Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zamów i zagraj tego samego dnia - nowa usługa w sklepie gram.pl!

122 postów w tym temacie

Wszyscy tak się cieszą, albo lamentują, że "czemu nie w moim mieście???" a ciekaw jestem ilu skusi się na taką usługę? Przecież jak ktoś jest bardzo niecierpliwy, to wybierze się na spacer do empiku i grę sobie najnormalniej kupi. A jak ktoś jest cierpliwy, to 2 dni nie zrobią mu różnicy. :) Jak ktoś juz zauważył, usługa chyba dla tych, którzy nie lubią wychodzić z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie wy się nie dziwcie, że CDP zaczeło od Warszawy, ich głowna siedziba znajduje sie w Warszawie, a magazyn w Piasecznie pod Warszawą, wiem bo widziałem adresy zwrotne moich przesyłek. Jak wiadomo najprościej jest zacząć od miejsca najbliżeszego, w końcu przesyłki mają docierać w jeden dzień. Co do atrakcyjności to jest stolica, chociaż do mnie przemawia najbardziej pierwszy agrument, który wam napisałem. Gdyby CDP znajdowało się np w Gdańsku to zapwene usługa ta byłaby pierw w Gdańsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 21:57, Bosper napisał:

Słuchajcie wy się nie dziwcie, że CDP zaczeło od Warszawy, ich głowna siedziba znajduje sie
w Warszawie, a magazyn w Piasecznie pod Warszawą, wiem bo widziałem adresy zwrotne moich przesyłek.
Jak wiadomo najprościej jest zacząć od miejsca najbliżeszego, w końcu przesyłki mają docierać
w jeden dzień. Co do atrakcyjności to jest stolica, chociaż do mnie przemawia najbardziej pierwszy
agrument, który wam napisałem. Gdyby CDP znajdowało się np w Gdańsku to zapwene usługa ta byłaby
pierw w Gdańsku.


pewnie tak - tylko dlaczego CDP ma siedzibe w Warszawie? Bo warszawa jets stolica. A dlaczego warszawa jest stolica? Co w niej takiego, czego nie ma i innych wielkich miastach Polski (poza siedzibą sejmu i paroma innymi budynkami związanymi z "władzą" IV RP)?

Dnia 25.04.2007 o 21:57, Bosper napisał:

CDP zaczeło od Warszawy


najpierw Warszawa, potem całe Mazowsze, potem cała Polska, potem cała Europa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 22:04, gogowitczak napisał:

najpierw Warszawa, potem całe Mazowsze, potem cała Polska, potem cała Europa xD


Potem cały świat, a potem cały wszechświat :D

Ci co w solicy mieszkają to maja fajnie. Po co wychodzić z domu, zakupy same przyjdą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 21:45, Medwith napisał:

I znowu faworyzowana jest Warszawka...

Jak to mowia: skoro nie ma sie fajnego miasta to trzeba sie inaczej podbudowywac ;). Warszawa mnie nie interesuje, mieszkam na zachodzie, wiec i tak mi blizej do Europy niz do nich. Jak widze obrazki z tego miasta to jedyne co mi sie rzuca w oczy to ''szaro, buro i zdecydowanie za gesto/wysoko jesli chodzi o ilosc ludzi/architekture. To nie dla mnie. Do tego u nich znajduje sie ulica na ktorej najwiecej ''przypadkow'' na metr kwadratowy -> Polna? Solna? Wiejska chyba... dokladnie nie pamietam ;)

I z tym ''Warszawa jako osrodek kultury'' bym nie przesadzal... osrodki kultury sa gdzie indziej, a stolica zyskuje tylko dzieki temu, ze jest wlasnie... stolica i najwiekszym miastem w Polsce...

PS. A o Lodzi czytalem ostatnio bardzo interesujacy artykul we ''Wprost''. Wychodzi na to, ze jest to obecnie jedno z najbszybciej rozwijajacych sie miast w Polsce. Poszukaj gdzie na www Wprost to pewnie znajdziesz. A jak nie to przypomnij mi to Ci zeskanuje ten artykul... jak jeszcze bede mial ;P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna inicjatywa. Może kiedyś rozwinie na resztę Polski. Kolejny dowód na to, że CDP dba o klienta, wbrew temu co niektórzy malkontenci twierdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi forsy na taki bajer. Może skorzystam kiedy Wiedźmin wyjdzie, albo inna gierka na której mi zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2007 o 22:04, gogowitczak napisał:

pewnie tak - tylko dlaczego CDP ma siedzibe w Warszawie? Bo warszawa jets stolica.


Bo CDP tak chciało, chociaż mogło założyć np. a Krakowie

>A dlaczego warszawa jest stolica?

Nie wiem czy znasz historie, ale niejaki król Polski Władysław II Waza przeniósł swoją siedzibę do Warszawy, a wtedy miejscem urzędowania króla zawsze była stolica i tak zostało i nikt nie bedzie tego zmieniał.

Co w niej takiego, czego nie ma i innych wielkich miastach Polski (poza
siedzibą sejmu i paroma innymi budynkami związanymi z "władzą" IV RP)?
Właśnie oto chodzi stolica jest głownym miejscem najważniejszych budynków administracji państwowej. Zapytasz dlaczego? Gdyż w dzisiejszych czasach aby przenieść stolicę(czego nikt nie robi bo to głupota, chyba, że się sytuacja polityczna danego państwa zmieniła np podział na dwa mniejsze, lub zjednoczenie-nie licze krajów afrykańskich) musisz przenieść sejm, senat, pałac prezydencki, sąd najwyższy itd.

Dnia 25.04.2007 o 22:04, gogowitczak napisał:

najpierw Warszawa, potem całe Mazowsze, potem cała Polska, potem cała Europa xD


Ludzie przeciez napisali, że dostarczają w 1 dzień a skoro mają magazyny w Piasecznie koło Warszawy to nie dadza fizycznie rady do każdego miasta w polsce dostarczyć na czas. Jak zapytacie czemu nie mają w innych miastach to odpowiem którto - to nie opłacalne, spam magazynów to duże koszta itd. Może CDP ma jakieś małe magazyny w innych miastach, ale tego już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh po pierwsze nie mieszkam w Wawie czy szkoda to niewiem bo lubie swoje miasto , własnie popieram pomysł żeby tą inicjatywe rozwinąc na reszte polski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, pomysł bardzo ciekawy, pewnie jedno z usprawnień wspomnianych przez prezesa CDP. Idea bardzo dobra, ciekawe, może za jakiś czas CDP będzie miał mini oddziały w każdym większym mieście i usługa będzie szerzej dostępna? Fajnie by było. Widać, że już ktoś główkuje nad poszerzaniem i uatrakcyjnieniem dystrybucji gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2007 o 21:17, Tuddrussel napisał:

nie twierdzimy w newsie, ze bedzie idealnie, niemniej jesli firma, z ktora wspolpracujemy,
jest w stanie
zaoferowac nam taka usluge to bardzo sie z tego cieszymy. tym bardziej ze ZADEN inny z duzych
przewoznikow,
nie jest w stanie nawet zaproponowac takiej uslugi... jak bedzie zweryfikujemy w dzialaniu.


Każdy kto się chociaż trochę orientuje w firmach kurierskich wie, że nie chodzi o to, że duzi przewoźnicy nie są w stanie zaoferować takiej usługi tylko im sie to nie opłaca. Masterlink jest znany z tego, że zajmuje się drobnicą.

A co z obiecaną na dzisiaj informacją nt. wysyłki LOTRO?

Po tym newsie juz wiem czym kierowała się, p. Justyna Kryć informując mnie przez telefon, że jak wyślecie LOTRO w piątek to je dostane w piątek hehehe Po takim tekście od razu można było zauważyć amatorke. Geografia się trochę odszkształciła kobiecie, gdzie Nowy Sącz, a gdzie Warszawa? Zresztą słychać było, że jest chyba zmeczona tłumacząc, że LOTRO do EMPiKów wysłał CDP, a nie gram.pl, a to przecież dwie różne firmy. W KRS być może, a w rzeczywistości?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Tak szczerze mam już tego dosyć w innych krajach jest tak, że stolica to stolica i nikt jej się nie czepia u nas nikt nie lubi Warszawy, wszyscy na niej "psy wieszają", nawet drogi na południu są tak oznaczone aby jak ktoś nie zna miast polski do warszawy nie trafił. Nie wiem czy wiesz, ale Warszawa wygląda jak wygląda bo została odbudowana od zera po wojnie(nie licząc Pragi), Hittler zrównał ją z ziemią przetrwały tylko nieliczne budynki i plac teatralny. Potem została odbudowana w myśl socjalistycznych norm. Teraz wygląda jak wygląda, jednak jak by nie patrzeć to największe miasto w Polsce i tak pozostanie( co jednak nie jest najwazniejsze gdyż np stolica Australii nie jest największym, ani najbardziej znanym tam miastem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bluzgacie na tą Warszawę, a ciekawe czy ktoś z was wyłożyłby te 20zł żeby mieć grę O CAŁY JEDEN DZIEŃ wcześniej niż normalnie. Przypuszczam, że nikły procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie usługa bez sensu, już wole w 4 minuty skoczyć do Saturna i mieć taniej grę niż na gram.pl z wPLN i nie płacę za przesyłkę. Gdyby ta usługa dotyczyłaby całej Polski (impossible) to cieszyłaby się pewnie większym zainteresowaniem, a tak Warszawa, w promieniu 3 kilometrów 7 EMPiKów, 2 Saturny, MM i z 10 sklepów z grami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe... Tylko szkoda, że ja mieszkam w Elblągu. :) Fajna opcja dla mieszkańców Warszawy. Heh, a w przyszłości przesyłka w jeden dzień na całym świecie. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy planujecie rozszerzenia tej usługi na inne rejony Polski ? Przyznam się że jest to skierowane dla osób, a raczej dla graczy w "gorącej wodzie kąpanych" ;) Mieszkam jakieś 100 km od Warszawy, więc może i do mnie trafi taka usługa ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować