Zaloguj się, aby obserwować  
Lailonn

Extra Klasyka Next - czego brakuje? [m]

3617 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2007 o 19:15, Klimos napisał:

XKN to nie gazetka wydawana co misiąc.

Tutaj się zgadzam :)
>Ostatnia wrzutka była 8go marca, więc jeszcze trochę

Dnia 14.04.2007 o 19:15, Klimos napisał:

trzeba poczekać. Ja obstawiam gdzieś tak wrzesień.

Tutaj już nie. Przecież to byłoby aż pół roku, a trwa właśnie konkurs podczas ostatniej edycji też był "drugi rzut" doszedł m.in. Matrix oraz Saga Fallout. Dlatego ja obstawiam koniec kwietnia/ początek maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł na następne 4 lata ( o dziwo jeden dalekosiężny ) werble... Hitman Blood Money. Śmieszne nie. Ale wierzyć i mażyć można i trzeba. A może kiedyś dorzucą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 19:57, lukasz11111 napisał:

Mam pomysł na następne 4 lata ( o dziwo jeden dalekosiężny ) werble... Hitman Blood Money.
Śmieszne nie. Ale wierzyć i mażyć można i trzeba. A może kiedyś dorzucą.



Taaaaaaaa, tylko wszystkie Hitmany wydaje Cenega Poland ;)
Czy w końcu zrozumiecie, że nie wszystkie gry wydaje CD-Projekt ???

Pozdrawiam,
piotrek-heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znowu się chwalę ale cóż no więc we wrześniu tamtego roku udało mi się dorwać ID2 i widziałem też bardurs gates ,też w EKN radze szukać po sklepach bo napewno jakieś gierki się zapodziały najczęściej są promocje w tesco bo chcą się tego pozbyćpolecam też szukanie w Mega Awansie jeżeli jesteście z Poznania .
Szukajcie a nie na reedycje czekajcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 19:44, hehe napisał:

A może Arcanum by dali ?


Jestem jak najbardziej za - Arcanum to był doskonały cRPG szkoda że go nie można kupić. Tylko nie wydawali go przypadkiem panowie z Cenegi ? Oprócz tego chętnie zakupiłbym Sacrifice, ktoś to pamięta ? Stara gierka którą kiedyś wydawał Cd-Projekt, chętnie bym ją nabył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 20:10, EL Matiasso napisał:

Ja nie mam nic przeciwko, by dali obie części MDK

Z tym się zgadzam, grałem w dwójkę i była genialna, nie mogę się doczekać dwójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 19:49, Bajuj napisał:

Tutaj już nie. Przecież to byłoby aż pół roku, a trwa właśnie konkurs podczas ostatniej edycji też był "drugi rzut"
doszedł m.in. Matrix oraz Saga Fallout. Dlatego ja obstawiam koniec kwietnia/początek maja.


I tak prawda będzie leżała gdzieś po środku, ale na na wrzutkę w czasie wakacji nie ma co liczyć - to raczej okres wyjazdów a nie zakupów. Co do końca kwietnia / początku maja, to chyba raczej nie - już by było coś słychać na ten temat. W ubiegłym roku, w listopadzie były tytuły, które z jakiegoś powodu nie ukazały się podczas poprzedniego upgrade''u serii czyli 30 sierpnia. Teraz zdaje się takich tytułów już nie ma i wszystkie zapowiedziane gry są w XKN, ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2007 o 20:01, piotrek-heroes napisał:

Taaaaaaaa, tylko wszystkie Hitmany wydaje Cenega Poland ;)
Czy w końcu zrozumiecie, że nie wszystkie gry wydaje CD-Projekt ???


i co z tego cdp nie raz robiło takie numery np panzer 2 to była gra z cenegi a można ją kupić u cdp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 20:16, marcincinek15 napisał:

Mi brakuje przede wszystkim Beyond Good & Evil i Black & White. Mogli by je wypuścić :)

podobno fajna gierka pograłbym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 20:02, Fagno napisał:

Jestem jak najbardziej za - Arcanum to był doskonały cRPG szkoda że go nie można kupić. Tylko
nie wydawali go przypadkiem panowie z Cenegi ? Oprócz tego chętnie zakupiłbym Sacrifice, ktoś
to pamięta ? Stara gierka którą kiedyś wydawał Cd-Projekt, chętnie bym ją nabył.


Arcanum wydawał ś.p. Play-It!, a Sacrifice to już ogniś w EK był - nawet w gazetach pokroju Play''a dawali to jako pełną wersję.

Ja chcę koniecznie zobaczyć w EKN Tony''ego Hawk''a American Wasteland - to chyba jest możliwe? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 20:16, marcincinek15 napisał:

Mi brakuje przede wszystkim Beyond Good & Eil vi Black & White. Mogli by je wypuścić :)



Black & white nalezy do cenegi - wiec jesli juz to moze kiedys pojawi sie w kolkcji klasyki...

Tez bym chciala by arcanum ponownie wyszlo - moje plytki juz ledwo zipia (uroki plyt z drugiej reki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 21:16, Iras. napisał:

> Mi brakuje przede wszystkim Beyond Good & Eil vi Black & White. Mogli by je wypuścić :)



Black & white nalezy do cenegi

TO BEZ ZNACZENIA CDP NIE TAKIE RZECZY ROBIłA

Dnia 14.04.2007 o 21:16, Iras. napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować