Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Ja jestem za nazwą - Wariors of Gram - Tag bedzie [WoG] - wywaliscie.. Anglicy bedą se myslec ze jesteśmy wojownikami jakiegoś naszego bosa... :D:D:D (ja GW zamawiam 1 dzień po Bożym Narodzeniu) :P :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 16:48, kucyk12 napisał:

W naszym sklepie jest okolo 10 egzęplarzy więc starczy dla nas wszystkich ?? :P Kto kupuje
z naszej strony GW ?? :P


Tylko żeby nie wykupili wszystkich (musi dla mnie starczyć :P, ja zamawiam albo w tą niedzielę albo po świętach), bo będzie śmiechowo jak braknie egzemplarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jush mam kupilem ze strony gram.pl i dostalem prezent niespodzianke :) GW mi sie bardzo podoba, zalozylem elementaliste, moze mi ktos doradzic jaka wziasc druga profesje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 17:09, Tolren napisał:

ja jush mam kupilem ze strony gram.pl i dostalem prezent niespodzianke :) GW mi sie bardzo
podoba, zalozylem elementaliste, moze mi ktos doradzic jaka wziasc druga profesje?


druga profesje bedziesz mogl dowolnie zmieniac w pozniejszym etapie gry

ja wybralem rangera (zwierzatko skupia na sobie wrogow ktorzy go otaczaja i atakuja a ja z daleka wale czarami obszarowymi :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 16:46, kucyk12 napisał:

Ja jestem za nazwą - Wariors of Gram - Tag bedzie [WoG] - wywaliscie.. Anglicy bedą se myslec
ze jesteśmy wojownikami jakiegoś naszego bosa... :D:D:D (ja GW zamawiam 1 dzień po Bożym Narodzeniu)
:P :D :)


Warriors Of Gram
[WoG]

zeby bylo bez bledow :P (dwa r w nazwie)
troche glupio ze ''Of'' tez musi byc z duzej litery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 17:09, Tolren napisał:

ja jush mam kupilem ze strony gram.pl i dostalem prezent niespodzianke :) GW mi sie bardzo
podoba, zalozylem elementaliste, moze mi ktos doradzic jaka wziasc druga profesje?


Człowieku, do tego masz temat ogólny. To jest temat o gildii i proszę nie zaśmiecajcie go zbędnymi postami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli zostalo okolo 6 egzeplarzy :D :D :D Ja kupuje 1 dzień po Bożym Narodzeniu :P wienc chyba powinno dla mnie starczyć :P

Czyli :
1.kucyk12
2.Latniak
3. Budo
4. pitah

zostaje okolo 6 gier z 10... :P
Kto jeszcze kupuje ze sklepu stronki ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 17:55, kucyk12 napisał:

czyli zostalo okolo 6 egzeplarzy :D :D :D Ja kupuje 1 dzień po Bożym Narodzeniu :P wienc chyba
powinno dla mnie starczyć :P


Czy wy sami sobie kupujecie prezenty na gwiazdkę? :D Wydaje mi się że co po niektóre osoby mówiły że "dostaną" GW na święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 18:09, Jozeph napisał:

Czy wy sami sobie kupujecie prezenty na gwiazdkę? :D Wydaje mi się że co po niektóre osoby
mówiły że "dostaną" GW na święta :)


Ja dostane. Jutro do mnie przyjeżdża, rodzice aresztują i kładą pod choinkę ;] Chociaż swoją drogą, to nie wiem czy wytrzymam żeby nie zagrac wcześniej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 18:22, pitah napisał:

Ja dostane. Jutro do mnie przyjeżdża, rodzice aresztują i kładą pod choinkę ;] Chociaż swoją
drogą, to nie wiem czy wytrzymam żeby nie zagrac wcześniej ;D


Ja niestety muszę za swoją kasę kupować (niedawno rodzice kupili mi buty narciarskie, spodnie, i garnitur więc co za dużo to niezdrowo). I jakbym zamówił tak żeby mieć przed świętami to i tak po świętach będę grał (bo w święta mi nie dzadzą :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 18:31, Arar napisał:

jescze ja zamawiam za stronki tylko nie wiem którą wersje (zwykła czy kolekcjonerską)


Jak juz zamawiasz to zamow sobie kolekcjonerska, ciut wiecej kasy, ale za to jaki szpan :P. Ja moge doloczyc do gildi ale od razu mowie ze czesto grac nie bede bo na gwiazdke dostaje WoW''a, ale od czasu do czasu bede mogl pomoc co niektorym. Moj nick to Drizzt PL - jestem lowca/wojownikiem na 20 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 18:31, Arar napisał:

jescze ja zamawiam za stronki tylko nie wiem którą wersje (zwykła czy kolekcjonerską)


A według mnie nie opłaca sie kolekcjonerskiej, 100 zł więcej a właściwie nic takiego tam nie dostajesz, lepiej kup zwykłą wersję a kase przechowaj na Chapter 2 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To juz zostaje 5 egzęplarzy... Mi rodzice pytali się co chce dostać, to powiedzialem,ze nic tylko kase i sam sobie kupie prezent z ktorego bedę sie bardzo cieszyl !! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do nazwy.. to moim zdaniem gildia powina nosic nazwe Warriors of Gram atag bedzie taki: [WoG] - jeszcze przy nickach dopiszemu PL np. Kucyk-PL to odrazu bedzie widać ze nosimy angielskąnazwe gildi ale jestesmy zPOLSKIE !! :P . Co Ty na to Pitah ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować