Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Call of Duty 4: Modern Warfare

9450 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2008 o 18:45, Kraju92 napisał:

> Czy multi w CoD4 jest dobre? Lepsze niż np. w BF2?

Dużo lepsze. Zagrasz a sam się przekonasz, na pewno się nie zawiedziesz.


Dużo lepsze? Może bardziej rozbudujesz swoją wypowiedź? Ja jak na razie nie grałem jeszcze w CoD 4 ale w Bf 2 gram cały czas. Co w multi CoD''a 4 jest lepsze? Możliwe, że głębszą wypowiedzią na ten temat zachęcisz mnie do kupna CoD4. Z góry dzięki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 21:45, audioslave2000 napisał:

> > Czy multi w CoD4 jest dobre? Lepsze niż np. w BF2?
>
> Dużo lepsze. Zagrasz a sam się przekonasz, na pewno się nie zawiedziesz.

Dużo lepsze? Może bardziej rozbudujesz swoją wypowiedź? Ja jak na razie nie grałem jeszcze
w CoD 4 ale w Bf 2 gram cały czas. Co w multi CoD''a 4 jest lepsze? Możliwe, że głębszą
wypowiedzią na ten temat zachęcisz mnie do kupna CoD4. Z góry dzięki :).


Lepsze jest wszystko, ciężko mi powiedzieć bo ja w BF2 nie grałem za dużo, ale multi w CoD4 bardziej mi się spodobał, ze względu też na lvl, i doświadczenie które zdobywa się podczas gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to ja sprostuje tobie Audioslave2000
masz tryby
- dominacja(coś jak ut 99 DOM)
- TDM (chyba nie muszę pisać)
- Sabotage (2 drużyny 2 bazy i jedna bomba!!XD)
- S&D (grałeś w CS lub CSS ??)
- sztab (sztab generowany losowo kazda dużyna o niego walczy - wygrana przez największa ilość punktów)

style gry
- oldschool (nazwa mowi sama za siebie)
- Hardcore (nie ma huda a bron jeszcze bardziej zabójcza xD)
- Std
- Oldcore(mix oldschool i hardcore)

mapy obsługują wszystkie tryby

15 perków
od groma broni + dodatki i skórki do nich (tylko trzeba nabić lvl 55 i wykonac wszystkie wyzwania dla broni by to mieć xD)

wparcie jak diabli od radaru poprzez nalot i wezwania heli (musisz miec kill streak 3,5,7!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 21:54, Kraju92 napisał:

no to ja sprostuje tobie Audioslave2000
masz tryby
- dominacja(coś jak ut 99 DOM)
- TDM (chyba nie muszę pisać)
- Sabotage (2 drużyny 2 bazy i jedna bomba!!XD)
- S&D (grałeś w CS lub CSS ??)
- sztab (sztab generowany losowo kazda dużyna o niego walczy - wygrana przez największa
ilość punktów)

style gry
- oldschool (nazwa mowi sama za siebie)
- Hardcore (nie ma huda a bron jeszcze bardziej zabójcza xD)
- Std
- Oldcore(mix oldschool i hardcore)

mapy obsługują wszystkie tryby

15 perków
od groma broni + dodatki i skórki do nich (tylko trzeba nabić lvl 55 i wykonac wszystkie
wyzwania dla broni by to mieć xD)

wparcie jak diabli od radaru poprzez nalot i wezwania heli (musisz miec kill streak 3,5,7!!)


O to mi właśnie chodziło! Dzięki wielkie za "rozpisanie" multiplayerowych możliwości CoD4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna mam pewnien problem ... Po wyjściu z gry, wyskakuje taki oto błąd (screen). Wiecie może jak to naprawić ?

20080504142751

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

otoz pewien ziomek wyslal mi czita do cod 4 no i ok wchodze na serw zaczynam grac wciskam flage wlaczam czita to multi czit wiec wlaczam wszystkie czity i wchodze do gry okazuje sie ze dalej jest tak samo dalem czita na kompa ktory jest taki sam tzn zamawiane 2 takie same tylko on ma ram z pamiecia taktowania mniejsza od mojej i mu czity chasaja wszystko pieknie jest no wiec ja wymyslilem ze jak przekopjuje od niego gre to bedzie chasac przezucilem gre do siebie odinstalowalem tamta no i dobra probuje tak jak w tedy i dalej to samo mysle moze przydalo by sie zainstalowac od nowa zainstalowalem sciagnalem pathe z tamtego kompa te co on instalowal wchodze na serw odpalam czita klikam jakie chcem i sprawdzam i dalej to samo i nie rozumem o co chodzi


czy wie ktos o co chodzi i dlaczego tak jest i jak temu zapobiedz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 15:31, Giosue napisał:

otoz pewien ziomek wyslal mi czita do cod 4 no i ok wchodze na serw zaczynam grac wciskam
flage wlaczam czita to multi czit wiec wlaczam wszystkie czity i wchodze do gry okazuje
sie ze dalej jest tak samo dalem czita na kompa ktory jest taki sam tzn zamawiane 2 takie
same tylko on ma ram z pamiecia taktowania mniejsza od mojej i mu czity chasaja wszystko
pieknie jest no wiec ja wymyslilem ze jak przekopjuje od niego gre to bedzie chasac przezucilem
gre do siebie odinstalowalem tamta no i dobra probuje tak jak w tedy i dalej to samo
mysle moze przydalo by sie zainstalowac od nowa zainstalowalem sciagnalem pathe z tamtego
kompa te co on instalowal wchodze na serw odpalam czita klikam jakie chcem i sprawdzam
i dalej to samo i nie rozumem o co chodzi


czy wie ktos o co chodzi i dlaczego tak jest i jak temu zapobiedz???

1. Naucz sie pisać zrozumiale ...
2. problem w tym że jesteś lamerem i n44bkiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 15:31, Giosue napisał:

/ciach/

A nie lepiej nauczyć się grać, i nie psuć gry innym ? A po drugie ... Stracisz tylko kopię gry bo za chwile dostaniesz Global Bana za cheaty i skończy się twoja przygoda z CoD 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże widzisz a nie grzmisz, czemu na tym świecie jest tyle noobów?!
Dziś przez 3 godz trafiłem na 3 cheatrów:/
Wie ktoś kiedy wyjdzie nowy patch 1.6?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 20:40, Adamo 55 napisał:

Boże widzisz a nie grzmisz, czemu na tym świecie jest tyle noobów?!
Dziś przez 3 godz trafiłem na 3 cheatrów:/
Wie ktoś kiedy wyjdzie nowy patch 1.6?

A ty byłeś czwartym cheaterem i Bóg ci nie pomoże. Skoro uważasz że to w porządku to rób tak dalej, nie moja sprawa, ale skutki sam kiedyś zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 20:44, edsonpele napisał:

> Boże widzisz a nie grzmisz, czemu na tym świecie jest tyle noobów?!
> Dziś przez 3 godz trafiłem na 3 cheatrów:/
> Wie ktoś kiedy wyjdzie nowy patch 1.6?
A ty byłeś czwartym cheaterem i Bóg ci nie pomoże. Skoro uważasz że to w porządku to
rób tak dalej, nie moja sprawa, ale skutki sam kiedyś zobaczysz



Ja czwartym cziterem??????? Nie bardzo wiem o co ci chodzi i nie uważam że czity/boty są w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 20:47, Adamo 55 napisał:

Ja czwartym cziterem??????? Nie bardzo wiem o co ci chodzi i nie uważam że czity/boty
są w porządku.

Sorki, pomyłka. Też nie popieram cheaterów bo psuje to cała zabawe
Tokix
Moim celem nie było spamowanie, pomyłki się zdarzają, a ideałów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 22:19, BANITA PL napisał:

Jakie ustawienie radzicie do skorpiona? Ja chodzę z kieszonkostwem, ex.kondycja i 3x
odlamkowym. Dobrze?


A ja chodzę ze scorpionem z tłumikiem, bandolierem, kieszonkowstwem, i pewnym celowaniem, i się gra świetnie
BTW. jak Toki tu wejdzie to zaraz pewnie będzie od lam wyzywał za odłamkowy x3 ;] =DxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 07:46, trutututu napisał:

BTW. jak Toki tu wejdzie to zaraz pewnie będzie od lam wyzywał za odłamkowy x3 ;] =DxD


A więc tak? TOKI!!!! TAK DO CIEBIE MÓWIĘ!!!! ODŁAMKOWY X3 TO NAJLEPSZY Z MOŻLIWYCH DODATKÓW!!!! HA HA HA!!!! ŚMIEJĘ CI SIĘ PROSTO W PROFIL!!!!

P.S. Srki za duże literyale to miało dramatycznie zabrzmieć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/
Po pierwsze nie spamuj, a po drugie 3x Odłamkowy to n00bski perk ;) Bez obrazy, ale szczególnie w s&d jest to wkurzające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 12:19, kolektor napisał:

Po pierwsze nie spamuj, a po drugie 3x Odłamkowy to n00bski perk ;) Bez obrazy, ale szczególnie
w s&d jest to wkurzające.



Bardziej w tym zestawieniu jest wkurzajace pewne celowanie.3x odlamkowy to jeszcze mozna przemilczec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować