Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DX10 nie tylko dla Visty?

53 postów w tym temacie

jak mu się uda to będzie koniec visty, więc jak proces nie pomoże dostanie odpowiednio duży przelew za zaprzestanie dalszych prac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na g3d od dawna o tym jest glosno;]

Btw jakby ktos mia pisac: po co przenosic dx10 pod xp skoro mozna miec to pod vista to od razu napisze:

XP jest jakby nie bylo dopracowany przez te lata, nie kazdy chce miec viste bo XP jest po prostu lepszy obecnie.
Tak samo jak pisanie ze ma sie super XP bez aktualizaji, ktory jest tak samo szybki jak XP z aktualizajami, XP aktualizowany dziala o tyle szybciej od XP bez SP co XP SP2 dziala szybciej od Visty obecnie.

DX10 pod XP ma byc rozwiazaniem tych, dla ktorych XP jako O/S jest rozwiazaniem idealnym, ktorzy nie chca ramozernej Visty, jakby nie bylo Vista ma apetyt na zasoby.

XP SP2 >Viśta

A XP z DX10 bylby katastrofa dla MS i ich nowego dziecka. I oby sie nia stal ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co na to Microsoft? To proste... Dostaną wścieklizny, bo nie lubią chlubnych inicjatyw oddolnych, które burzą im kapitalistyczny obraz świata, w którym można wycisnąć kasę ze wszystkiego. Promują na siłę nieudaną Vistę, na której niemal każda starsza gra ma problemy z działaniem, nie wspominając programów użytkowych codziennego użytku. Gdyby Microsoft chcieł dać graczom DX10 na XP to dawno by to zrobili.

Ale dla chłopaków brawa, że chcą zrobić coś dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 11:08, chindusik napisał:

jezuuu to by było jak zbawienie dla graczy(taki programik przyśpieszający gry i nie tylko :D:D:D:D)

Specjalnie z myślą o dx10 kupiłem katrę graficzną , ale do tej pory nie zmieniłem xp na vistę z wiadomych powodów.No i może wcale nie będę musiał.Tylko , jak to napisano w niusie , co na to Microsoft?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli 19-latek pokona MS. To bedzie wiekszy sukces niz wygranie wjny swiatowej;]

Takiej osobie powinno sie ponik postawiec w Redmond, tak aby bylo go widac z okien MS ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To by było świetne. Jedynym powodem dla którego w przyszłości planowałem przejście na viste są gry i dx10. A tu takie coś. Jestem pełen podziwu dla chłopaków że podjeli się tego. Jednak obawiam się że M$ nie dopuści do wydania owych bibliotek. Za dużo by stracili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chindusik:

Wielu probowalo dokopac Bilowi, nikomu sie nie udalo.
Dx10 pod XP bylby najwiekszym sukcesem w walce przeciw MS.
Zaden Linux nie zrobil takiej szkody MS, jakiej moze to dokonac;]

Nowiutki system z wylacznoscia na DX10, a tu kleks...19latek dal nam XP userom dx10.

Vista padlaby w zapomnienie.
Pewnie MS da aktualizaje, ktora bedzie usowala dziwne pliki w stylu DX10 pod XP xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby im się udało i by ten projekt utrzał światło dzienne.
Jak czytałem ta temat Visty, to nawet gdzieś było pobrzdąkiwane, że Vista to taka niedopracowana przejściówka, która ma ewoluować i zmienić się w coś lepszego, jak to już wcześniej było z systemami z MS. Tak czy owak na Viste się nie przesiadam, bo to nie ma póki co najmniejszego sensu i długo jeszcze mieć nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znając strategie wielkich korporacji nastawionych na maksymalizacje zysków, M$ wytoczy ciężki oręż w postaci hordy prawników i zablokuje bardzo ciekawą inicjatywę. A nasz biedny chłopczyna zamiast zająć się przenoszeniem bibliotek na XP-eka zajmie się noszeniem teczek ale niestety do sądu. Ehhhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhmmm lol nie da wam dx10-tki ,a jedynie soft ktory bedzie go emulowac co ebdzie sie rownac na 100% gorszej wydajnosci niz ma to miejsce na natywnych bibliotekach :-] . Bedzie to bardziej ciekawostka dla desperatow niz cos uzytecznego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta informacja ma już trochę, ale fajnie, że w ogóle się pojawiła. MS nie pozwoli sobie na coś takiego myśle, że projekt skazany jest na klęskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jasne... jeżeli MS ma podstawy prawne do tego aby zablokować ten projekt to kto sądzi, że tego nie zrobią? legalnej wersji tego to raczej nikt nigdy nie zobaczy:)
Może i się nie znam na kompach, ale takie me skromne zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vista jest jednym wielkim bugiem... czytalem gdzies ze suport tego OS-a konczy sie w 2012. Dla przykladu support xp konczy sie w... 2014 o.0 paranoja. Ponadtro teraz kazdy kto mial stycznosc z tym systemem narzeka ze jest bardzo awaryjny ma wiele bajerow ktore zasmiecaja dysk lub wrecz zwalniaja cały komp. Porazka na calej linii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że to i tak nie będzie pełnowymiarowy DirectX10. Bo to nie jest takie proste, to może być najwyżej emulator. Chociaż, hmmm sam już nie wiem.

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować