Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

StarCraft 2 ogłoszony w maju?

44 postów w tym temacie

No to sobie poczekamy te 3 tygodnie. Specjalnie paznokci nie będę obcinać, żeby móc je obgryzać z nerwów...:)
Póki co, jestem sceptycznie do plotek i ploteczek, ale kto wie, kto wie, może ta będzie miała potwierdzenie w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grając w WarCraft na battle.net zapominam o całym świecie. RTS-y Blizzarda są szalenie wciągające szczególnie przy rozgrywce poprzez Internet. Chociaż wole świat WarCraft od StarCrafta z niecierpliwością wypatruję informacji o premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja spodziewam się czegoś jeszcze większego.
To, że zapowiedzą SC2 na WWI jest tak często powtarzaną plotką, że należy uznać ją prawie za pewnik. Więc trudno będzie tu mówić o zaskakującym ogłoszeniu. Natomiast Blizz może poważnie wszystkich zaszokować, gdy ogłosi, że SC2 jest już bardzo zaawansowany (np. w jakiejś wersji alfa). I to byłoby dopiero coś! Okazałoby się, że potrafili utrzymać w głębokiej tajemnicy fakt, że od wielu lat pracują nad SC2, podrzucając tylko wygłodniałym tłumom jakieś niepotwierdzone plotki, podgrzewające tylko atmosferę wokół tej gry.
Ale jak to zwykle bywa, trzeba poczekać do 19 maja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 14:30, Khalid. napisał:

Czemu StarCraft bedzie tylko na WII :/


Buahahha... Kolego chodzi o "WWI" czyli ten cały World Wide International czy coś takiego - czyli nic innego jak impreza w Korei. SC2 będzie zapewne wyłącznie na PC, o to się nie bój :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TAK!!! W końcu po 10 latach prawię latach kontynuacja jednej z najlepszych strategii ever... no i w końcu dowiem ci sie działo dalej z Dominium Terrańskim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOOHOO!!!
Nareszcie!!! Kurde, radocha większa niż z zaliczonych egzaminów! ;D
I to jaki, jaki wielki mix: Starcraft 2, nowy dodatek do WoW''a i jeszcze Diablo III??? Aż mam kłopoty żeby uwierzyć. A co w takim razie z tym często wspominanym projektem MMO, który nie ma związku z WoWem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 15:44, Graffis napisał:

WOOHOO!!!
Nareszcie!!! Kurde, radocha większa niż z zaliczonych egzaminów! ;D


Mam dokładnie to samo. Ale jak już będzie to oficjalne ogłoszenie ... matko jak się czas będzie dłużył ... a jak znam Blizza to zanim oddadzą w nasze łapki, to będą dopieszczać grę aż do przesady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oki doki jedni już się cieszą, a przecież oficjalnie nic nie ma?!:) Cieszyć to będę sie jak ogłoszą to oficjalnie, bo spekulacji to jest wiele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 12:04, tosz napisał:

Diablo 3 - to jest to na co ja czekam


Po sukcesie WoW, mozna sie spodziewac, ze Diablo 3 tez bedzie MMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe jak to będzie czy zapowiedzą Stara 2 na tej imprezie 20 maja , a co z D3 , miał już być rok temu pisali gdzieś tam i znowu odwlekają , a odnośnie D3 jako MMO , to trochę by nie pasowało do tej gry ten tryb , za czekam na zapowiedz SC 3 ale będzie super jak zapowiedzą , a jak już zapowiedzą to po dwóch latach powinnyśmy sie doczekać tej super giery .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę myśleć co zrobia Koreańczycy jak gra okarze się klapą ( odpukać w niemalowane ) Tak chyba połowa ludności się załamie psychicznie. Gra ta jest tak popularna, jak choćby u nas piłka nożna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

StarCraft 2 - czekałem tak długo, to poczekam jeszcze trochę- niech lepiej go dopracują, a dopiero potem wydadzą na rynek... chodź nie ma raczej co się obawiać o jakieś wpadki - Blizzard to Blizzard :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować