Zaloguj się, aby obserwować  
ReWelot

Star Wars: Force Unleashed - Temat Ogólny (masz PC-eta? Nie wchodz...)

280 postów w tym temacie

Wypas, widze, że jak się prosi o nie wchodzenie ludzi, którzy nie mają konsol, to praktycznie jedyne posty w tym temacie to płacze, żę nie będzie wersji na klony. Ludzie, miejcie umiar w spamie -_-

Ktoś wspominał o wersji na PS2. Pewnie będzie pozbawiona Euphorii i tego silnika od zniszczeń, bo wątpie by to pociągnęła.
Szczerze nie mogę się doczekać premiery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że ta gra wyjdzie na pc ,mam nadzieje że LucasArtz nie zapomni o swoich korzeniach w robie niu gier komputerowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się poprostu nie mogę doczekać tej gry chociaż nie posiadam jeszcze żadnej konsoli. Dostanę jednak XBOXA od rodziców na koniec roku szkolnego później tylko czekać do końca wakacji (jak to dziwnie brzmi) i nie bede wychodził z domu a do szkoły załatwie zwolnienie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem... I ubolewam, że ta gra nie ukaże się na PC ;(. Oglądałem dzisiaj filmiki, gra jest fantastyczna po prostu, choć nie podobają mi się te roboto-podobne stwory bodajże na planecie Felucia. Rodem z Bionicle. Co by jeszcze dorzucić do tego? Ten metalowy most też nie bardzo trzyma klimat, ale źle się nie dzieje, gra wygląda po prostu obłędnie, a ten patent z trzymającymi się za ręce czy chwytającymi się nawet brzytwy szturmowcami jest po prostu rewelacyjny :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich PCtowców .To Luca arts i jego kierownictwo jest winne że TFU nie wyjdzie na PC(wychiodzi nawet na komórki czy na ps2).Robi graczy PCetowych w konia ,jest to zatwardziała zapyziała i uparta firma .Wewnętrzne studio które tworzy TFU jest własnością Lucasa,niestety to nie jest Bioware które wymosiło na Lucasie stworzenie kotora 1 na PC.Lucas arts w ten sposób monopolizuje dla konsol,i jeśli to dalej będzie robił nastaną nie dobre czasy dla PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 19:23, Tyron napisał:

Jeszcze coś, jeśli chcecie ujrzeć tą gre na pc podpisujcie pod petycją
http://www.petitiononline.com/g5d4iu5f/


to jakiś bez sens-czy wy nie widzicie, że to tylko Polska jest taka PeCetowa, a bardzo duża część potencjalnych nabywców gier, czyli USA(praktycznie całe) i Europa(na zachodzie jest już bardzo dużo konsol) grają na konsolach-i tak Lucas Arts się postarał, bo masz tą grę na wszystkie konsole, na każdą prawie inną, więc lepiej kup sobie x360, albo nawet ps2 i pograj a nie bezsensownie proś o grę, do której będziesz musiał wydać tyle kasy ile na xbox arcade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie radosną nowiną była informacja o wydaniu SW:FU na PS2. I również cieszę się z faktu iż gra nie zostanie wydana na PC, a co, męczcie się, a my mamy SW:FU i syfiastego GTA IV :]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach wy konsolowcy ,wszyscy tacy sami beszczelni ,chwalący się swoim sprzętem jak małe dzieci .I tak PCty są lepsze od konsol ,mają mocniejszą moc obliczeniową a więc gry wydawane na PCty mają lepszą grafikę niż wy ją macie.Przykład Mass Effect czy Assasin Creed.I wy za to nie pogracie w takie hity ja Starcraft 2 ,legendarny Red Alert 3 ,czy kolejna odsłona serii Total War czyl Empire: Total war.A Lucas Arts jest beszczelną firmą któłra ma gdzieś PC i jego przyszłość i tak TFU nie dościegnie KOTORa .Zresztą jeśli taka będzie polityka Lucasa to obawiam się o KOtora 3 .A wy konsolowcy kupujcie te wasze gry po 2,3 stówy i jeszcze po angielsku.I jeszcze jedno mam nadzieje że TFU odniesie porażkę (a GTA 4 wyjdzie na PC jesienią ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 16:39, Tyron napisał:

Ach wy konsolowcy ,wszyscy tacy sami beszczelni ,chwalący się swoim sprzętem jak małe
dzieci .I tak PCty są lepsze od konsol ,mają mocniejszą moc obliczeniową a więc gry wydawane
na PCty mają lepszą grafikę niż wy ją macie.

Przeczytaj ostatnie zdania jeszcze raz, przeczysz Sam Sobie.
>Przykład Mass Effect czy Assasin Creed.I wy za to nie pogracie w takie hity ja Starcraft 2 ,legendarny Red Alert 3 ,czy kolejna odsłona serii Total War czyl Empire: Total war.
Czy mając konsole nie mogę grać na PC?
Jeśli chcesz odpisać to radzę tam> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=750&pid=0

A wracając do tematu...
Znana jest już data premiery? Miesiąc chociaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 16:50, AQ22 napisał:

Znana jest już data premiery? Miesiąc chociaż?

Jeśli dobrze pamiętam z wczorajszego spotkania fanów SW, to premiera ma być we wrześniu - na wszystkie platformy: PS2, PS3, PSP, NDS, Wii, Xbox360.

[Edit] A tak w ogóle, to ja się wcale nie martwię tym, że FU nie będzie na PC-ta - chociaż sam nie mam (i nie mam pojęcia kiedy będę miał) konsoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh widziałem sporo artykułów dotyczących tej gierki. Jako, że nie jestem konsolowcem to powinien was zdziwić fakt, że ta gra naprawdę mi się podoba - kupie ją na pewno ;). Chociaż wersja na PS2 będzie pozbawiona paru pierdół, mam nadzieję, że będzie ona dorównywać pozostałym wersjom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że to temat wyłącznie dla konsolowców .Widać jak macie otrute umysły przez konsole tak już jest jak się rozmawia z dziećmi a nie prawdziwymi graczami.Czekajcie sobie na TFU proszę bardzo ale prawie każda gra konsolowa to szajs (wyjątki Bioware i Obsidian) i taj już będzie i pozostanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 19:17, Tyron napisał:

Widzę że to temat wyłącznie dla konsolowców .Widać jak macie otrute umysły przez konsole
tak już jest jak się rozmawia z dziećmi a nie prawdziwymi graczami.Czekajcie sobie na
TFU proszę bardzo ale prawie każda gra konsolowa to szajs (wyjątki Bioware i Obsidian)
i taj już będzie i pozostanie .


Każda gra konsolowa to szajs? Jak masz takie bezsensowne posty pisać to sobie daruj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PC-owa wersja będzie... Kilka miesięcy po konsolowej, ale będzie. Wierzę w to.

Twórcy CoD 3 popełnili błąd i nie wydali swojej gry na PC-ety... Gracze mało ich żywcem nie zjedli.

Zresztą to było straszne <cenzura> w stosunku do posiadaczy PieCów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 19:50, Lamb3rt napisał:

PC-owa wersja będzie... Kilka miesięcy po konsolowej, ale będzie. Wierzę w to.
Twórcy CoD 3 popełnili błąd i nie wydali swojej gry na PC-ety... Gracze mało ich żywcem nie zjedli.

A Ty jeszcze się nie przekonałeś, jaką politykę prowadzi Lucas Art?
A poza tym, dobrze skywalker28 napisał kilka postów wcześniej: "że to tylko Polska jest taka PeCetowa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apeluje do PCtowców nie zaglądajcie tu ani nie odpisujcie tym pełnym zazdrości i pychy konsolowcom.
Szkoda się z nimi kłócić bo i tak stoją na przegranej pozycji ale o tym jeszcze nie wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam xbox''a i się nie przejmuję. Po prostu jest za dużo stresu z zastanawianiem się, czy to wyjdzie a PC czy nie i kiedy. Czasy się zmieniły więc i gracze powinni się dostosować, a nie "zjadać producentów żywcem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie przedwczoraj kupiłem xboxa i jakoś nie czuję żeby zaszła we mnie jakaś radykalna przemiana w chama i prostaka. Nie uważasz że to troche żałosne argumenty w stylu "gry na kosole są szajsowate - my mamy lepsze"? Nie rozumiem czym niby się różnią pecetrowcy od konsolowców jedni mają jedne gry a drudzi inne i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować