Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin’s Creed - zapowiedź

58 postów w tym temacie

Hakken

Wieść o tym, że Assassin’s Creed ma ukazać się na PCta napełniła radością serca wielu posiadaczy blaszaka. Nie ma się zresztą czemu dziwić, jest to jeden z najbardziej obiecujących tytułów, które mają się pokazać w tym roku. Wiele wskazuje na to, że zdeklasuje nawet Hitmana i Thiefa...

Przeczytaj cały tekst "Assassin’s Creed - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O wymagania sie nie martwie bo kozacki komp mam :) tylko kiedy premiera i za ile bo chyba zaczne zbierac xD !

Oskar24- czy wedlug ciebie pre-order sie oplaca ? Zamówilem 2 gry w tej opcji i zaplacilem wiecej niz za normalne zamowienie po premierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wicie ale princo of persia jest gra uznawana za najlepsze animacje (jest ich ok. 500 ) a assasin cread ma ponad 10 tysiecy animacji ( a propo wg tych wymagan co zapowiadaja mi na Laptopie PUJDA :PP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 20:25, Nokiaboss napisał:

Nie wiem czy wicie ale princo of persia jest gra uznawana za najlepsze animacje (jest ich ok.
500 ) a assasin cread ma ponad 10 tysiecy animacji ( a propo wg tych wymagan co zapowiadaja
mi na Laptopie PUJDA :PP)


na co liczysz czlowieku... laptop to najgorszy przyrzad do gry... chocbym nie wiem jaki bys mial wypasiony to i tak bym w nia nie gral na laptopie... za zadne skarby. Mialem kiedys laptopa ( AMD Athlon 3800+ 1024 ram) i mi CoD II chodzilo, ale sie cielo jakby trzesienie ziemi bylo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że grę wyda CDP, a nie Cenega, która rzuca graczom jakieś ochłapy zamiast porządnych polskich wersji. A jeśli AC doczeka się u nas Edycji Kolekcjonerskiej - kupię! Gdzieś na oficjalnym forum jest ankieta/petycja (jak z BioShockiem) w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że zagram dopiero po modernizacja kompa za rok - owszem w Assasin''s Creed bym mógł od razu zagrać, ale jednak poczekam, nie chce sobie psuć gry medium detalami. Jestem cierpliwy, w niektóre gry zagram dopiero, jak mój sprzęt zapewni max detale (dlatego odłożyłem narazie Supreme Commandera, w Crysis''a zagram w 2008 roku, to samo z Assasin''s Creed).

A jeśli chodzi o samą grę to obawiam się drugiej części - mówią coś o klimatach SF, nie wiem czy to będzie fajnie, kiedy wprost ze średniowiecza trafimy w okolice jakiś ufoków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to ja też chciałbym, żeby AC wydał CDP. Niestety ponoć Cenega weźmie się za tą grę... Może chociaż wyda ją w Cenowej Rewolucji za 3 dychy ;)
Co do gry, to zapowiada się znakomicie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno co mnie martwi, to to, ze ma byc walka zautomatyzowana (jakolwiek to zostanie zrealizowane)... A ja to widze tak, ze wszystko wyglada super, ale my nie mamy wiekszego na to wplywu, a to zabiloby taka gre IMO :-/

A co do wydawcy, to mam nadzieje, ze Cenega wyda ta gre i to w wersji Eng :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety Cenega wydaje, pewnie coś spierniczą, bo to im sie czasem zdarza i nie ma co liczyć na wypasioną EK, no trudno, ale Wiedźmin bedzie jednak CDP i z gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować