się niedowartościowany ? Jakiś problem z ulubioną maskotką ? Idź się wypłakać w kąt w fartuch mamy i dopiero potem wchodź na forum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 16:20, S4jm0n napisał:

wychowania w przedszkolu albo podstawówce...jeśli ją skńczyłeś.


Ojej nie skończyłem. Jestem głópi i nic nie wiem o rzyciu. A fe nie lóbie was ide do piaskownicy...

Dnia 13.12.2005 o 16:20, S4jm0n napisał:

tak jak i tym, wyrażasz ''pełną gębą'' swoje zdanie prawda ?


Chyba na tym polega demokracja przyjacielu. Komuna skończyła się raptem 15 lat temu. Pora się obudzić...

Dnia 13.12.2005 o 16:20, S4jm0n napisał:

Typowo Polski post ?


Nie- rosyjski, z feudalno afrykańskim akcentem wymawialnym przez szpare w przednich zębach

>Spójrz na swój pierwszy post w tym wątku..z góry założyłeś, że niemożliwe jest to o czym pisze felkon i Ty na >pewno masz rację i już

Spojrzałem i niektórych rzeczy (oj sory żeczy) nie dojrzałem. Może patrzeć, też nie umiem bo widocznie w wyrażaniu własnych poglądów nie mam doświadczenia. Poza tym wskaż miejsce, w którym napisałem, że na pewno mam rację... Ha ?

Dnia 13.12.2005 o 16:20, S4jm0n napisał:

Co do ortografi to nie każdy musi być jej mistrzem....no ale cóż - zapewne Ty jesteś doskonały
i to Ci daje prawo drwić z innych ?


Oho uraziłem jaśnie pana ? Spojrz kilka postów wyżej, i przeczytaj jak potraktowałeś innych... Egoizm sięga zenitu...

>Chociaż nie, składnia niektórych Twoich zdań woła o pomstę

Dnia 13.12.2005 o 16:20, S4jm0n napisał:

do nieba.


O, pomstę, woła, składnia, jaka ?

Dnia 13.12.2005 o 16:20, S4jm0n napisał:

Zresztą po co ten OT z Twojej strony.... ?


Ot wiedział, co powiedział :P A, że wiedział niewiele...

>Masz jakieś kompleksy ? Czujesz się niedowartościowany

Tak. Jak miałem 6 lat zawsze dostawałem gorzkie lizaki.

Dnia 13.12.2005 o 16:20, S4jm0n napisał:

? Jakiś problem z ulubioną maskotką ?


Eeeee bogata wyobraźnia czy autopsja ? Bo się pogubiłem...

>Idź się wypłakać w kąt w fartuch mamy i dopiero potem wchodź na forum..

A nie mówiłem, że to polski post ?


Wracając do mojego credo - zdanie podtrzymuje...
Przecież nie mogę obwiniać prezesów Opla za to, że kupiłem ich samochód bez kierownicy, kół, absu... itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 23:33, Budo napisał:

Nom ,wy tu sie wyzywacie, a nie wiemy jak felkon załatwił swoją sprawę w końcu :P


Kiedyś spotkała mnie taka sytuacja, ze kłóciło się dwuch facetów... nagle jednego z nich poparł trzeci... i ten trzeci zaczął się wykłócać... a ten drugi w międzyczasie zwiał....
Tak jakoś mi się to przypomniało... :)

Panowie, proszę, uspokójcie się!

Właśnie.. Felkon... jak poszło... wyjaśniłeś już co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 23:38, Lukullus napisał:

Właśnie.. Felkon... jak poszło... wyjaśniłeś już co jest grane?


jakby nie wyjaśnił to by tutaj dalej pisał. jeśli nie kontynuuje tematu znaczy że sprawa jest zamknięta. delikatnie sugeruję eot, bo rodzi się tu za bardzo "pochodna" względem źródła dyskusja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować