Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2006 o 20:29, garrick napisał:

siema chciałnym dostać się do waszej gildii.
Mam assasyna na 14, necro na 16 i rangera na 10.


Czyli nawet nigdy nie doszedłeś chociaż do tego 20lvl, nie można nazwać to doświadczeniem :/.

Dnia 13.09.2006 o 20:29, garrick napisał:

Mam również bardzą dobra postać Pvp.


Każda postać PvP ma 20lvl i dobra = duży unlock, a ty sądząc po levelach postaci PvE masz raczej nikły

Dnia 13.09.2006 o 20:29, garrick napisał:

Dlaczego wasza gildia.
1. Mam gw i gw factions a to gry wydane przez Cdprojekt.


Gwoli ścisłości - CDP je sprowadza, a nie wydaje.

Dnia 13.09.2006 o 20:29, garrick napisał:

2. Lubię w to grać i napewno się przydam.


To się okaże, ale na razie nie wygląda to najlepiej.

Dnia 13.09.2006 o 20:29, garrick napisał:

3. Tylko ja znam hasło na swoje konto.


To chyba normalne o.O, niektórzy mają konto dzielone na 2 (najczęściej bracia) i to nie przeszkadza.

Dnia 13.09.2006 o 20:29, garrick napisał:

4. Często gram.


Często = ile godzin dziennie?

Dnia 13.09.2006 o 20:29, garrick napisał:

5. Dlaczego odszedłem ze starej gildii? Wcześniej byłem w BOD dość dużo przeklinali. Odszedłem
i miałem dojść do gildii kumpla, ale on caraz mniej gra :(.


Póki co jedyny naprawdę sensowny punkt, u Nas dba się o język (a przynajmniej staram się tego dopilnować).

Dnia 13.09.2006 o 20:29, garrick napisał:

6. Jako gramowicz mam nadzieję, że mi dacie szansę.
ps. postacie w grze najczęściej Assassyn Jakli lub Pvp Jakli


Wystarczy jeden nick postaci PvE, której nie kasujesz i dostaje się wszystkie nicki z konta.


Póki co nie wygląda to najlepiej, może lepiej niech Jozeph i inni oficerowie się wypowiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 23:39, garrick napisał:

Widze, że już do was nie dołącze założyłem własną gildię którą rónież będe tu reklamował.


Reklamuj. Ale nie w tym wątku. Bo jak sama nazwa mówi, to wątek o TEJ gildii, a nie innych. Chcesz zrobić reklame - zrób to w temacie ogólnym, albo oferuj się w grze. Z drugiej strony, reklama jest zabroniona przez regulamin tego forum i nie wiadomo jak to się może skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 23:49, Latniak napisał:

> Widze, że już do was nie dołącze założyłem własną gildię którą rónież będe tu reklamował.


Reklamuj. Ale nie w tym wątku. Bo jak sama nazwa mówi, to wątek o TEJ gildii, a nie innych.
Chcesz zrobić reklame - zrób to w temacie ogólnym, albo oferuj się w grze. Z drugiej strony,
reklama jest zabroniona przez regulamin tego forum i nie wiadomo jak to się może skończyć.


tak sie skonczylo: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=11947&u=2 :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 23:49, Latniak napisał:

Reklamuj. Ale nie w tym wątku. Bo jak sama nazwa mówi, to wątek o TEJ gildii, a nie innych.

Nie widzę powodu, aby w tym wątku nie można było poszukać chętnych do założenia innej gildii, skoro Wy nikogo więcej nie szukacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 00:13, walgierz napisał:

skoro Wy nikogo więcej nie szukacie :)


Hmm, dalej szukamy ale powiedzmy, że trzeba spełnić pewne wymagania. :D

Jakby każdy forumowicz wypowiadał się tu na temat swojej gildii, to by powstał chyba lekki bałagan, ale w sumie my też już tu niewiele piszemy od kiedy mamy swoje gildiowe forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 12:25, Jozeph napisał:

> skoro Wy nikogo więcej nie szukacie :)

Hmm, dalej szukamy ale powiedzmy, że trzeba spełnić pewne wymagania. :D


no to je tu podac :P

np. wymagane ukonczenie przynajmniej jednej czesci GW, bo tacy ludzie na pewno maja juz odpowiednie doswiadczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 14:08, Arkadiusz napisał:

np. wymagane ukonczenie przynajmniej jednej czesci GW, bo tacy ludzie na pewno maja juz odpowiednie
doswiadczenie :)

hmmm...wiesz, na pewno jest masa kolesi, którzy nie przeszli, dajmy na to GW:P, a doświadczenie mają...sam nie skończyłem GWP, a uważam,że ,,doświadczenia,, trochę mam ;), pozatym według mnie doświadczenie to głównie PvP, a nie PvE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 15:20, graczomaniak napisał:

Można założyc inny wątekm a nie robić "zaproszeń" w tym...

Inny wątek został zamknięty przez Walgierza wiec może ktoś się w końcu zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 16:31, Clegan napisał:

> Można założyc inny wątekm a nie robić "zaproszeń" w tym...
Inny wątek został zamknięty przez Walgierza wiec może ktoś się w końcu zdecyduje.


Po prostu udało nam się zdobyć to forum :P Spróbójcie sił na gw.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 16:31, Clegan napisał:

> Można założyc inny wątekm a nie robić "zaproszeń" w tym...
Inny wątek został zamknięty przez Walgierza wiec może ktoś się w końcu zdecyduje.


to moze zamiast guildie sie oglaszac, to gracze ktorzy chca wejsc do guildi napisza kilka zdan o sobie (ktore czesci maja, zaawansowanie, odblokowane skille) i podadza swoje namiary w grze, a szefostwa roznych guildi jezeli uznaja to za stosowne sie same zglosza do delikwenta w grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witojcie!

Mam taką propozycję-może by tak poprosić Moderatorstwo o zmianę Topicu? Dopóki chodziło o Wojowników Gramu i ideę tworzenia Gildii wyłącznie z Gramowiczów-wszystko było w jak najlepszym porządku. Teraz to jednak chyba nieco mylące... ;) No, ale to był tylko taki postulat :D .

PS Ostatnio jakiś niewiadomo kto wcisnął mi kilka ciastek i sake-czy jest jakiś kolekcjoner, chcący odciążyć mnie od tego ;) ? Ilość to kolejno 3 i 1. A, no i ostał mi się Zestaw: Jade Wind Orb+Festival Ticket, jakoś tak :) . Zajmuje mi to miejsce, nie chciałbym tego wywalać. I wiem, że jest wielu kolekcjonerów tego typu zabawek :) . Mnie interesuje tylko Prophecies ze swoimi przedmiotami itd..

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mogę ja się chociaż przyłączyć?:]
Gram głownie mesmerem<wszystkie skille, jestem najbardziej exp w tej postaci, moge sie dostosowac do kazdego buildu>, trochę elem, wojem, Necro i trosecke Monkiem na pvp
Pve to Mesmer(the lady Emilia która przeszedłem GW:P GW:F, mam naniej wszystko co potrzebne jest dla mesa> oraz monk 55hp który ciężko farmi na FoWa dla mesa
Grałem w kilku renomowanych gildiach, ale z braku czasu musiałem odejść, teraz sie wszystko zmienia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 20:20, Jozeph napisał:

Podaj nick to się z tobą skontaktuje, albo spróbuj mnie złapać w grze ( patrz post wyżej :D)

The Lady Emilia:]
Codo grania w lepszych Polskich gildiach moge wymienić np. Mucha Lucha:] ech... to były czasy:D
Jestem zawsze pomocny i chętnie pomoge młodszym graczom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować