Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

1C wychodzi poza Rosję

25 postów w tym temacie

Atari? Co to Atari ma w sobie, że tak je wszyscy lubią (nie odpowiadać, sam wiem :P - retoryczne pytanie to było)... Najpierw Wiedźmin, teraz 1C... ;)
Do tej pory myślałem, że to właśnie z Ubisoftem najlepiej się dogadują (Ubi wydawał choćby wspomniany wcześniej Ił2 i wszystkie dodatki, Faces of War i chyba jeszcze jedną grę, której tytułu już nie pamiętam), a tu Atari... Fajnie.
A pamiętam jakby to było wczoraj, jak 1C zaczynał podbijać inne rynki, nie tylko rosyjski. Zaczęło się od przejęcia Cenega Publishing i wszystkich jej siedzib (w tym polską), ach, 1C powoli staje się gigantem...

King''s Bounty mnie zaciekawił, tytuł taki sam jak wspaniała gra New World Computing, czy dzięki grze Katauri Interactive 1C stanie się drugim 3DO (też numerek na początku nazwy :P)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre produkcje robione w Rosji to naprawdę warte uwagi tytuły. Czyżby 1C miało dołączyć do grona światowych wydawców takich jak EA czy Ubi. Widać nie, skoro zamiast sami podbijać nowe rynku polegają na Atari. Jednak życzę dalszych sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

King''s Bounty? No, nie powiem, wysoko sobie postawili poprzeczkę - niech no tylko skopią tę grę, to przypuszczam, że nie tylko ja będę miał ochotę zrobić z nimi coś wysoce nieprzyjemnego... ;) Ciekaw tylko jestem, czy ktoś ma jeszcze prawa autorskie odnośnie oryginału i czy Katauri nie będzie mało z tego tytułu jakichś nieprzyjemności. Zobaczymy, póki co - screenshot robi wrażenie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cyt.: ...(gracze w Polsce mogą ją (firma 1C) kojarzyć chociażby z grami IL-2 Sturmovik).

???:)

Ja bym powiedział że kojarzę firmę "1C" z dużą częścią działalności Cenegi:)
Hehe

Nawet nie będę liczył ile gier mam od "1C" czyli de facto Cenegi - jest tego sporo:))
I z każdym miesiącem przybywa - szkoda że wolnego czasu nie przybywa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No 1C zaskarbiło sobie moja sympatię Star Wolves''ami, w Polsce "Gwiezdne Wilki" które niestety mają niedoróbki lokalizacyjne (tak to jest jak się jednocześnie robi różne rzeczy, postacie mówią to angielskim to rosyjskim- chociaż jakby mówiły po rosyjsku to bym się nie gniewał, chociaż by miało klimat, a nie te niby angielskie gadki). Tlkyo coś olewają sobie nasz rynek, gzie Star Wolves 2, ja CHCĘ i czekam, bo to sam miód na moje palce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No 1C zaskarbiło sobie moja sympatię Star Wolves''ami, w Polsce "Gwiezdne Wilki" które niestety mają niedoróbki lokalizacyjne (tak to jest jak się jednocześnie robi różne rzeczy, postacie mówią to angielskim to rosyjskim- chociaż jakby mówiły po rosyjsku to bym się nie gniewał, chociaż by miało klimat, a nie te niby angielskie gadki). Tylko coś olewają sobie nasz rynek, gdzie Star Wolves 2???? Ja CHCĘ i czekam, bo to sam miód na moje palce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba niektórzy nie rozumieją podstawowych pojęć takich, jak wydawca czy dystrybutor... piszecie, że już dawno wyszła - gdzie? Cenega, to wydawca na zlecenia tak jak CDP, a 1C chce SAMA wydawać, poszerzyć działalność.

Wiecie, że niektórzy nawet nie wiedzą co to jest King''s Bounty? :_\ :@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

King''s bounty to dla mnie gra legenda, od niej zaczeła sie cała historia heroes''a. Swoją drogą ciekawie jak to bedzie wyglądało jak wyjdzie... cos w rodzaju konkurencji dla HoM&M V czy tez moze pójda w innym kierunku - w każdym razie napewno kupie bedzie w sprzedaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''''jest ona jednak słabo znana poza ojczystym krajem i Europą Wschodnią'''' to jest właśnie brak kompetencji do pisania newsa, dokładniej 1C jest właścicielem Cenegi. 1C dzięki cyt."gra w kopercie + mini instrukcja" sprzedaje w Rosji 10 mln oryginalnych gier. Oferują też zachodnie tytuły, np Area 51 kosztuje tam około 30 zł, tylko pozazdrościć cen a nie narzekać na piractwo w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować