Zaloguj się, aby obserwować  
Pablo09

Czy można zżyć się z bohaterem i fabułą gry komputerowej?

321 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2007 o 15:17, Chrisinho napisał:

ja mam tak ale z książkami. Zawsze przeżywam jak czytam Harry''ego Pottera:))))

Heh, ja tak samo :) poza tym, zżyłem się ostatnio z Jadenem z Jedi Academy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tobias z serii Hitman oraz Sarteh z Dark Messiah to moje drugie wcielenie :P Ale oprócz fabule i bohaterom istnieje także klimat taki jest w Gothicu 3 aż nie chciałem wyłączać gry nie z powodu fabuły czy postaci ale świata i swobody ruchu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 11:11, Pablo09 napisał:

Soul Raver jest dla mnie bardzo dziwną grą o zdumiewającej fabule. Niestety gry z serii Legacy
of Kain wyszły tylko po angielsku... :(

Ano, język mimo wszystko miejscami trudny. Czasem miałem małe problemy ze zrozumieniem. Ale to parę razy na grę się tak zgubiłem. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zżyłem z moimi postaciami w WoWie, tak bardzo że nie potrafię tej gry wyrzucić z umysłu, a jakiekolwiek próby zastąpienia jej inną grą, kończą się na porażce :)

Po za tym, to w Overlordzie bardzo się wczułem w rolę głównego bohatera, wyrzynając w pień bogu ducha winnych wieśniaków, plądrując i okradając co się da (nawet zabierając zapasy żywności biednym głodującym), zabijając te popadłe w przesadną depresję elfy, a także paląc wioski, gwałcąc kobiety i wysyłając moje podwładne chochliki (gremliny?) na pewną śmierć, z szerokim uśmiechem na ustach :) TAAAAK, to było to!!! ]:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 15:19, Luke100 napisał:

> ja mam tak ale z książkami. Zawsze przeżywam jak czytam Harry''ego Pottera:))))
Heh, ja tak samo :) poza tym, zżyłem się ostatnio z Jadenem z Jedi Academy :D


Sam pamiętam ile kombinacji postaci robiłem w Jedi Academy....
Było tego sporo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się zżyłem... z żółtą buźką w saperze :D
A tak na serio to najbardziej z Hitmanem... i (gdy miałem 5 lat - bo to było dobre 8 lat temu :P) zżyłem się z... komandosem z Hidden & Dangerous :P - zginął w ostatniej misji jednej z kampanii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także przywiązałem sie do bezimiennego, raz czy dwa nawet śnił mi sie w nocy jak razem zabijamy orków(to było chyba po przejściu gothica 3 ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że tak może nie z piłkarzami z PESa czy też postaciami z jakiś gier bajkowych ale z gier akcji typu GTA to jak najbardziej zresztą kto nie chciał by być takim Tommym Vercettim, który wychodzi z więzienia zaczyna od zera a na koniec zostaje "Panem" miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi średnio bylo żal Sgt Paula Jacksona, który ginie w połowie COD4 (a którym wcześniej kierujemy), za to szkoda mi było Sgt Griggsa (ginie w ostatniej misji próbując odciągnąć Cię rannego z pola ostrzału) i Cpt Price''a (ginie w tej samej misji), mieli fajne teksty, a Cpt Price to zawodowiec przez wielkie Z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej się zżyłem z Crash''em Bandicoot''em!!
Pamiętam jak w wieku 9 lat dostałem PSX. I moją pierwszą grą był właśnie Crash jedynka. No poprostu nie mogłem żyć bez niego! Śnił mi się po nocach jak razem zbieraliśmy jabłka, i razem pokonujemy różne przeszkody!!
Heheh teraz w wieku 18 lat wydaj mi się to śmieszne :D Ale do dziś mam sentyment do tej gry i zawsze wzruszam się na końcu i czekam na kolejna porcję przygód z Crasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 18:29, Geglash napisał:

Mi średnio bylo żal Sgt Paula Jacksona, który ginie w połowie COD4 (a którym wcześniej kierujemy),
za to szkoda mi było Sgt Griggsa (ginie w ostatniej misji próbując odciągnąć Cię rannego z
pola ostrzału) i Cpt Price''a (ginie w tej samej misji), mieli fajne teksty, a Cpt Price to
zawodowiec przez wielkie Z.


Cpt Price to o ile pamiętam był też w CoD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować