Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Coca Cola czy Pepsi, czyli wasze gusta.

292 postów w tym temacie

Najczęściej wybieram Coca Cole(nie light, zwykle do obiadu, śniadania, kolacji...):p pepsi jak dla mnie zbyt słodkie oraz ma za dużo gazu.
...oczywiście nie można zapomnieć o Mountain Dew;*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pepsi! Czemu Pepsi? Bo mają świetne puszki i jakoś tak lepiej smakuje. Cola ostatnio wzięła się za muzykę i nie za bardzo jej to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś piłem tylko Coca-Colę. Jakoś nigdy się nad tym nie zastanawiałem, aż nadszedł ten dzień, że w sklepie została tylko puszka Sprite i Pepsi. Kupiłem Pepsi i od razu zauważyłem różnicę. Od tego dnia z reguły kupuję Pepsi :-)
Takie dosyć dziwne upodobanie. W końcu każdy ma inny gust. A teraz w sumie gustuję jeszcze w innych napojach ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 20:29, Erton napisał:

Pepsi Twist rlz!!! Mam pytanie, czy ktoś poza mną widział/pił PepsiCino, czyli Pepsi o posmaku
kawowym?? Ja to znalazlem tylko w jednym sklepie i nie powiem bardzo mi smakowało. Ale był
tylko jeden "rzut" i już tego ostatnio nie widzę

U mnie w mieście było w kilku sklepach. A smak? Jak lizaki o smaku coli;/ Wolę zwykłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja tam ani to ani to one big shit jak mam rowerek po zimie zdezelowany i pokruszony rdzą wtedy bardzo lubię pepsi czy cole sobie polać na rowerek i czekać jak ładnie wyżre to cale pozimowe badziewie a tak to nie ma to jak babcine lub mamine kompociki z wiśni i truskawek:D mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować