Zaloguj się, aby obserwować  
Pazurex

Antyterroryści SAS - wspólne opowiadanie

17 postów w tym temacie

Niewiele jest tu "opowiadań" czy "forumowych rpg" w tych klimatach(jeśli nie wogóle), więc postanowiłem taki założyć.

Regulamin:
1. To opowiadanie o agentach SAS-u, których wspólnie odgrywamy.
2. Przestrzeganie zasad ortografii jest obowiązkowe!
3. Nie wariować! Jesteście na razie tylko "zwykłymi" agentami SAS, więc nie macie nadnaturalnych czy nadludzkich zdolności!!
4. Nie robić bajzlu. Jeżeli nie będzie mnie np. 1 dzień to nie popychać na silę fabuły tylko spokojnie poczekać.
5. Zastępczym MG zostanie ten kto będzie się najbardziej tu angażował i pisał najlepsze(to nie znaczy najdłuższe) posty.
6. Posty mają byc minimum 5 linijkowe.


Tak powinna wyglądać wasza postać:

Imię i nazwisko:
Wiek:(16lat-28lat)
Umiejętności (nie przesadzać, ze 2 to max, np. skoki spadochronowe, nurkowanie itp.):
Ranga: Strzelec(uniwersalny,2 w oddziale), Snajper(1 w oddziale), OCKM(operator ciężkich karabinów maszynowych(1 w oddziale), medyk(1 w oddziale)
Dlaczego dołączył do SAS-u:
Wygląd: - jeżeli nie - chcesz nie musisz

Przykład(to moja postać):

Imię: John Blerry
Wiek: 38(jestem MG no nie?)
Umiejętnosci: wszystko
Ranga: Dowódca
Dlaczego włączył do SAS-u: Jego dziadek i ojciec także należeli do tej organizacji, więc i on został agentem SAS-u. Postanowił powstrzymąc wszelkich terrorystów, porywaczy itp. choćby miał przy tym zginąć.
Wygląd: Czarne włosy, opalona cera, muskularny i zwinny.

Czekam na wasze postacie. Po zebraniu oddziału zaczynamy! cYa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To broń używana przez SAS(tak na wszelki wypadek podaję):

Pistolety: Browning 9mm Hi-power, SIG P226, Glock 17.

Pistolety maszynowe: Heckler und Koch MP5 A3, MP5 SD, MP5 K, Ingram M11.

Strzelby: Franchi SPAS 12, Remington 870 Shotgun.

Karabiny szturmowe: M4, M16 (czasami z podczepianym granatnikiem M203), SA 80, H&K G3, G41, G36(K - "Kurtz" krótki, C - compact), L1A1 SLR, Steyr AUG.

Karabiny snajperskie: H&K PSG-1, Accuracy International L96A1, Barret Model 82A1 ''Light Fifty'', Enfield L42A1.

Granatniki: M79 Grenade Launcher, M72 66mm Rocket Launcher, Mark 19 Automatic Grenade Launcher.

Ciężkie karabiny maszynowe: M249 SAW (FN Minimi), Browning 0.5 cal Heavy Machine Gun, L7A2 GPMG, M60 GPMG.

SAS Past and Present

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę dołączyć.

Imię i Nazwisko - Mike Da Vic
Umiejętności - Hakowanie, Nasłuchiwanie
Ranga - Informator (gośc, który przekazuje informacje ekipie, cały czas powiadamia ich o czymś nowym)
Dlaczego dołączył: Kumpel został zabity w SAS, próbuje jakoś się zemścić
Wygląd - a czy to jest ważne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imię: Leon S. Kennedy
Wiek:20 lat
Umiejętnosci: użtwanie kamuflażu, precyzyjny strzał
Ranga; Snajper
Dlaczego dołączył do SAS-u: Pierwotnie miał zostać polcijantem ale ze względu na moje umiejętności przeniesiono go na szkolenie w oddziałach specjalnych. Tak został snajperem w tej jednostce
Wygląd: Czarne włosy, szczupły, średniego wzrostu
Broń: H&K PSG-1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 08:24, GandalftheBlack napisał:

Pazurex nie przesadzaj, bo nie wyrobisz. Skończ Hexen i dopiero zaczynaj coś nowego.


W Hexenie PaPa Jaguar nie ma czasu, Czad sie obraził, bo narobił bajzlu i go ochrzaniłem a Geodale nic nie [isza tak jak Lisun. Zbigniew.1 nie może teraz pisać, bo do babki na tydzień pojechał... Może któs chętny?? jakby co w "szukaj" wpisać hexen i wyskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 22:36, Rusty Mike napisał:

Mogę dołączyć.

Imię i Nazwisko - Mike Da Vic
Umiejętności - Hakowanie, Nasłuchiwanie
Ranga - Informator (gośc, który przekazuje informacje ekipie, cały czas powiadamia ich o czymś
nowym)
Dlaczego dołączył: Kumpel został zabity w SAS, próbuje jakoś się zemścić
Wygląd - a czy to jest ważne?


Nie napisałem profesji Informatora ale załóżmy, że jesteś strzelcem OK? A wyglad "nie chcesz nie musisz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się dopisze jak można. :)

Imię i Nazwisko: Laguna Lionheart
Wiek: 18
Umięjętoności: Sokoli Wzrok, Szybki Bieg
Ranga: Strzelec
Przeszłość: Jego brat został zabity przez grupę terrorystyczną Az-Hazira. Chce się zemścić i raz na zawsze sprawić, aby sprawiedliwości stała się zadość...
Wygląd: Ciemne, długie włosy, blada cera, blizna na policzku. Na czole zawsze nosi czarną bandanę.
Broń: M16 z granatnikiem M203.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 22:38, Rusty Mike napisał:

Sorry za spam, ale zapomnialem dopisac wieku i broni (głowa w ściane z głupoty! :) )

Wiek - 32 lata
Broń - Glock 17


EKHM... WIEK MA BYĆ 16-28 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imię:Daryl.F.Gates
Wiek:24 lata
Umiejętności:Kamuflaż,Walka w pomieszczeniach
Rasnga:Strzelec
Dlaczego dołączył do SAS:Pierwotnie był dowódcą oddziałów Delta Force w USA,ale wyjechał do Anglii,by zdobyć doświadczenie.
Broń:Heckler und Koch MP5 SD

Pazurex->W Hexenie nie siedzę,bo mam ograniczony dostęp do kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 13:47, Pazurex napisał:

Ej no! Dołączy ktoś?? Czy prosić modka o zamknięcie?


A czy musi być OCKM? Lepiej zacznijmy grę bez niego. Bo chyba w końcu nie chcesz aby ta gra upadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok nie będziemy czekac. Start! [teraz piszemy uwagi,sugestie,offtopy i wszytko poza postem fabularnym w takim nawiasie]

W siedzibie głównej SAS-u został rozpoczęty nabór nowych agentów. Nie było ich zbyt wielu. Wszyscy wyselekcjonowani stali teraz w gabinecie dowództwa i czekali na pierwsze rozkazy. Było ich czterech, Wszyscy mieli już na sobie mundury.
- No dobra nowi. - zaczął dowódca składu - Jestem Blerry, John Blerry. Wy jesteście na razie tylko zwykłymi cherlakami znającymi podstawy taktyki... Tu w SASie nauczymy was prawdziwego działania antyterrorystycznego. Waszym pierwszym zadaniem będzie odbic zakładników z rąk terrorystów. Oczywiście terrorystami będą inni nasi agenci... Teraz migiem do sali treningowej!
- Tak jest, sir! - krzyknęli churem nowicjusze i ruszyli dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować