Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2006 o 19:54, HumanGhost napisał:

Mesmerem? To ciekawe, jak mozesz to daj chociaz build na forum gildii. :-)


Baaaaaaaaaaardzo wolny build ;] Miałem przyjemność grać z nim z Latniakiem - niby wypadło jedno Ecto, ale szybko nam się znudziło :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 19:58, pitah napisał:

> Mesmerem? To ciekawe, jak mozesz to daj chociaz build na forum gildii. :-)

Baaaaaaaaaaardzo wolny build ;] Miałem przyjemność grać z nim z Latniakiem - niby wypadło jedno
Ecto, ale szybko nam się znudziło :p


Wolny ale skuteczny. :D
Jeśli się zrobi dual z SS, to wychodzi odrobinkę wolniej niż 55hp monk z SS :D A builda zapodam na forum gildii ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 11:32, Jozeph napisał:

Powiedzmy, że trzeba mieć 20 lvl i jako takie obeznanie z grą. Do tego najlepiej jeszcze chęć
grania pvp :D

czyli pasuje, to jak? ;p

Jakby ktoś miał wątpliwości: 20lvl, ukończona fabuła, pełna zbroja z droks, victo axe i victo bulwark...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 18:45, graczomaniak napisał:

A chętny na PvP??:)

ano, teraz mam odpowiedniego kompa, to tak ;) chociaż prawdę mówiąc przed pvp chce sobie kupić dragon armora, bo tak w knightcie biegac na arenach nie wypada ;)

Jakby co nick Kermit pol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 18:05, PirO 17 napisał:

pełna zbroja z droks, victo axe i victo bulwark...


Akurat jaką masz zbroję i ufarmiony sprzęt, najmniej mnie interesuje :D Podaj swojego nicka w grze to się zastanowimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam chęć dołączenia do was więc pytam się kolejny raz czy moge dow as dolaczyc ahai jezeli zrobie jakiegos questa to bede mial juz 20 lvl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze że gildia zwiększa horyzonty:D Poki co ja mam problemy z passem ;( Wyjasniam to z obslugą gw wyglada na to ze ktos notorycznie dsotaje sie na moje konto ;/ Jak to wyjasnie prawdopodobnie nic niestrace z tego co dostalem w odpowiedzi ;) Ale jeżeli zaobserwowaliscie ze bylem online ostatnio moglibyscie do tego kogos zagadac i zapytac sie kto ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 22:31, Ponury Żniwiarz napisał:

Widze że gildia zwiększa horyzonty:D Poki co ja mam problemy z passem ;( Wyjasniam to z
obslugą gw wyglada na to ze ktos notorycznie dsotaje sie na moje konto ;/ Jak to wyjasnie prawdopodobnie
nic niestrace z tego co dostalem w odpowiedzi ;) Ale jeżeli zaobserwowaliscie ze bylem online
ostatnio moglibyscie do tego kogos zagadac i zapytac sie kto ty??


zmien sobie adres poczty w ustawieniach, potem haslo (te operacje mozesz powtorzyc) wtedy juz nikt chyba nie bedzie mial dostepu do twojego konta

tylko jako nowe adresy poczty nie uzywaj darmowych kont, najlepiej zaloz sobie zupelnie osobne konto pocztowe (ja takie sobie zrobilem)

i upewnij sie ze nie masz zainstalowanych zadnych trojanow czy loggerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trojanów i logów niemam Konto mam w Onecie darmowe:) Dokladniej problem byl taki że co chwila przychodził email z restartem hasła kiedy cofałem zmiany za pare dni znowu mail no i jakas nowa postac ktorej sam nietworzyłem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 09:33, Ponury Żniwiarz napisał:

Trojanów i logów niemam Konto mam w Onecie darmowe:) Dokladniej problem byl taki że co chwila
przychodził email z restartem hasła kiedy cofałem zmiany za pare dni znowu mail no i jakas
nowa postac ktorej sam nietworzyłem:D


Widać ktoś może ma dostęp do twojego konta pocztowego i wydaje mu się że to jego :) Zmień odres poczty, automatycnzie bedziesz miał nowy login. Wtedy powinno to zaniknąć. Chyba że to ktoś z twojego domu... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2006 o 21:31, graczomaniak napisał:

A skończyłeś fabułe i masz dosyć dobrze odblkoowaną ulubioną postać? I wyrażasz chęć gry pvp??

Nie fabuły nie skończyłem a grać PvP moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować