Zaloguj się, aby obserwować  
Lailonn

Extra Klasyka Next - czego brakuje? [m]

3617 postów w tym temacie

Już gdzieś na forum było napisane, nawet przez jakiegoś pracownika Cenegi, że gry z S$ w końcu trafią do KK.
A GTA 3 mieli do KK dać, czemu nie dali, nie wiem, liczę, że będzie w następnym rzucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 15:40, Arclight napisał:

Już gdzieś na forum było napisane, nawet przez jakiegoś pracownika Cenegi, że gry z S$ w końcu
trafią do KK.
A GTA 3 mieli do KK dać, czemu nie dali, nie wiem, liczę, że będzie w następnym rzucie.

no i jak licze. fajna gra, a za 25zł kupiłbym. to juz prawdziwa klasyka to gta3. super klimat no i chyba jedna z pierwszych gier tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym aby w Extra Klasyce Next zamieszczono sagę Gothica, a wydaje mi się, że wciągu kilku nastepnych miesięcy to nastąpi. W końcu Gothic I i II są już tej wersji dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście badzo chciałbym w EKN :
Sagę Baldur''s Gate na DVD
Sagę Icewind Dale na DVD

Saga Fallout już jest - a więc mając trzy ładnie wydane pudełeczka Extra Klasyki mamy cały zestaw najwiekszych KLASYKÓW cRPG... Ahhh, czyż nie było by to piękne? Bo, mam nadzieję, realne jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 21:35, Piokoc napisał:

Ja osobiście badzo chciałbym w EKN :
Sagę Baldur''s Gate na DVD
Sagę Icewind Dale na DVD

Saga Fallout już jest - a więc mając trzy ładnie wydane pudełeczka Extra Klasyki mamy cały
zestaw najwiekszych KLASYKÓW cRPG... Ahhh, czyż nie było by to piękne? Bo, mam nadzieję, realne
jest...


A gdzie Planescape Torment ? *popatrzył na niego czerwonymi, rządnymi krwi oczami*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 15:44, Mistic napisał:

Ktoś z CDP wspominal o staraniach o mozliwosc wydania SAgi z grami na silniku Infinity, PT,
ID, BG.

To jest wspaniały pomysł, obczajcie: wszystkie najlepsze RPG w historii gier w jednym pakiecie za 20zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 16:03, grand10pelu napisał:

To jest wspaniały pomysł, obczajcie: wszystkie najlepsze RPG w historii gier w jednym pakiecie
za 20zł.


O cenie mowy nie było. Pewnie wyniesie z jakies 40zł jednak. Ale na pewno będzie warto o ile wszystko zostanie wydane na DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 16:12, Mistic napisał:

O cenie mowy nie było. Pewnie wyniesie z jakies 40zł jednak. Ale na pewno będzie warto o ile
wszystko zostanie wydane na DVD.

Ale w temacie jest "NEK-czego brakuje?" - a w tej serii gry są wydawane po 20zł, a więc uznałem, że zostanie ona (saga tych RPG''ów) wydana właśnie w niej (znaczy w NEK).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do zespołu CD Project kiedy możemy się ewentualnie doczekać na FABLE Zapomniane Opowieści w ExtraKlasyce Next oraz diamentową edycje Neverwinter Nights jak także Warcrafta III???
Bardzo prosiłbym o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio TES III: ZE i zauważyłem, że pudełko jest inne, nowe. Prezentuje się teraz o wiele lepiej niż te poprzednie (nie chodzi o to, że przedtem były "chude" teraz mamy "grube). Lepiej się je otwiera i są estetyczniejsze. Zmiana na dużego plusa. Co do gier w XKN to nie obchodzi mnie co będzie bo zawsze jest jakaś perełka i nie trzeba się martwic o poziom kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 15:33, Bajuj napisał:

Kupiłem ostatnio TES III: ZE i zauważyłem, że pudełko jest inne, nowe. Prezentuje się teraz
o wiele lepiej niż te poprzednie (nie chodzi o to, że przedtem były "chude" teraz mamy "grube).
Lepiej się je otwiera i są estetyczniejsze. Zmiana na dużego plusa. Co do gier w XKN to nie
obchodzi mnie co będzie bo zawsze jest jakaś perełka i nie trzeba się martwic o poziom kolekcji.


Ja również kupiłem Złotą Edycje Morrownida i jestem bardzo zadowolony. Masz racje, stare były mnie przezroczyste, teraz są bardziej ;), ale nie rozmywajmy tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować