Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Coca Cola czy Pepsi, czyli wasze gusta.

292 postów w tym temacie

Zdecydowanie Pepsi (zwykła i lemon). Lepsza w smaku, cola szybciej się "wygazowuje". Pozatym ostatnio miałem do wyboru Coca-Cola ( 2l ) za 4.59 i Pepsi + 0,5 gratis ( 2,5l ) za 4.59 no więc latwo się domyśleć co wybrałem :) ( dla ciężej kapujących : wybrałem Pepsi :) )

Fajny temat :P pOzdro !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Jeśli chodzi o mnie to napoje gazowane, szczególnie tak konserwujące (:), pijam tylko w święta, bądź inne uroczystości... Szkoda zdrowia na taką chemię - jednak kiedy się weźmie łyczka, to twierdzi się inaczej :P Gdybym miał wybierać to wybrałbym Pepsi, ale mi to większej różnicy nie robi - dla mnie Coca - Cola i Pepsi smakują tak samo. Jedyny napój który preferuję to Tymbark i Żywiec Zdrój - "Smakołyk". Te dwa "trunki" są dla mnie najlepsze, bo najzdrowsze i najsmaczniejsze. Kiedyś napój Tymbark spożywałem nałogowo - złotówka za sztukę, dlaczego by nie? Aktualnie pijam soki, koniecznie chłodzone z lodówki i to mi wystarcza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cola Orginal z Bierdonki :D :D

Nie, no żart oczywiście :P

Tak na serio to Pepsi (nie, nie żadna podrobiona). Dlaczego Pepsi? Trudno to opisać, lecz da się wyczuć różnicę, pomiędzy Coca-Colą a Pepsi. Pepsi, wydaje mi się, że ma mniej gazu, a lepszy smak. Nie wiem jaka jest dokładnie różnica, ale! - Stawiam na PEPSI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pepsi to ja wybieram tylko w puszce, jakoś lepiej smakuje niż cola, a zresztą w sklepie przy szkole mam sklep w którym Pepsi jest za 1 zł :) a cola 2 zł więc... :) A colę biorę w butelce bo ... jakoś tak :) Nie wiem, kwestia gustu, po prostu wolę w butelce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 21:35, igorinho napisał:

Hmm... Jeśli chodzi o mnie to napoje gazowane, szczególnie tak konserwujące (:), pijam tylko
w święta, bądź inne uroczystości... Szkoda zdrowia na taką chemię - jednak kiedy się weźmie
łyczka, to twierdzi się inaczej :P Gdybym miał wybierać to wybrałbym Pepsi, ale mi to większej
różnicy nie robi - dla mnie Coca - Cola i Pepsi smakują tak samo. Jedyny napój który preferuję
to Tymbark i Żywiec Zdrój - "Smakołyk". Te dwa "trunki" są dla mnie najlepsze, bo najzdrowsze
i najsmaczniejsze. Kiedyś napój Tymbark spożywałem nałogowo - złotówka za sztukę, dlaczego
by nie? Aktualnie pijam soki, koniecznie chłodzone z lodówki i to mi wystarcza...



To się nazywa zdrowy tryb życia. Tylko pochwalić, że tak powiem :-) Chyba też muszę zacząć pić troche bardziej zdrowe trunki, ponieważ ostatnio trochę za często piję Pepsi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że niektórzy piszą o Pepsi raz, że ma mniej gazu, a drugi raz ma mniej gazu od Coli. Tak samo z kwaśnością :D Zapewne jest wyczuwalna różnica między tymi napojami, ale bardzo trudno ją wychwycić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 22:06, Lesz3yk napisał:

Zauważyliście, że niektórzy piszą o Pepsi raz, że ma mniej gazu, a drugi raz ma mniej gazu
od Coli. Tak samo z kwaśnością :D Zapewne jest wyczuwalna różnica między tymi napojami, ale
bardzo trudno ją wychwycić.


No dokładnie. Tak, Coca jest bardziej kwaśna, oczywiście nie mówię tutaj o kwasie takim jaki jest ze starości, tylko takim naturalnym, lekko wyczuwalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole Pepsi Max (ta bez cukru) jakoś tak bardziej mi smakuje.
Co prawda nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 22:14, JackXP napisał:

> Zauważyliście, że niektórzy piszą o Pepsi raz, że ma mniej gazu, a drugi raz ma mniej
gazu
> od Coli. Tak samo z kwaśnością :D Zapewne jest wyczuwalna różnica między tymi napojami,
ale
> bardzo trudno ją wychwycić.

No dokładnie. Tak, Coca jest bardziej kwaśna, oczywiście nie mówię tutaj o kwasie takim jaki
jest ze starości, tylko takim naturalnym, lekko wyczuwalnym.

Ja tam zawsze w pepsi czuję kwas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wole Coca-cole :) Pepsi po dłuższym czasie zmienia smak i wogóle jak za dużo na raz wypije mnie głowa zaczyna boleć :P A najlepiej nie pić ani P. ani C-C :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie piję już Pepsi ani Coca Coli, jakoś przestały mi smakować. Za to lubię popić colę z domieszkiem soku śliwkowego, nie pamiętam jakiej marki. Niedawno była też w sklepach limitowana edycja puszek Pepsi - z domieszką Capuccino. Bardzo dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja takie trunki to pijam zazwyczaj tylko po wf bo w naszym szkolnym sklepiku nie sprzedają jogurtów :(
Ale jak już mam wybierać to wole PEPSI jakos ta reklama nowa mnie przyciągnęła :P
Ale i tak JOGURT ROX ! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dziwny temat... troszkę ograniczony :P
Można napisać o innych napojach? Bo jak dla mnie Pepsi czy Cola to wszystko jedno, w zależności co mi wpadnie w ręce ;]
Bo rozumiem jakby sie różniły bardzo ceną czy smakiem - ale przecież kosztują podobnie, tylko CC jest słodsza i troszkę droższa, poza tym to chyba niczym...
Aha, tylko Coca-Cola ze Stonki jest troszkę inna w smaku, jeszcze tego nie rozgryzłem, ale wyczaję na czym polega knif ;>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pepsi vs Coca-Cola
Jakoś specjalnie nie robi mi to różnicy ale wolę Coca-Colę:)Wydaje mi się bardziej...smaczna:D Bardziej też odpowiada mi gaz Coca-Coli.Czuć że bąbelki są większe niż w Pepsi co daje efekt większego orzeźwienia.
BTW wie ktoś czym różni się Pepsi MAX od Pepsi Light??
Mirinda vs Fanta
Tutaj Mirinda z Fantą u mnie przegrywa z kretesem.Mirinda jest jakaś taka perfumowana a w Fancie czuć "czysty smak owoców".Tak jak u Coca-Coli gaz też fajniejszy.
Sprite vs Mountan Dew i 7Up
Tak samo jak poprzednio wygrywa Sprite czyli produkt Coca-Coli.Chociaż polemizowałbym czy Mountan Dew nie jest lepszy...Ma taki fajny sztuczny smak:)Dobra zdecydowałem się.Wygrywa Mountan Dew.Do smaku MD pasują te mniejsze bąbelki gazu.Gdyby Sprite miał takie bąbelki to by wygrał:)
Bonaqua vs Aqua Minerale
Wody niedobre.Wygrywa nasza tradycyjna nałęczowianka (smakowa;)
Tonicki
Nie robię "vs" bo nie znam nazwy tonicku Pepsi.Ale i tak wygrywa Shweps.Kiedyś upiłem się nim na weselu (ładnie w toi toiu pachniało:)

I tym akcentem zakończę moje porównanie (tekst rodem z TOP GEAR).Jeśli pomyliłem się w pisaniu jakiś nazw to z góry przepraszam.

PS.Nie robiłem porównań Dr.Pepera, Cherry Coke i Cherry pepsi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee jezeli juz to tylko pepsi. Ale raczej nie pijam, troche ostatnio fante. Jak juz jeden przedmowca wspominal, mirinda jest taka "sztuczna" i przesłodzona :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować