Zaloguj się, aby obserwować  
Lailonn

Extra Klasyka Next - czego brakuje? [m]

3617 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2007 o 22:03, Belmundo napisał:

To jest temat o tym jakie chemyu tytuły w XKN, a ty mówisz jakie Cenega zajebiste tytuły daje,
to nie jest temat na krytykowanie.
P.S. Co napisałeś, że brakuje?

Jak sie nauczysz czytac to zrozumiesz o czym pisał. Napisał wyraźnie że brakuje mu gier bardziej klasycznych, a braki sa zapychane jakimiś gierkami sredniej klasy i podał przykład cenegi, żeby takim jak Ty było łatwiej zrozumieć o co mu chodzi. Jaśniej nie potrafie tego wytłumaczyć mam nadzieję ze zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje:
- Fable: Zapomniane Opowieści
- Saga Gothic
- Toca Race Driver 3
- SWAT 4: Syndykat
- Diablo 2
- Warcraft III
- F.E.A.R
I to by było na tyle ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie liczył bym na to znając Blizzard. Ale i tak nie pobiją pod względem marketingu (dobry dla siebie, zły dla gracza) Valve. Ci już kompletnie oszaleli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klasyka, czyli co każda gra która ma z 5 lat na karku, co tutaj brakuje, niech wymieni mi tytuły a nie będzie tutaj mówił, że coś brakuje. Niech napiszę co brakuje, a nie będzie tak krążył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 22:03, Belmundo napisał:

To jest temat o tym jakie chemyu tytuły w XKN, a ty mówisz jakie Cenega zajebiste tytuły daje,
to nie jest temat na krytykowanie.
P.S. Co napisałeś, że brakuje?

napisałem że brakuje antologii, wszystkie dodatki do NWN CDP wyda osobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 00:09, Mac Cry napisał:

Nie liczył bym na to znając Blizzard. Ale i tak nie pobiją pod względem marketingu (dobry dla
siebie, zły dla gracza) Valve. Ci już kompletnie oszaleli...


Tu się zgodzę, jak patrze na cene Half Life''a to sie przerażam. Dlatego w niego nie grałem jeszcze T.T. Jedynke mam z GOTY, ale dla mnie jej cena też jest (była?) przegięciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak cena Half Life w tej chwili to paranoja, 45złza Halfa tylko z dodatkami, parę lat temu z tą cenę można było kupić H-L generację w której skład wchodził dodatkowo uplink, counterstrike i parę innych modów.
A co do starszych gier XKN chętnie bym zobaczył jeszcze Recoil, Interstate( wiem, bardzo stare)i Black and White.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brakuje? Saga Heroes, Saga Fallout, Saga Gothic w platynie antologia Blizzard, a , że te dodatki wydaje osobno to co ci przeszkadza? Kup sobie od razu platyne na jedno wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u Cenegi wcale nie jest tak różowo z antologiami, GTA to tylko właściwie gtA 3 bo pierwsze dwie to bonus który równie dobrze można ściągnąć z sieci, w wydaniu Age of empires też są tylko dwie starsze części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 14:35, darkwind21 napisał:

Tak cena Half Life w tej chwili to paranoja, 45złza Halfa tylko z dodatkami, parę lat temu
z tą cenę można było kupić H-L generację w której skład wchodził dodatkowo uplink, counterstrike
i parę innych modów.
A co do starszych gier XKN chętnie bym zobaczył jeszcze Recoil, Interstate( wiem, bardzo stare)i
Black and White.


Ja bym jeszcze dorzucił Freespace''a 1 (wiem że był no ale), no i Baldur''s Gate jedynkę, z modem który poprawi grafikę na tą z 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 08:41, nurz napisał:

u Cenegi wcale nie jest tak różowo z antologiami, GTA to tylko właściwie gtA 3 bo pierwsze
dwie to bonus który równie dobrze można ściągnąć z sieci


Kupa prawda. Z sieci możesz pobrać angielskie wersje (choć - przyznam szczerze - spolszczeń nie lubię) GTA1 i GTA2. GTA London 1969 nie zostało udostępnione.

Dnia 21.05.2007 o 08:41, nurz napisał:

w wydaniu Age of empires też są
tylko dwie starsze części.


I? Dwie NAJLEPSZE części w serii. Z dodatkami. Wiesz ile do niedawna kosztowały, gdy importował je Promise?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o to czy to dobre gry i która część jest lepsza tylko ogólnie o to że nie tylko CDP sprzedaje gry "w kawałkach". Bo Cenega mogłaby dodać do Dungeon Siege drugą część, która już ma dość niską cenę, a CDP wydać w EXN Warhammera podstawkę i dodatek razem. Ale koniec offtopu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dodatkowo chętnie w XKN zobaczył bym:
-Warhammer 40000 FireWarrior
-KOTOR
-Call of Duty 1,2
-Antologię Brooken Sworda
-Vampire The Masquerade
-Project IGI
-Antologię Warlords(turówki nie RTS-a)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napewno CoD''a nie zobaczycie w EKN ponieważ jest to gra firmy ,,LEM''''. A ja zobaczył bym następujące tytuły:
Warcraft3, Diablo2, Worms4,SWAT4: Syndykat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 11:22, darkwind21 napisał:

Ja dodatkowo chętnie w XKN zobaczył bym:
-Warhammer 40000 FireWarrior
-KOTOR
-Call of Duty 1,2
-Antologię Brooken Sworda
-Vampire The Masquerade
-Project IGI
-Antologię Warlords(turówki nie RTS-a)


KOTOR i CoD nie jest wydawany przez CD Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi jeszcze brakuje Worms 4: Mayhem, FSW: Ten Hammers i Fable. Reszta już mnie właściwie nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować