Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2006 o 18:12, barteg napisał:

Nie za bardzo rozumiem tego tematu ale jesli to jest gra forumowa o Guild wars to chetnie sie
odłacze jesli mi pozwolicie , ale musice mi troche to ,,wytłumaczyc,,
p



to nie jest gra forumowa, tylko temat poświęcony gildii Guild Wars, której wspólną cechą sporej części jej członków jest siedzenie na tym forum, a pierwotnie została założona dzięki temu forum/tematowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 20:27, pitah napisał:

> mnie tez wykopali, coz TsH juz nie jest Forumowa Guildia,
>
> najwyzszy czas zalozyc ponownie Forumowa Guildie ktora bedzie przyjmowala wszystkich z
forum
> gram.pl...

wykopali cie? x_X Przecież jesteś jednym ze "starej gwardii" :) Coraz mniej nas już tam jest...
Znasz może powód "wykopu"?



Pitah ciebie tez tam juz niema;( I mnie też Pamietam tylko czasu jak jescze z Argo Raiderem chodzilismy po nocach do Dragons lair i Aren obok na mobki;( i Hels principe ech stare czasy aż sie łezka w oku kręci . Może kiedyś wróce do gw zwiedzić stare konty . ALe poki co mam WoW gdzie czuje sie lepiej.
Pozdrawiam tych którym pomagałem i tych którzy pomagali mnie;) TO były napewno wspaniale czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 22:48, Ponury Żniwiarz napisał:

Pitah ciebie tez tam juz niema;( I mnie też Pamietam tylko czasu jak jescze z Argo Raiderem
chodzilismy po nocach do Dragons lair i Aren obok na mobki;( i Hels principe ech stare czasy
aż sie łezka w oku kręci . Może kiedyś wróce do gw zwiedzić stare konty . ALe poki co mam WoW
gdzie czuje sie lepiej.
Pozdrawiam tych którym pomagałem i tych którzy pomagali mnie;) TO były napewno wspaniale czasy.


Co? Przecież pitah cały czas jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 22:52, graczomaniak napisał:

Musze Cię zdziwić. Pitah jest w gildii i nawet jest oficerem :D:D.


Napisał tego psota tak że myślalem ze tez sie zmyl;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 18:09, Arkadiusz napisał:

mnie tez wykopali, coz TsH juz nie jest Forumowa Guildia,


Niestety... wykopali Cię pewnie dlatego że nie skorzystałeś z rady umieszczanej w statusie gildii i nie zarejestrowałeś się na "naszym" forum. Ale ja domyślam się że to było celowe, dlatego nic już więcej nie piszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 00:30, Latniak napisał:

> mnie tez wykopali, coz TsH juz nie jest Forumowa Guildia,
> >
Niestety... wykopali Cię pewnie dlatego że nie skorzystałeś z rady umieszczanej w statusie
gildii i nie zarejestrowałeś się na "naszym" forum. Ale ja domyślam się że to było celowe,
dlatego nic już więcej nie piszę...


Latniak, ty też od początku byłeś z nami :] Pamiętasz teksty w stylu "mam nowy skill, fireball, patrz" a ja "o.O". Już nigdy nie będziemy noobami - a aż żal tych czasów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa to były czasy. Jak goniłem swoim me/e z cestą (req. death) :D. Wtedy grałem praktycznie tylko z Dragon Lordem, bo to on pokazał mi i nauczył mnie 90% tej gry, za co mu bardzo dziekuje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jedno. CYz będziecie przyjmowali nowych członków w grudniu przynajmniej. Może sięwytłumacze dlaczego. Po prostu na początku wakacji padła mi kart graficzna i w ogóle nie czyta #d, od 3 miesięcy nie grałem w GW i to mnie boli, fizycznie. TAk więc przed świętami zamierzam kupić jakiegoś dżiforsa i przez cały wolny czas tłuc w GW.
Jeżęli chodzi o moje postaci to przede wszystkim gram pve, nie wiem czy forumowa gildia jest pvp czy pve, ale wiem że wspólnie zawsze przyjemniej wyprawić się na łowy. A więc mam W/M 20 lvl, E/m 20 lvl, N/M 16 lvl, miałem rangera na 20 ale skasowałem i teraz żąluje, musze robic od początku na tomby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować