Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2007 o 16:46, timon 111 napisał:

#1 [...]

Hehe, pierwszy zestaw masz identyczny jak ja, tylko że zamiast claymore mam 3 granaty specjalne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 16:56, kuko7 napisał:

> #1 [...]
Hehe, pierwszy zestaw masz identyczny jak ja, tylko że zamiast claymore mam 3 granaty specjalne.
:)


grasz przez neta w cal of duty 4 ?? bo kurde jak ja gram to sami anglicy ;];] a chce sobie tez pogadac ;]=] grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem ostatnio patch 1.4 i gdy chcę wyszukiwać serwerów zacina mi się komputer. Z patchem 1.3 tego problemu nie było i chciałbym do niego powrócić. I właśnie nie wiem jak zrobić, żeby odinstalować patch 1.4. Jest taka możliwość, czy konieczna jest reinstalka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 16:46, timon 111 napisał:

Mam nadzieje że jeszcze się wbije w temat ;p :
#1
MP5 z celownikiem laserowym
Desert Eagle
Odłamkowy / Ogłuszający x1

Claymore x2
Niszczyciel
Męczennik


Ja też uwielbiam graż MP5 ^^ Przedstawie mój zestaw, z pamięci bo ostatnio musaiłem go usunąć bo za mało slotów jest xD
MP5 z tłumikiem (imho nie opłaca się celownika laserowego brać, bo na dłuższe dystanse MP5 ma kosmiczny rozrzut - a tłumik zawsze w cenie ^^ uwielbiam tłumiki :P)
M9 (tu polecam M9 ponieważ pistolet używa tej samej amunicji co MP5 dzięki temu są dodatkowe naboje)
Spec. gr. ogłuszający

perk 1 - C4, albo różnie ^^
perk 2 - Kieszonkostwo
perk 3 - lepszy cel przy waleniu z biodra - imho bardzo przydatne, zwłaszcza do MP5 :)
Z takim zestawikiem wymiatam, chyba że jest mapka z większą przestrzenią to biore coś innego.

Btw, dziś odblokowałem M14 i powiem tak - broń rewelka :P kolimator już jest :D broń świetna na krótkie i dalekie dystanse ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pięć zestawów, który wybiorę zależy od nastroju i mapy :) Moimi ulubionymi są G3+M60 i Dragonov (nie wiem jak to się pisze) + UZI. G3 po prostu wymiata. Z tej broni można zdejmować wrogów prawie jak z karabinu snajperskiego. UZI za to jest świetne na akcje 1on1 w pomieszczeniach. Ze snajperek najbardziej pasuje mi Dragonov i ta druga (M21 ? Coś takiego. Nie mam pamieci do nazw ;)) Z dodatków często biorę Claymore-y. Czasem większą ilość odłamkowych. Z bonusów, to jak mam snajpę to płuca jak miechy, a w innym wypadku lepsze celowanie przy strzelaniu z biodra. Za to ostatnio zauważyłem co innego - ani razu nie użyłem strzelby. Więc zrobiłem klasę z jedną z nich i co ? Miałem 0-6 :D Od tamtej pory nie tykam się żadnej strzelby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam głownie
#1
M4 z celownikiem laserowym
pistolet ten drugi od góry
granat ogluszający

perk 1 - bandolier
perk 2 - double tap // double penetration
perk 3 - steady aim // deep penetration

# 2

M249 z celownikiem laserowym lub uchwyt
j/w
grant ogluszając

perk 1 - bandolier
perk 2 - double tap
perk 3 - steday aim // deep penetration

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubiłem
M14 +granatnik
Desert Eagle
-
kieszonkostwo
głębokie uderzenie
ale... gra profil mi się cofnął o 30 lvl i biegam z M4 +tłumik
bandolier
niszczyciel (więcej żyćka)
głębokie uderzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 21:08, Dincooo napisał:

> o co to chodzi bo jak sie skonczy deadmeth to oni piszą gg co to znaczy??
>

Good Game.

pozdrawiam


A ty grasz w CoD4 przez neta moze razem pogaramy hmmmm ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram trzema zestawami:

1
1.M4 z tłumikiem i Desert Eagle
Zdolności
1 Boadailer czy jakoś tak :D
2Szybsze strzały
3Większa celność z biodra

2
1 MP5 z tłumikiem plus Desert Eagle
Zdoloności
1Specjalne granaty
2To samo co w M4
3To samo co w M4

3
1R700 i Desert Eagle(lub pistolet maszynowy z tłumikiem)
Zdolności
1Więcej naboi/Claymore
2Moc obalająca
3"Płuca jak miechy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mp cod4 juz troszke gram i zbieralem te wszytskie celowniczki,kamuflaże i inne duperelki,az zagrałem pierwsze PCW.Tam są podstawowe klasy i kilka perków(tych podstawowych) i powiem wam jak taka gra jest satysfakcjonujaca.Wiem ze wiekszosc gra 4fun i niemyśli o klanach i cieszą je te smaczki typu kamuflaże czy celowniczki.A ja zdałem sobie sprawe ze nie oto w tej grze chodzi,i zaczelem grac golym kalaszem,golym mp5 lub ak74u.Odłozylem nawet swoja ulubiona bron czyli barreta na rzecz pierwszej snipy M cos tam..:).A to wszystko po to aby w pcw czy lidze mozna bylo cos ugrac,bo nawet najwiekszy pub hero nic nie zrobi w pcw bez tych wszytskich ułatwien do ktorych sie przyzwyczail.

To tylko moje sugestie i nikimu nic nie sugeruje ani w zadnym wypadku nie uwazam sie za prO lub kogos w tym stylu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wielką przykrością stwierdzam, że przeszedłem single w CoD 4. Gra jest boska, ale zakończenie...

SPOILER

Myślę, że będzie dodatek. Gra nie może się ot tak zakończyć, że rannego wiozą nas do szpitala. Zresztą patrząc na słowa dziennikarki, o tym statku na M. Barentsa... daje trochę do myślenia. Sama gra w sobie - miodzik. Misja w Czarnobylu, gdzie trzeba było pełzać obok całego wojska, czy wybuch bomby atom., to są obrazki, których szybko się nie zapomni.

KONIEC SPOILERA

A tymczasem - trzeba będzie się pobawić w multi, bo jak narazie jestem bardzo słaby w te klocki :( Ale cóż - CoD to moja pierwsza strzelanka na necie(nawet w CSa nie grałem ;O). Więc jak narazie jestem "zielony" w grze w multi :P

PS. Całość przeszedłem na 3-cim poziomie trundości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo mówiłem Ci, że Barett jest lamerski. :P
A tak na serio to właśnie najlepiej korzystać z podstawowych broni i perków, które niespecjalnie ułatwiają nam fragowanie. Jeśli ktoś myśli o grze na poważnie, to w im trudniejszych i bardziej "spartańskich" warunkach będzie się uczył, tym bardziej mu to w przyszłości zaprocentuje (a przynajmniej tak ja uważam). =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 21:32, FerraEnzo napisał:

()


Taaak, PCW to dopiero prawdziwa gra :). Ostatnio grałem w Brulim w teamie, niezłe bęcki dostaliśmy :).

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Rechh - proponuję Ci, abyś przejrzał kilka stron wstecz, znajdziesz Xfire kilku osób z gram.pl, możesz też dołączyć do gildii gram.pl. Z pewnością będziesz miał wtedy z kim grać :).

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować