Zaloguj się, aby obserwować  
Wits

Trafiony/a RozGRAMiony/a

161 postów w tym temacie

RozGRAMiony to taka osoba, którą wybiera ktoś, i przeprowadza z nią wywiad. Nie wiem jak to działa, po to ten temat założyłem. Insidier to taka gazetka CDprojektu dołączana do każdego wydania CDA ostatnimi czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza misja to Lądowanie w Normandii, miała miejsce ... :) Nie będę odpowiadał, bo tym sposobem mogę łamać regulamin konkursu- popsułbym zabawę innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat jest założony z myślą o rozGRAMionych, jak to im się przytrafiło itp. Można pytać ich jak się im z tym żyje, jak zostali rozgramieni, i ewentualnie przeprowadzać z nimi wywiady, lub prosić o przesłanie rozmowy z redaktorem. NIE WOLNO PISAĆ O INNYCH SPRAWACH! uczulam do tego.
Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 09:56, Kukowsky napisał:

Mi się wydaję, że nie ma żadnego konkretnego klucza wybierania. Magwisienka wygrała w konkursie
GRAM.TV i co z tego? Ja wygrałem na gram.pl już w przeszło 10 konkursach (dokładnie nie pamiętam
:P) i jeszcze mnie tam nie było. Moim zdaniem po prostu wybierane są osoby oryginalne, ciekawe
i w jakimś tam stopniu rozpoznawalne na forum. Co to tego, że każdy będzie kiedyś rozGRAMiony
to się zgadzam, jednak chyba w przeciągu najbliższych 50 lat. ;)


Zgadzam się z przedmówcą. Nie dość, że dobrze gada, to jeszcze śpiewa...

Ja np. rozGRAMiony nie będę, Furr i Marr też. To nie oficjalne informacje, ale... ;>

PS To nie fer. Szedłem sobie łeb w łeb w tych Konkursach z Kukowskym, wyprzedził mnie sporo tym swoim laptopem, procki dostaliśmy obaj, a teraz Strefa MMO (której jestem, eee, Chochlikiem) dostarczyła mu kolejnej wygranej ;P .

PPS Czy Ty już aby GW nie miałeś...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 11:05, olcia13 napisał:

Ciekawe czy MAc Cry do nas wróci? :D


Wróciłem :) Po Gram.TV musiałem trochę posprzątać i długo walczyłem z półką (którą i tak nie powiesiłem na ścianie, wrrr). Tematu "Piękne Kobiety" jeszcze nie oglądałem (teraz), ale zamierzam. Co do twoich fotek, to miło by jakbyś jedną zapodała na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 12:58, Mac Cry napisał:

> Ciekawe czy MAc Cry do nas wróci? :D

Wróciłem :) Po Gram.TV musiałem trochę posprzątać i długo walczyłem z półką (którą i tak nie
powiesiłem na ścianie, wrrr). Tematu "Piękne Kobiety" jeszcze nie oglądałem (teraz), ale zamierzam.
Co do twoich fotek, to miło by jakbyś jedną zapodała na forum :D

Nie. Będe wredna i nie zapodam :D
A tak serio, to może dam jakieś w najbliższym czasie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 15:21, Mac Cry napisał:

Będę czekał z niecierpliwością :)

A co Ci tak zależy na moich zdjęciach? ;D
Jak mnie wezmą do Insidera to zobaczysz mnie w całej okazałości :P
(jeśli mnie wezmą ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, ale czy ja przypadkiem nie pomyliłem drzwi? Szukam tematu o Rozgramionych, ale chyba przenieśli ten dział. :-/ Ludzie, dajcie sobie siana już, najpierw dyskutujecie o Gram.TV, a nastepnie dwójka zaczyna dialog niezwiązany z tematem, Mac Cry ma gg w podpisie, pogadajcie sobie przez komunikator ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 15:28, Mistic napisał:

Przepraszam bardzo, ale czy ja przypadkiem nie pomyliłem drzwi? Szukam tematu o Rozgramionych,
ale chyba przenieśli ten dział. :-/ Ludzie, dajcie sobie siana już, najpierw dyskutujecie o
Gram.TV, a nastepnie dwójka zaczyna dialog niezwiązany z tematem, Mac Cry ma gg w podpisie,
pogadajcie sobie przez komunikator ;/

Mystic, ciebie to normalnie chyba niedługo na moderatora wezmą! Pasujesz do tej roli jak ulał.
A co do Rozgramienia to całkiem niezły pomysł. Podoba mi się. Szkoda, że rylko nieliczni mają taką szansę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale z ciebie sztywniak :) Czy zawsze trzeba się trzymać reguł i nie odchodzić trochę od tematu? Zauważ, że połowa tego topicu nie jest na temat i nikomu to nie przeszkadza (oprócz tobie). Ale oczywiście nie przesadzajmy ze spamowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować